Skocz do zawartości

Shadow Warrior 2


Dr.Czekolada

Rekomendowane odpowiedzi

No i przeszedłem Shadow warriora  :banderas:
 
 
Kurde to zakończenie

 

Kurde trochę perfidny sequel bait.

 

 

Ale dla mnie tak czy inaczej goty 10/10. Tyle unikalnych, prześlicznie zaprojektowanych modeli broni, to nie ma chyba żaden FPS. Weng na + to jak on jedzie wszystkim pracodawcom bajka. A gamaplay i grafa to po prostu  :obama:  Trochę pojechali z tymi mapami i mogą się zrobić nudne po 20 razie ale różne klimaty jak dla mnie zrywają monotonię. 

 

Na poważnie gra nie jest goty, ale teraz wychodzi tyle crapu, tyle tytułów jest spitolonych + sezon passy i mikro transakcje w singlowych grach, że SW2 który jest dobrą grą, sprawia wrażenie, że gramy w tegorocznego mesjasza gamingu. No i cena kolekcjonerka za 100 zł. 

Edytowane przez Xantu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

No kolejny hit polaków, lepsza pod kazdym wzgledem od 1 czesci - czysty fun, za(pipi)iste pukawki, humor, tryb kooperacji, swietni bosowie - kupilem "na Blantmana" i dopiero teraz ogrywam - swietny system zadan i gore w pieknym wydaniu. POLECAM!

 

Edit:właśnie czytam, ze że na konsolach 30 fps, brak wsparcia dla PRO, brak HDR - Shame!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

30fps na konsolach, serio :/? Dobrze, że do preordera na PS4 dorzucali wersję na Steam. Chyba właśnie to przejdę, a pudełeczko będzie na półkę.

No a nie powiem, jak zobaczyłem że dodano system lootu to jestem zajarany :D. Skończę coś co aktualnie mam rozgrzebane i chyba właśnie za tą gierkę się wezmę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

No, to mam za sobą 2h, chociaż byłem święcie przekonany, że z 5h przynajmniej ;D. W piątek po przysmoleniu miałem ochotę na coś niezbyt wymagającego myślenia i przypomniałem sobie o SW2 na Steamie za sprawą kopii na PS4, którą odebrałem jakiś czas temu. Jasna cholera jakie to doooobre. SW1 grałem z godzinę i specjalnie mnie nie kupiło, tutaj już trzeci dzień z rzędu śmigam i na pewno będę dalej grać. Dorzucenie mechanik z looter shooterów oraz otwarcie poziomów zrobiły gierce bardzo na dobre. Jakaśtam fabuła jest, to chyba mało ważne. Strzela się absolutnie przemiodnie, a do tego jak to się rusza w 60fps i jak to wygląda :banderas:

 

g5YR1Fj.jpg

 

Mega jestem pozytywnie zaskoczony, bo aż tak dobrej gierki się nie spodziewałem.


w sumie statyczne obrazki nie oddają gierki odpowiednio, w ruchu jest po prostu obłęd

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ogrywam obecnie, bo dorwalem niedawno na wyprzedazy. Boli te 30 klatek [ps4] i nierowna oprawa, przez co gra nie ma startu do ekstraklasy shooterów. Sama rozgrywka jest jak najbardziej ok, system progresji i lootu robi robote. To takie diablofps w pozytywnym znaczeniu. Na minus monotonia misji, po kilkunastu godzinach grania mam powoli dosyc, wszystko na jedno kopyto: zabij, zbierz, odnies, brakuje jakichs spektakularnych skryptow, urozmaicenia misji. Ogolnie lekki zawod, ale i tak gra sie przyjemnie w rozsadnych dawkach, zla gra to to nie jest, warto sprobowac i wesprzec polskie studio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...