Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Automata się dobrze sprzeda, to sądzę, że  w ogóle do Drakengarda nie wrócą. Już trójka była robiona za "biedabudżet". Za to liczę, że przy sukcesie gry, SE sypnie większym groszem na kolejną grę Yoko Taro (w takim wypadku to pewnie na Niera 3 :v)

No i z tego co wiem, to on ma dalej bol dupy ze dali mu tak malo kasy na D3. Jest to jednak to samo uniwersum, nadzieja umiera ostatnia.

 

https://youtu.be/hhDL3Q86ofY?t=27s

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kurczę, z jednej strony demko mi się podobało bo ma świetny system walki, świetne poruszanie się postacią oraz widowiskowość, a z drugiej demko w ogóle nie oddaje pełniaka, który okazuje się być open worldem z misjami pobocznymi i innymi aktywnościami oraz dosyć pustym światem. 

 

Ehhh, jestem w kropce czy ogrywać. :/ 

Odnośnik do komentarza

 

Trzymam kciuki za sprzedaz Automaty, bo mam ochote na Drakengard 4. Tam to dopiero zryty klimat jest.

 

Dlaczego zryty?

Mnie ta scena zainteresowała i chcę w to zagrać:

 

Zagraj, to sie przekonasz, przedsmak masz w tym filmiku. Same gameplay nie powala, tak samo jak w Nier, ale gra nadrabia klimatem.

Odnośnik do komentarza

 

Sami powiedzieli, że jeżeli Automata sie dobrze sprzeda to nie dość, że zrobią wersje na X1 to jeszcze ogarną remastera pierwszego Niera. Tak więc bardzo proszę kupować na premiere, blantman ogarnij temat ;P

 

Gdzie to napisane było?

 

http://segmentnext.com/2016/11/12/nier-automata-xbox-one/

 

http://www.playstationlifestyle.net/2017/01/31/nier-remaster-is-possible-but-only-if-automata-sells-like-hotcakes/

 

Pierwsze linki po użyciu googla :)

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Jeśli Automata się dobrze sprzeda, to sądzę, że  w ogóle do Drakengarda nie wrócą. Już trójka była robiona za "biedabudżet". Za to liczę, że przy sukcesie gry, SE sypnie większym groszem na kolejną grę Yoko Taro (w takim wypadku to pewnie na Niera 3 :v)

 

Gra nad ktora obecnie pracuje Yoko to jakies mobile, z tego co czytalem. Rowniez trzymam kciuki za sukces gry, niech to zrobia nawet na Nintendo Switch byleby tylko mialoby to pomoc przy sfinansowaniu kolejnej czesci

Trzeba wspierac zarowno Yoko, jak I Platinum. Automata w przepiekny sposob pokazuje ze mozna polaczyc fantastyczna gre oraz fantastyczna historie - a nie jakies Ordery, MGS4, Beyond 2 Souls itp.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

 

Nie kupuj, bo po pół godziny znowu na pchlim będziesz wystawiał :starwars:

Tak robię tylko ze słabymi grami. :xboss:

 

https://i1.jbzdy.pl/contents/2017/02/cd95d2c260f0d8f7e36037e8bd7729de.mp4 :rose:

 

 

Wracając do tematu, to oczywiście zakup Day One tylko dupsko mnie piecze że nie zdążyłem ze Steelbookiem :/

Odnośnik do komentarza

Kolejna swietna gra tuz na poczatku roku! Panowie z Platinum znowu pokazuja na co ich stac i choc nie moglem za dlugo pograc, bo przez blad nadal gre trzeba praktycznie cala pobrac, by w ogole odpalic to juz wiem ze wsiakne po uszy. Ciagla walka, dynamiczna kamera, przelaczanie miedzy bijatyka a strzelanka z elementami zrecznosciowymi to dla mnie strzal w dziesiatke - napisze cos wiecej jak troche pogram, bo narazie po szybkim wstepie trafilem wlasnie na level z dema !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...