Skocz do zawartości

Rare Replay


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biore chyba cyfroweczke bo praktycznie w tej samej cenie co pudełko

 

Dalej żałuje ze conker to bie wersja z xboxa, no ale i tak bedzie grane i jeszcze do tego battletoads

 

No i wielka szkoda ze nie ma goldeneye :/

Ale Rare mówiło o tym, że możliwe, że coś jeszcze dojdzie. Podejrzewam, że Concer z Xboxa  będzie w DLC.

Odnośnik do komentarza

Watpię, było by to dość głupie posunięcie imo

w tych czasach to cholera wie 

 

 

“There is a wealth of titles that we could dip into; a huge heritage beyond the 30 that we chose. But that’s what made choosing the 30 so hard in the first place. We had to put aside [our own personal] preferences. We hope we’ve done [that], but you never know, there could be space for more.”

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja odpuszczam, nie interesują mnie te starocie. Jeśli już, to wolałbym jakiś jeden porządny remaster - Conkera oczywiście.

 

Też tak uważam. Tak to zwykła kupa staroci w kiepskiej jakości - no może poza grami z X360.

Odnośnik do komentarza

 

Ja odpuszczam, nie interesują mnie te starocie. Jeśli już, to wolałbym jakiś jeden porządny remaster - Conkera oczywiście.

 

Też tak uważam. Tak to zwykła kupa staroci w kiepskiej jakości - no może poza grami z X360.

 

 

Ale cena przynajmniej jest adekwatna. Opłaca się a po za tym sami pomyślcie ile trzeba wybulić na każdą grę Rare z tej kolekcji oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie zobaczę bo nie mam zamiaru tego kupować :reggie: 

 

Dla mnie końcówka roku to Gears of War: Ultimate Collection; Forza Motorsport 6; Halo 5: Guardians + Xenoblade X; Mario Maker; Project Zero :banderas: 

 

Będę musiał każdą złotówkę liczyć żeby to wszystko na premierę kupić :obama:  

Odnośnik do komentarza

euro agd już ma w zakupach growych dowód. Fakt że tylko przez rezerwacje. Jeżeli dziś zarezerwujecie to duża szansa że max w środę będzie do odbioru:)

 

Może jest we wstecznej ale licząc ile wydasz na każda z tych gier nadal się opłaca. Ja miałem pinate i banjo na dvd ale sprzedałem.,

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Oglądałem ostatnio stream z Battletoads z etapem w tym tunelu. Może jednak później kupię żeby mięsem porzucać ;p

 

PS. Widziałem tam chyba dodali do tego takie ficzery jak dowolny wybór poziomu gry i jakiś "czelendż", że tunel się nie kończy i kto dłużej się utrzyma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...