Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo, zwłaszcza mając w bani, że dla SquareEnix takie wyniki to raczej "porażka". Mam nadzieję, że jednak w przypadku tej marki mieli trochę niższe wymagania, niż w przypadku Tomb Raider np.

 

Ja mam czyste sumienie - dorzuciłem się do puli, kupując śliczne pudełeczko do kolekcji.

Platynka też wbita przy okazji - cudowna gierka, teraz ogrywa ją kumpel, który robi sobie detoks od "raków branży" (od dawna naprzemiennie pogrywał tylko w NFS, CoD, BF i AC) i próbuje nowych rzeczy - poleciłem mu NieRa, przedwczoraj odebrał i do dziś zero wieści - albo japońszczyzna go zabiła, albo wsiąkł na dobre :)

Odnośnik do komentarza

Powiem tak ograłem demko i mnie nie porwało, szaro bure lokacje itd a pełniak .... ło panie :)

Ja wiem że nie jeden powie że grafa z ps3 bo słabsze textury ale jak dla mnie gra jest piękna !

Design rewelacja! no gra niesamowicie cieszy oko.

A pomysły na gamepley? nie mam pytań.

O fenomenalnym klimacie i muzyce nie piszę bo każdy juz o tym wspominał.

 

Mam tylko pytanie jakie bronie rozwijać, bo z kasą nie za bogato póki co a broni sporo już mam i nie chcę utopić kasiory.

Odnośnik do komentarza

Btw jak wyglądaja apgrejdy broni w tej grze, potrzebne jest coś poza kasą? Pytam bo za niedługo się zabieram za niera i wolę wiedzieć czy jest jakiś limit broni które mogę sobie wymaksować czy materiałów jest pełno i śmiało mogę sobie ulepszać nie martwiąc się że potem mi braknie na coś czym lepiej mi się będzie grało. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj z 5h co mi się rzadko zdarza tyle siedzieć non stop, tym samym wiadomo że dlc muszę też zakupić i tu pytanie o dostęp do niego, piszą że od jakiegoś konkretnego momentu fabularnie, mógłby ktoś w miarę bez spoilerów napisać od kiedy mogę zacząć biegać z gołą dupą?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...