Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

Dobrze ze nie odwalaja kaszany, szybka i porzadna wersja PC dorzuci troche $$$ do wyniku i kto wie - moze nastepny Nier/nowy projekt bedzie juz robiony od razu na wypasie, czego sobie i Wam zycze.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Zaden potworek, takie animacje + otwarty swiat+ celowane 60 FPS to jest Syzyfowa praca dla procesorow. Nie kojarze drugiego takiego " Devil May Cry " tytulu w otwartym swiecie.

Dla Master Rasy to nie problem a glownie hardkory kupia, wiec sprzedaz powinna byc jak na wersje PC niezla.

Mam nadzieje.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Wersja PC zadebiutuje 17-ego marca:

zojAMZa.jpg

Do tego opublikowano wymagania sprzętowe:

 

 
 
<Required operating environment> 
· OS: Windows® 7 64 bit, Windows® 8.1 64 bit, Windows® 10 64 bit 
* It does not operate on 32bit OS. 
· CPU: Intel® Core ™ i3 2100 or more AMD A 8 - 6500 or more 
· Main memory: 4 GB or more free space 
· Hard disk / SSD: Free space of 50 GB or more 
· Graphics card: NVIDIA® GeForce® GTX 770 VRAM 2 GB or more AMD Radeon ™ R 9 270 X VRAM 2 GB or more 
· Sound card: DirectX® 11 compatible 
· Communication environment: Broadband or more 
· Screen resolution: 1280 x 720 
· DirectX®: DirectX® 11 
· Others: mouse, keyboard, game pad (XInput only) 
 
<Recommended operating environment> 
· OS: Windows® 8.1 64 bit, Windows® 10 64 bit 
* It does not operate on 32bit OS. 
· CPU: Intel® Core ™ i5 4670 or higher AMD A 10 - 7850 K or more 
· Main memory: Free space of 8 GB or more 
· Hard disk / SSD: Free space of 50 GB or more 
· Graphics card: NVIDIA® GeForce® GTX 980 VRAM 4 GB or more AMD Radeon ™ R9 380X VRAM 4 GB or more 
· Sound card: DirectX® 11 compatible 
· Communication environment: Broadband or more 
· Screen resolution: 1920 × 1080 
· DirectX®: DirectX® 11 
· Others: mouse, keyboard, game pad (XInput only)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Easye nie zrazaj sie na samym poczatku, goscie pisze ze niektore misje poboczne sa naprawde dobre i zrobione z humorem, ale to moze w dalszej czesci gry.  Ponoc robiac side guesty odkrywamy l.ore, lepiej poznajemy bohaterow, smaczki itp.

No warto bylo przebrnac przez pierwsze 6-7h, bo im dalej tym lepiej, zwlaszcza, jak jeszcze rozwiniemy troche bronie. Zadan pobocznych jest multum, od najprostrzych po zagadki logiczne - czasami warto je robic, by zbierac materialy do upgradu, ktorych nigdzie nie kupimy! Podoba mi sie to polaczenie strzelanki z bijatyka, fanom polecam takze sprawdzic Furi, ktore kiedys bylo dawane w plusie!

Odnośnik do komentarza

easye Ty już masz gierkę? Skąd? Ogólnie trudne to? Ciągle się waham, czy brać czy może przeczekać do kiedyśtam, żeby wziąć używkę. Ale jak już jestem w furii kupowania, to kusi mnie, by i to wciągnąć :P.

 

HK PS Store ma juz od jakiegos czasu do kupienia za jakies 300zl jak kupisz zdrapki z play-asia.

Odnośnik do komentarza

Ale są jakieś elementy ze slasherów? Misję na oceny, styl, coś takiego?

No niestety nie - ba system walki jest taki, ze rownie dobrze Final Fantasy mozna byloby nazwac slasherem - roznic w broniach znaczacych nie zauwazylem, tez wciskasz 2 razy kwadrat+trojkat, unik, ktory wyglada podobnie jak teleport z Finala, jasne ciosow jest wiecej, ale nie jest to Bayoneta, czy DMC. Sa tez levele, gdzie w zasdadzie broni bialej w ogole nie uzywamy.

easye Ty już masz gierkę? Skąd? Ogólnie trudne to? Ciągle się waham, czy brać czy może przeczekać do kiedyśtam, żeby wziąć używkę. Ale jak już jestem w furii kupowania, to kusi mnie, by i to wciągnąć :P.

Nie jest trudne, kumpel gral wylacznie misje glowne, nawet broni nie rozwijal za specjalnie i przeszedl.

Gre mam z Japonskiego stora.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy wymagany GTX 770 do gry w 720p zwiastuje dobrą wersję. Chyba ten silnik to potworek jednak.

