Skocz do zawartości

Mother Russia Bleeds


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

ten zwiastun mnie zniszczył. 90 sekund z otwartym ryjem.

 

biorę na stimie.

 

edit:

 

Gra wygląda pięknie, brzmi obłędnie, walka jest w porządku, ale może nie być dla każdego, bo to jednak mimo wszystko "prostacki" beat-em-up. Mi to pasuje, chociaż hitboksy trochę dziwne, często nie trafiam w przeciwnika mimo, że jestem pewien, że powinienem dać radę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Wrazenia poki co bardzo pozytywne, jedyny problem na chwile obecna jaki mam z gierka to niepotrzebne sekwencje gdzie sie idzie "ukosem" (dol i prawo), hitboxy szaleja troche podczas takich sekwencji [jest ich na szczescie malo] i ogolnie dziwnie sie to sprawdza w sferze 2d.

 

Sam system walki bardzo prosty, choc sporo rzeczy jest poukrywanych i tutorial ich nie wyjasnia [np 3 rodzaje kopniakow, finishery na berserku etc.]. Brutalnosc jest wszechobecna, klimat mocno popyerdolony, szykuje sie swietny indor, ale cos czuje ze moim GOTY dalej bedzie niesamowity twor o nazwie Salt and Sanctuary.

 

Gra bedzie wysmienita do kanapowego grania, wiecej ludzi - wiecej wrogow, szkoda ze nie ma trybu online gra sporo by zyskala dzieki niemu, mam nadzieje ze dodadza.

 

Oprocz story jest tez arena, wiec do masterowania giereczka bedzie w sam raz.

 

Edit: No i kampania zaliczona, dosc krotka, pekla w 5 godzin, bylyby 4 godziny gdyby nie fakt ze z ostatnim bossem jakas godzinke chyba walczylem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wczoraj przeszliśmy tryb story z kumplem na normalu. Bardzo trudno nie było, ale jednak trzeba używać uników i skoków, żeby nie dać się otoczyć. Grało się mega miodnie, czuć siłę ciosów, brutalność jest pyszna, graficznie jest CUDOWNIE, każdy level w starym stylu kończy się bossem, są różne przeszkadzajki (przejeżdżające pociągi, motocykliści). Muzyka jest obłędna: https://fixions.bandcamp.com/album/mother-russia-bleeds

 

Ale.

 

 

No właśnie. Gra jest bardzo krótka, bo story zajęło nam ledwie 6 godzin. Oprócz tego jest tryb arena, który polega na obijaniu 10 fal przeciwników na mapach ze story i to tyle? Stanowczo za mało contentu. Oczywiście do kanapowego co-opa (online niestety nie ma) jest jedną z najlepszych pozycji, ale chciałoby się coś więcej tutaj robić. Mam niedosyt, bo czekałem na tę grę dość długo, a bardzo szybko ją ukończyłem :( Ale za 54 złote to brać z pocałowaniem ręki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...