Skocz do zawartości

Chip 'n Dale Rescue Rangers (NES): Remastered


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy siora załatwiła tą gierkę od koleżanki, wydawało mi się, że lepszej nie ma, a ja jestem najszczęśliwszym dzieciakiem na ziemi:).

 

Gościu tego remejka robi tak, jakby przerobił tą 8bitową grafę na 16 bitów - dalej jest archaicznie. Ale to w sumie nie remaster w stylu DuckTales.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Napisałem do typa czy będzie coop, bo nie widzę tam żadnego info na ten temat.

 

 

Jeden z lepszych coopów ever :D Pamietam jeszcze flinstone'ów tez były spoko

To był też sam miód, z kumplem katowałem godzinami Chip n Dale i te dwie ponizsze. Teraz mało takich  gier w które mozna sobie we dwoch na luzaku pograć, ostatnie co z nowosci miło wspominam to kukamele.

 

 

Odnośnik do komentarza

Szkoda taki rimejk nie wyplują na 8gen! Mm, jak kazdy troszke znajacy oldskul naocznie mega jaralem sie gierka. Pamietam po dzis dzien urabianie mamy na zostawianie na caly dzien Pegaza, zeby "sejwa" nie stracic, jabluszka i rury pod napieciem. Noo i tego mechanicznego psa! Taka dobra gierka + zajawka na bajke + dziecieca fantazja = goty... Ile to bylo, 96??

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Chip n' Dale zawsze szanowałem i kochałem, ale z całym szacunkiem, ale póki co ten remake wygląda średnio, zupełnie mi ten styl graficznie nie podchodzi :/ przypomina mi dawne tanie/darmowe platformówki dołączane do gazet z gierkami. Chętniej bym przyjął remake w pixelarcie lepszej jakości bądź w podobnym stylu jak DuckTales (oprócz tła w 3D, cała gra powinna być w ślicznym 2D)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jw/ mnie boli jeszcze muzyczka, w c&d byłą genialna, ten remix z filmiku remastera jest ultra biedny, a np ta nuta:

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Kiedyś była hucznie zapowiadana gra, pisana przez jednego szaleńca, która miała działać na NESowym emulatorze. Gra wyglądała jak właśnie GTA z Pegasusa.

Tyle, że autor nagle chciał zarobić i rozbudował to do... RetroCity Rampage. Ciekawe, czy tu nagle gość poczuje $$$ i wyda to na PSN, czy Xboxowym markecie za 89 złotych :)

Odnośnik do komentarza

To był też sam miód, z kumplem katowałem godzinami Chip n Dale i te dwie ponizsze. Teraz mało takich  gier w które mozna sobie we dwoch na luzaku pograć, ostatnie co z nowosci miło wspominam to kukamele.

Na konsolach moze i malo, na PC setki.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 8 lat później...
W dniu 7.07.2015 o 09:06, Gość Orzeszek napisał:

jw/ mnie boli jeszcze muzyczka, w c&d byłą genialna, ten remix z filmiku remastera jest ultra biedny, a np ta nuta:

 

Odświeżam, bo ktoś dał mi plusa w poście z 2015 roku. Czytam se, a tam Orzeszek. Zapomniałem o gościu, ma jakiegoś altera dziś?

Odnośnik do komentarza

Ja Ci dałem pucharek za założenie tematu o gierce, od której zaczęła się moja konsolowa kariera :) Dokładnie druga część Czipa i Dejla była pierwszą grą jaką widziałem na oczy, kiedy blisko 30 lat temu mój świętej pamięci staruszek sprowadził do domu Pegasusa. Nigdy nie zapomnę wstania o 5 rano, żeby przed szkołą i skrobaniem szlaczków pyknąć ze dwie godzinki. I jeszcze ten coop we dwóch :banderas: Niedawno odświeżałem te gry i zastanawiam się jakim cudem ja w ogóle dałem radę je skończyć mając 6 lat, bo są całkiem trudne, a o save'ach nikt wtedy nie słyszał.

 

Jeszcze absolutnym cudem było Darkwing Duck

 

spacer.png

 

 

Capcom, bogowie giereczek od zawsze <3 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.