 

E tam, GTX 770 to po prostu mniej-więcej taki wydajnościowy odpowiednik układu graficznego z PS4 Pro, podobnie jak wcześniej 660 ze zwykłego PS4, który też był stałym punktem wymagań wielu konwersji z konsol na PC. Nic to nie mówi o optymalizacji. Myślę, że to specyfikacje podane z myślą o wyciąganiu 60fps, a sama gra nie wygląda jakoś obłędnie. Moim zdaniem nie powinno być źle, ale zobaczymy.

 

Pytanie dla tych, co już grają: da się w opcjach wyłączyć wyświetlanie punktów damage'u po trafieniu przeciwnika? Nie wiem dlaczego, ale strasznie mnie to irytuje w gierkach - imersja pada na pysk. :/ Już mniejszym złem są jakieś dyskretne paski zdrowia, a najlepiej, gdy po prostu widać jak przeciwnik obrywa\niszczeje w miarę łomotu.

 

Kusi mnie gierka, bo dobry slasher, tym bardziej na PC, trafia się raz na parę lat, ale z tego co np. easye pisze, to nie wiem, czy jest się czym ekscytować. Jeśli za dużo w tym RPG i\lub biegania po dużej mapie wte i wewte, to trochę meh. 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Materiał o pierwszym Nier od Super Bunnyhop-a w sam przed premierą Automaty dla tych co nie grali ;)

 

Fajny materiał, warto było sobie odswiezyc.

 

Sorry za offtop, x-kom anuluje preordery na limitke, proponują zwykłą wersję i podkoszulkę WoW Legion :pawel:

Kogos ostatnio przed nimi ostrzegalem. Oni sprzedaja preordery bez zadnych ograniczen. Nacialem sie tak z limitka Majoras Mask.
Odnośnik do komentarza

 

Ale są jakieś elementy ze slasherów? Misję na oceny, styl, coś takiego?

No niestety nie - ba system walki jest taki, ze rownie dobrze Final Fantasy mozna byloby nazwac slasherem - roznic w broniach znaczacych nie zauwazylem, tez wciskasz 2 razy kwadrat+trojkat, unik, ktory wyglada podobnie jak teleport z Finala, jasne ciosow jest wiecej, ale nie jest to Bayoneta, czy DMC. Sa tez levele, gdzie w zasdadzie broni bialej w ogole nie uzywamy

 

SROTFL

 

 

system jest CUDOWNY. sam podczas ogrywania dema nie miałem pojęcia o 90% tych chorych akcji

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No sorry, ja nie widze wiekszej roznicy w tym podbijaniu przeciwnikow, robi sie to banalnie, nadal uzywa 2 przyciskow, wiec jak ktos w demie nie podbil zadnego przeciwnika do gory, albo uwaza przystrzymanie ataku za chora akcje to "SROTFL".

 

Podobnie jest z broniami, gralem 3 ciezkimi roznic znaczych nie ma, w Ninja Gaiden czlowiek bral bron i kazda miala inny feeling, tutaj nie wazne czy z ciezkich grasz dluga katana, greatswordem jak z Finala, czy toporem, no chyba ze trzeba je wszystkie zupgredowac, co idzie jak krew z nosa, po 12h, moze z 1 mam na 3 levelu, pozostale na 2gim...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no i gdy tylko ruszylem fabule mialem wrazenie, ze skonczylem gre w 15 min xD No niestety, jak dla mnie poki co najwiekszy zawod poczatku roku. Przez 3/4 czasu gra sie rozwija by pozniej w chwile sie skonczyc. Jasne, nie jest to koncowy ending, bo mozemy gre rozpoczac raz jeszcze (zakonczen jest podobno pare), a ze sterujemy nowa postacia to niektore misje sie nieco roznia (choc większość pewnie bedzie takich samych). Najwieksza beka, ze gra zapamietuje nasze 1 przejscie - w pewnym momencie myslalem, ze mam glitcha i nie bede mogl kontynuowac fabuly - https://youtu.be/qN2RNhcnIU8?t=35m31s - w tym miejscu gra powinna zaznaczyc Yes, ale przy pierwszym przejsciu pamietam, ze zadzwonil do mnie telefon i zrobilem sobie dluzsza przerwe - grajac 2 raz musialem odczekac te 20 minut by gra dalej ruszyla xD no :dynia:

 

Z bosow tylko dwoch bym zapamietal, reszta lekki meh. Po demie zapowiadalo sie GOTY, a wyszlo lekkie COTY - takie tam 7/10.

Lece 2 ending - ale poki co gra z tych wszystkich sztosow jakie wyszly podoba mi sie najmniej.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.