Skocz do zawartości

PSX Extreme 215


Oceń okładkę PSX Extreme 215  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 215



Rekomendowane odpowiedzi

Nr kupiony.

 

Blondyn pisze ze E3 "zagotowało mu kał w żyłach".

 

Perez i Butcher, oszczedzcie nam tej żenady w końcu. Miejcie jakis szacunek dla marki PE, bo to zasłużony periodyk.

 

PE słynął z hardkoru. Ale czym był ten hardkor? Tym ze pasjonaci zbudowali super pismo w bardzo dzikich czasach. Bez lokalnych dystrybutorów itd. To byl prawdziwy hardkor.

 

To jak ten facet pisze ze e3 mrozi mu gów.no w żyłach jest jakims przejawem...nie wiem jak to nazwac. Jakies zbydlecenie juz. Kto mowi o sobie ze w zyłach płynie mu kał?

 

Jezu jak ja sobie uswiadamiam o czym przyszło mi pisac..

Edytowane przez Kałach
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

W tej swojej ramce tekstu to pisze.

 

Panowie. Jasne, to tylko malutka rameczka. Pismo ma mase ciekawych tresci. Ale nie doprowadzajcie do sytuacji ze bedzie wstyd przed znajomymi ze sie czyta PE bo zawsze sie znajdzie ktos, kto wyciagnie przyklad faceta co mu kup.a w zyłach płynie i powie ze to nomen omen gówniana sprawa. Zenua z którą ciezko polemizować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi tam Monika nigdy nie przeszkadzała, typ od kału w żyłach też nie, może dlatego, że nie widziałem żadnego jego filmiku na youtube i nie widziałem jaki to z(pipi) jak o nim niektórzy wcześniej pisali.

 

 

Na szybko przejrzałem magazyn i to co zobaczyłem w grających damach... :obama: Świetny pomysł, oczami wyobraźni widzę zaskoczenie laski i tą radość. Sam bym mógł takie coś zrobić, ale niedługo się okaże, że co miesiąc takie coś będzie xd

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, ukryłem się pod schodami i czytam. Numer tłusty jak moja teściowa, mnóstwo ciekawych rzeczy, z relacją z E3 na czele. To właśnie lubię w prasie o gierkach. Emocje opadły, minęło kilka dni, człowiek chce spokojnie poczytać co o tegorocznej edycji sądzą redahtory. Do tego te przeróżne ciekawostki którymi Butcher lubi się dzielić. To mi się podoba! Kudosy za felieton numeru idą do Mazziego za Wiedźmina w KKW. Genialna rzecz! W internecie przeczytam co najwyżej że gra się tam sprzedaje i zbiera dobre oceny. I tyle. A ja jestem głodny wiedzy, ciekawi mnie japońska wersja językowa, opinie graczy i inne takie. I w tym felietonie dostałem co chciałem. Domo arigato Mazzi-san! Kudosy również dla Dżuja za mądry tekst o polskiej dekadzie. Do Kao mam ogromny sentyment, bo raz, grałem kiedyś w te gry i mi się podobały, dwa, przechodzę często obok siedziby Tate. I wciąż mam nadzieję że kangurek wróci. Fajnie że wspomniałeś o Uralu, starzy czytelnicy lubią wiedzieć co tam u byłych redaktorów. 

 

YouTubery. Ech, nawet nie chcę powtarzać słynnego już stwierdzenia pana Wargi. Obleśne to i słabe, ale okej, niech będzie. To tylko kropelka syfu w oceanie pyszności. Nie podoba się, nie czytaj, mówią niektórzy. I mają rację, nie będę. Pochwalić muszę NRGeeka i pomysłodawcę zaproszenia tego fajnego gościa na łamy PE. Mam nadzieję że to początek owocnej współpracy. Krzysztof to gracz pełną gębą. Pasja jest w nim silna, robi na YouTubie mnóstwo dobrego. Śmieszy, edukuje, dzieli się miłością do gier. Idealnie pasuje do PE. Sprawdźcie też gościa o nicku SargeThePlayer. On co prawda koncentruje się na "zagrajmy", ale retro mu nie obce i fajnie opowiada. Jego sukces to kultura osobista. Gościu skupił wokół siebie ogromną społeczność, zmęczoną rynsztokiem oferowanym przez większość znanych YouTuberów.

 

No dobra, kończę przekaz tekstowy i znikam czytać reckę Batmana.

 

PS: Gdzie można zgłaszać propozycje do Dream Extreme?

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Comix zone - jest świetny. Czytało się za młokosa.Czekam jak omówicie Alfa,Spidera,Asterixa,Smerfy....

Komodo- na taki tekst właśnie czekałem (MGS)

Sobek- ocena JW  z grubsza trafna. Moja ocena 5. Profanacja uniwersum JP rozpoczęła się od JP III. Temat ratuje Lego  :).

Rozbo -szkoda że to już koniec Poza Ekranem. Czytało się przyjemnie. BtW myślałem że to był mój pomysł ;)

Relacja z E3 wyczerpująca temat. Dobrze że numer został przesunięty i zmieściły się wszystkie materiały.
Odnośnik do komentarza

A ja swojego numeru z prenumeraty nie dostałem mimo tego że już 3 lipca jest. Maila pisałem z pytaniem czy prenumerata jest w ogóle jeszcze to nie dostałem odpowiedzi, później sprawdziłem w zamówieniach i 25maja wykupiłem na cały rok. W mailu związanym z prenumeratą ktoś bardzo niekompetentny pracuje, nie wiem czy takie osoby powinny piastować takie stanowisko.

Odnośnik do komentarza

Za brak informacji będę ścigał kogo trzeba, ale z samą prenumeratą niestety lekko zamieszała drukarnia. Dzisiaj dostałem informację w odpowiedzi na pytanie, czy nie było jakiejś obsuwy i podobno coś tam między swoimi oddziałami zakręcili i zamiast w niedzielę, nadział trafił na pocztę w poniedziałek, stąd dzień w plecy w stosunku do standardowej wysyłki, a że jeszcze wyjątkowo numer we wtorek to wyszło słabo. Przepraszamy za zamieszanie.

 

Of course jeśli numer nie dotrze dzisiaj, max poniedziałek - pisz bezpośrednio do mnie na perez@psxextreme.pl.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bombowy numerek  :thanks: Dzięki WIELKIE :) DZIĘKI za TEST MGS V-PS4 :) Butcher (SZERYF) kozacki wYstępniak :)

Miłych wspaniałych i niezapomnianych wakacji dla wszystkich graczy :) 

Pasja do gier nie umiera!!!!!!!!! Czekamy na nowe gry. A tymczasem Wiedźmin 3 Dziki Gon (PS4) RZĄDZI.

HALO 5 PRZYBYWAJ!  MAD MAX (PS4) - UNCHARTED REMASTERED (PS4) PRZYBYWAJCIE 

METAL GEAR SOLID V - P L A Y S T A T I O N  - C Z T E R Y - P R Z Y B Y W A J !

PLAYSTATION  4

JEST DOBRZE!!

:music:  

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...