Skocz do zawartości

C.A.R.S 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiedzieć że SMS wzięło się za szybkie naprawianie baboli. Ja na razie mam przerwę od PC2 bo zabrałem się się za kończenie Dirta 4. Mam już dość ale trzeba zacisnąć zęby, nie poddawać i jak najszybciej opchnąć ^.^ Według mnie różnica między GTS i PC2 jest mniej więcej taka, jak między Dirt 4 i Dirt Rally ;)

Odnośnik do komentarza

Dalej jest lipa z tym, że jak w trakcie wyścigu zacznie padać deszcz, to SI nie zjeżdża do pitu po deszczówki, tylko dalej sobie pomyka takim samym tempem na slickach. Nie ma szans wygrać takiego wyścigu, bo my opony zmienić musimy, bo inaczej jechać się nie da.

 

Tu jeszcze taki filmik jak wygląda "F1" 

 

 

Niby dyscyplina "poboczna" w tej grze, a ogarnięta milion razy lepiej niż choćby to od Codies.

Zresztą tak samo jak Rallycross (to co jest w GTS, to śmiech na sali) :)

 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dalej jest lipa z tym, że jak w trakcie wyścigu zacznie padać deszcz, to SI nie zjeżdża do pitu po deszczówki, tylko dalej sobie pomyka takim samym tempem na slickach. Nie ma szans wygrać takiego wyścigu, bo my opony zmienić musimy, bo inaczej jechać się nie da.

 

 

Jesteś pewny, że nie zjeżdżają? Ostatnio wróciłem do "jedynki" i o dziwo zjechali w jednym z wyścigów. Pomyślałem, że wprowadzili to w którymś z patchy bo dawno nie grałem. Mam też wrażenie, że jeśli ja nie zjadę to przeciwnicy już wtedy też nie zjadą. Może w "dwójce" jest podobnie? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Warto. Tym bardziej że nówki na allegro chodzą po 160 ziko.

Względem pierwszej częsci solidnie poprawili opony i prace zawieszenia.

A szutry...aż dziw bierze że to pierwsza gra SMS z luźną nawierzchnią. Uczeń przerósł mistrza :)

Ale nawet bez na padzie jest dobrze (duzo lepiej niz w PC1). Wystarczy zwiekszyc w ustawieniach pada tlumienie kierowania z defaultowego 67 na jakies 90. Dzieki temu przeniesienie ruchow gałek nie będzie szarpane.

Polecam też usztywnienie kamery względem auta (ruch otoczenia - 100)  i zwiększenie defaultowego FOV.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie dwójka... Panowie z SMS poczynili spory krok do przodu.

-  lepszy model opon

-  lepsza praca zawieszenia

-  dynamicznie formujące się kałuże

-  szuter ( w deszczu błoto) (rallycross)

-  śnieg (również na klasycznych torach typu Spa czy Nurburgring)

-  dobre 50 róznych lokacji

-  doszły Ferrari, Lambo, Porsche, Nissan itd.

-  lepsze sterowanie pod pada (patrz post wyżej)

 

Gra ma swoje wady i bugi ale w temacie symulacji na konsolach nic lepszego długo nie będzie.

 

Edit. zaznaczam że nie miałem styczności z wersją na xboxa...

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Próbowałeś tych ustawień, do których link wrzucił elvis trochę wyżej? Tam jest kilka różnych opcji podanych, może coś podpasuje. Chyba, że to bardziej wina ustawień kamery, ale ja na razie wczoraj raz  ograłem demko, więc nie testowałem za dużo. No, ale utrzymanie się na torze w deszczu grając na padzie to sztuka. Jeździłem jak pijany zając.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...