Skocz do zawartości

Wasteland 2 Director's Cut


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

 

 

Wasteland 2 Director's Cut is the enhanced and updated version of the award-winning Wasteland 2. Running on Unity 5 and featuring updated graphics, the Director's Cut also adds Perks & Quirks for enhanced character depth, Precision Strikes for additional combat tactics, redesigned combat encounters, expanded voice-over with more than 8,000 new recorded dialog lines, a redesigned user interface, controller support, and more.

Wasteland 2 Director's Cut is coming to all PC owners as a FREE update, as well as to Xbox One and PlayStation 4 for the first time in late summer 2015.

 

 

Oby więcej takich gierek na konsolach :) Szkoda, że dopiero pod koniec lata.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

ja kupiłem wasteland2 na premiere a nawet udało sie ze 2 dni przed premierą. pograłem troche ale moj laptop nie jest stworzony do gier, odpalałem na full HD na średnich detalach i mimo że jakoś to działało to jednak mocno grzało mi lapka i grając w tą gre co chwile patrzyłem na użycie procka i ramu co troche mi odejmowało frajdy, skończyło sie na tym że  daleko nie doszedłem, zrobiłem tylko kilka misji i kilka map.

 

ale teraz gdy mam ps4 myślę że drugi raz kupie tą gre z polepszoną grafą. mam tylko nadzieje że w wersji konsolowej nie dodali żadnych ułatwiaczy i wspomagaczy - chce nadal konkretną walkę turową w starym stylu

 

propsuje tą grę bardzo ale to bardzo. na pc zaprzestalem gry tak naprawde z powodów technicznych -  moj laptop za bardzo się grzał. dlatego z chęcią zagram w to na ps4 w dodatku z poprawioną grafiką. drugi raz zapłacę za grę - ale w tym wypadku nie mam pretensji - jest to świetna gra w starym stylu i świetnie było powrócić do realnej walki turowej której jestem fanem od dawna, i nie podoba mi się walka w nowych finalach która jest prawie na żywo, ani w nowych falloutach która jest mieszanką strzelanki FPP z niby turowym VATSem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W PIXEL-u się zaklinali, że no fu.cking way. Josh Sawyer chyba mówił, że gra nie jest dostosowana do konsol m.in. przez sterowanie, ale obyście mieli rację :) Wtedy jeszcze dać mi Starcrafta 2 i mogę dalej olewać blachę.

W takim razie Sawyer ma krótką pamięć bo taki Baldur's Gate był w planach na PSX (tak samo jak jedna gra ze świata Planescape) oczywiście projekt nigdy nie trafił do sprzedaży ale na YT gameplaye są, więc gadanie o sterowaniu to zwykłe pieprzenie pod publike "tru master race pc".

Odnośnik do komentarza

Tak, ale On mówił, że właśnie przez sterowanie dali sobie spokój. W ogóle Sawyer jest skażony blacharstwem i ilekroć się wypowiada(ł) na temat konsol, zawsze wiało od tego lekceważeniem.

 

Rycerzom blachy zazdroszczę Wasteland 2, Divinity Original Sin, Pillarsów i Starcrafta 2 obu części. S2 mam od czterech lat i jeszcze nie skończyłem, bo nie cierpię grać na PieCu :) Nie zmienia to faktu, że gra jest świetna i chciałbym, by po wydaniu części o Protosach wypuścili wszystkie trzy na konsole. Mówi się, że w RTS-y na konsolach gra się kiepsko, ale ja grając w Halo Wars i np. Tiberium Wars bawiłem się znakomicie.

 

Wasteland 2 i Divinity już w drodze :)

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Sceny z intra (imo zarąbistego) Bardzo dobry trailer. Wasteland 2 nie jest ideałem, ma kilka grzeszków na sumieniu. Powątpiewam czy ta wersja cokolwiek z nimi zrobi, ale i tak z checią zagram ponownie w ten tytuł.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Nie polecam! Divinity lepsze a też na konsolach wychodzi. Wszystko divinity ma lepsze. Walki to majstersztyk a w wasteland walki nudza. Fabuła wg mnie w obu na podobnym poziomie.

 

 

Jak dobrze że obie mam na pc i dostanę darmowe duże update. Zabawne że mam piękne wydanie wasteland i divinity w pudełkach i kosztowały mnie mniej niż kosztują po roku na konsoli w cyfrze.

Odnośnik do komentarza

No to jednak troche różne gierki pomimo ze turowy system walki. Osobiście też stawiam wyzej Divinity, ale mozolność walk po pewnym czasie mnie potwornie męczyła - Jakieś większe starcia to była czasowa mordęga a NPC potrafił myśleć latami. Do tego ich przypadkowość, nigdy nie byłeś pewien jak gra rozlosuje ci tury. Na plus jednak idzie ogromna interakcja z otoczeniem, łączenie żywiołów, crafting.

Wasteland jest szybsze, schematyczniejsze, ale też walka tam mniej mnie irytowała - ile razy zdażyło mi sie przeklnąć w Div, bo postać poszła dalej niż chciałem i zmarnowałem tak punkty tur przez to musiałem grać ostrożniej.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.