Skocz do zawartości

Mother Russia Bleeds


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

JAKIE TO JE DOBRE :obama:

 

Bede probowal wbic platyne, ma troche trudnych trofikow, zrobilo ja tylko 0,1% graczy. Najwazniejsze, ze ciagle chce sie do tego tytulu wracac. Aktualnie mecze arene for fun, uwielbiam horde w grach :]

 

Kilka combosow, juggli i gwarantow, ktore ogarnalem na arenie dla Natashy, na necie nic (chyba) nie ma. Dajcie znac jak wykombinowaliscie cos wiecej.

edit: daje jako jpg, bo za duz emotikonow :pawel:

BEYnxpJ.jpg

edit2: oczywiscie po wybitce tam gdzie sie lapie w powietrzu trzeba najpierw skoczyc, wcielo mi X (4 i 5 combos).

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jakby to kogos interesowalo: nie da sie zrobic platyny w tej grze, kazde trofeum jest zgliczowane :(

To znaczy, moze za setnym prawidlowym podejsciem sie zrobi, ale watpie. Np za przejscie gry z 4 osob dostala u mnie tylko jedna. Za pokonanie bossa tak samo, itd. Na placu zabilem 120 osob (do trofiku potrzebne 40), tez nie wpadlo, itd, itp.

Platyne maja 2 osoby na 1000 :pawel:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No kórva, serio zglitchowane puchary na amxa xD nic nie wpada jak powinno.

Co do gry -jest dobrze i tyle. Nie jest ani pierwsza ani druga liga be'upow, ale gra się bardzo przyjemnie. Do tego świetny soundtrack i fajny klimat. Jako gierka na imprezkę dla kumpli może być, ale spodziewałem się mimo wszystko czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza

Dobra, koncze przejscie na najtrudniejszym. I co moge powiedziec o tej grze? No jest kórva tragiczna. Pomijajac jedyna zalete w postaci super ost i fajnego klimatu to ta gra jest bardzo bardzo słabym beat em upem. Banalny system walki, 3 ciosy na krzyz (jugglowanie jest ale niepraktyczne w rozgrywce,) gdzie przedstawiciele tego gatunku 20 lat temu oferowali 3x wiecej mozliwosci, liczne bugi, glitche, gra z botami to glitch fest i zacinanie się ich w przejsciach gdzie trzeba restartowac misje do ostatniego check pointa, mnostwo spadków animacji na 4 graczy, banalne walki, nuda, nuda bo system nekro to nic ciekawego i przydatnego. Do tego liczne głupoty jak zwolnienie animacji do 5 klatek przy zgonie towarzysza która wytrąca z gry.

Jestem w stanie zrozumiec ze wielu osobom moze sie podobac ta gra, ale za duzo bitek przeszedłem i dla mnie mega zawód i wolalbym po raz setny przejsc starsze gry z tego gatunku niz powrócic do MRB. Wielka szkoda bo co raz mnie tego tyou gier ale no wyszło srednio.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

w weekendzik przeszlismy z ekipą dwa razy  w czterech, dobra muza, swietna gra na kanape, ale samemu  to bym to wyyebał po  godzinie. Szkoda że taka krótka, za 1 razem pękła w 3h,  za drugim chyba też. Mogłoby być mniej drewnianie, i pomimo retro stylu bardziej płynnie, kiedys też robili  więcej i mniej klatek animacji, No i zbyt często było tylko plumkanie zamiast muzyki. Glitche,  zwolnienia, niewazne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...