Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

@_Red_ Po co ty w ogóle się tlumaczysz?:) chcesz kupić teraz i taniej twoja sprawa. 

Gamplayowo demko oddaje dość wiernie fulla (slasher, strzelanka, czasami liniowe lvl, "dwójka" bohaterów itp.) - szczególnie pierwsze przejście (czyli 1/2 prologu:) ) ale narracyjnie i fabularnie nie wiadomo nic z demka. Mimo wszystko daj szanse. Będzie Pan zadowolony.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Red_ napisał:

Ok to zeby dalej rozpetac guwnoburze. Demo mnie nie porwalo ani trochę (gamepleyowo, settingowo) Z ostatnich kilku stron wnioskuję jednak, ze to mesjasz. Rozumiem, ze demko nic a nic nie oddaje tego, co bedzie mnie czekać w fullu?

Dziwne. Bo mnie demko tak rozje.bało że na drugi dzień ogrywałem już fulla.  Tutaj temat jest prosty. Jak lubisz "japońszczyzne" i miałeś już kiedyś okazję ogrywać coś od Platinum Games(i Ci się podobało) to gra Ci podejdzie na 100%. Graficznie nie jest to potęga ale jak dodasz do tego mega klimat, fabule, muzę, rozgrywkę (połączenie slashera, jrpga, platformówki i strzelanki)  i 60fpsow to tak będzie to mesjasz. Ja od kilkunastu godzin gram z wywieszonym jęzorem i nie mogę się oderwać. A co do ceny to jakbyś czasami wpadał na Pchli Targ do tematu "Promocje i Okazje" to byś zauwazyl że niedawno playasia miała promo 50% off na NierA i można go było wyrwać jakoś za stówkę z małym hakiem (łącznie z wysyłką). Ktoś nawet z forum zamówił 2 sztuki i sprzedawał jedną w bardzo dobrej cenie na PT

Odnośnik do komentarza

Tak MGS Rising był od Platynowych. Jednak MGS byl tylko slasherem tutaj masz kilka gatunków w jednym. A może zabrało Ci promo bo bym jakiś limit? Nie wiem moze max 2 sztuki w tej cenie. Bo jak chciałeś się pobawić w janusza biznesu i kupić 10 sztuk to może się włączył jakiś skrypt antycebulowy :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ryo-San napisał:

Dziwne. Bo mnie demko tak rozje.bało że na drugi dzień ogrywałem już fulla.  Tutaj temat jest prosty. Jak lubisz "japońszczyzne" i miałeś już kiedyś okazję ogrywać coś od Platinum Games(i Ci się podobało) to gra Ci podejdzie na 100%. Graficznie nie jest to potęga ale jak dodasz do tego mega klimat, fabule, muzę, rozgrywkę (połączenie slashera, jrpga, platformówki i strzelanki)  i 60fpsow to tak będzie to mesjasz. Ja od kilkunastu godzin gram z wywieszonym jęzorem i nie mogę się oderwać. A co do ceny to jakbyś czasami wpadał na Pchli Targ do tematu "Promocje i Okazje" to byś zauwazyl że niedawno playasia miała promo 50% off na NierA i można go było wyrwać jakoś za stówkę z małym hakiem (łącznie z wysyłką). Ktoś nawet z forum zamówił 2 sztuki i sprzedawał jedną w bardzo dobrej cenie na PT

 

Nie lubię za bardzo Japońszczyzny, nie lubię MGS Rising ale Nier podszedł jak złoto. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Niektóre chipy mają po prawej stronie takie jakby czarne diamenty. Co łone dajo?

To oznacza, że chip ma najniższy możliwy 'koszt'.

 

Jeśli masz zamiar bawić sie jakoś bardziej w tworzenie chipów to polecam:

https://www.reddit.com/r/nier/comments/607w3o/chip_fusing_chart_guide_whats_worth_keeping/

Edytowane przez mugen
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wracam do dyskusji z przed paru stron, kiedy to chciałem sobie zrobić przerwę po "pierwszym" przejściu. Ależ byłby to błąd. Mieliście absolutnie rację, tylko że nie piszcie proszę, że "pierwsze przejście" to pierwsze KRVVVVAAA przejście!

To jest niesamowite jak ta gra nabiera rozpędu pod koniec, to jest coś zaje.bistego. Po co oni krva wrzucali te napisy po prologu? Bez sensu. Ale to Japonia, no tak.

Końcówka mnie totalnie zmiażdżyła. Przecież to jest scenariusz na zarąbisty film pokroju Blade Runner 2049. To co się dzieje na ekranie miażdży suty, czemu ta gra nie ma HDR :notbad:

Ok pospuszczałem się, a teraz wady:

-kulki, kulki, kulki, wszędzie te kulki!

-za dużo hakowania

-niektóre misje poboczne

-brak autosave!

 

Wlepiam 9/10, absolutny must have.

Edytowane przez _daras_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem że te rzeczy które zabieramy od martwych graczy to nie są chipy w sensie fizycznym tzn że nie możemy sami tego założyć tylko działają jak krótkotrwały efekt który symbolizuje ta ikonka chipa pod paskiem energii?

 

Da się sprawdzic jaki mniej więcej lvl mają przeciwnicy w danym queście? Nie powiem jest to trochę irytujące jak biegnę 15 min do jakiegoś miejsca na mapie tylko po to żeby się dowiedzieć że przeciwnik ma 3 razy wyższy lvl :/

 

p.s ta gra to jest po prostu coś wspaniałego :obama:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Panowie jak kto jest z tym 9S ktory biega i mnie w.(pipi)ia. Podobno jak sie gra na Hardzie to biega się samemu. Ja gram na hardzie i 9S caly czas lata ze mną. Kilka początkowych godzin grałem na normalu później przełączyłem na hard i może dlatego? Szczerze to chętnie bym się go pozbył ;/

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...