Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

@Figuś I jak? Wbiłeś tę rangę? Ja od godziny siedzę w lobby na wyszukiwaniu Team Deathmatch i doopa...

Trzeba było grać, jak Bansai maniaczył, bo teraz ta gra zdechła w CQC. A szkoda, bo nawet mi szło w tym multi i byłem pewien, że ludzie będą w to grali.
 

A może znajdą się osoby, które także chciałyby wbić rangę 50. w CQC? W takim wypadku byłbym chętny na regularne posiedzenia w multi (tyle że bez HS aktualnie).
Pasuje mi tylko wieczorami, od 21:00 do północy max.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z jednej strony bardzo kręci mnie kupno tej gry, a z drugiej boję się że mogę wtopić. Uwielbiam space simy. Grałem w Wing Commandery 3,4,5, Prevateer 2, Tie Fighter'a. Walki w kosmosie to mój ulubiony temat filmow i gier. Oglądałem streamy z psn, yt, filmy Obsidian Ant'a. I jedno co mnie przeraża w tej grze to, ogrom tabelek. Widze jak gracz leci na bounty hunt i co 2 sekundy przelacza mase tabelek. Tabelki, tabelki, tabelki....no i dluuuuugie loty w próżni zanim gdzieś doleci. A jak doleci, to przelacza tabelki i znowu gdzies leci i leci. Ogladam tak kilkadziesiąt minut i nic podczas tego czasu gracz nie zrobil. To wlasnie mnie w tej grze przeraza - widzę gracza który wklada czas w granie i jest on bezproduktywny. A moze mi sie tylko wydaje. Oswieccie mnie.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

No trochę się lata, więc jak nie czujesz tego klimatu samego latania to raczej odradzam. Gra stawia na jakiś tam realizm, więc samo podróżowanie zajmuje 90% gry.

Może warto sprawdzić pierw No Mans Sky, kompletnie inna gra, ale bardziej kolorowo i te 10 godzin z pewnością pograsz.

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Figuś napisał:

 

@Wredny i jak tam z tym CQC :yao: 

 

Na razie nijak, bo dopiero teraz od nowego roku mogę myśleć w graniu online w cokolwiek. A że w międzyczasie wpadłem w The Division :reggie:
W każdym razie KOMARZYSKO również wyraził chęć polatania, jak tylko uda mi się go wyciągnąć z biegania po Nowym Jorku :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.01.2018 o 11:29, genjuro napisał:

Rozumiem że gra to wielka piaskownica, która płynnie miesza pve z pvp? Innymi słowy, latając spotkam innego gracza i nie muszę w tym celu wchodzić na specjalny serwer pvp? Jest w grze cos takiego, ze biore kilku skrzydlowych npc, tworzymy mala eskadre i lecimy np. cos zaatakowac itp? 

 

Npc nie ale skrzydłowych ludzkich tak.

 

Generalnie: robiąc skok wlatujesz do systemu. I teraz załóżmy iż planujesz dolecieć do stacji i tam wylądować. Po drodze na skanerze pojawiają się kwadraty - pełny to npc, pusty to gracz. Będąc w supercruise (taka prędkość układowa) możesz jeśli chcesz spróbować wyciągnąć tego npc lub gracza (potrzebne jest do tego specjalne urządzenie do zakupienia i zamontowania na stacji) i jeśli się uda dochodzi do walki (lub ucieczki) w normalnej przestrzeni.

 

I to jest raz.

 

A dwa: oprócz tego są miejsca gdzie walka jest dana w pakiecie. To przede wszystkim strefy walki gdzie dwie strony npc naparzają się ze sobą a gracz opowiada się po jednej ze stron i zgarnia kasę z nagród za zniszczonych przeciwników, to wydzielone strefy górnicze gdzie lata sporo piratów (i gdzie lepiej jako górnik nie kopać - lepiej kopać w losowym miejscu pasa asteroid poza strefami wydzielonymi), to community goal gdzie lubią się często czaić gracze polując na innych graczy (ale przymusu uczestnictwa nie ma), to nav beacon gdzie też polują piraci a my na piratów itd

 

I to tak w dużym skrócie i po łebkach.

 

PS

Zamiast skrzydłowych npc można wziąć statek z opcją montażu hangaru myśliwca i wówczas pilotem myśliwca (ców?) może być npc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.