Skocz do zawartości

Rocket League


bartiz

Rekomendowane odpowiedzi

Mowilem, ze sie odbijecie od tej gry xD. Widac nie zmienilo sie nic od czasow poprzednika czyli tego calego rocket cos tam power cars.

 

Mecze nadal wygladaja tak, ze x typa startuje i jedzie na pale zeby tylko walnac w pilke a potem kazdy wpada na kazdego bo chce ja "kopnac"? xD

Odnośnik do komentarza

xD

 

w gusta nie integruje bo to nie CW wiec sie nie nabijam ale naglej forumkowej podjarki gra, ktora jest tym samym co wczesniejsza gra tego studia na ps3 z ladniejsza trawa, ktora przeszla bez echa i byla totalnym sredniakiem nudzacym sie po 5min w ktora nikt nie gral na forum, nie kumam

 

serio taka bieda, ze nie macie w co grac i jaracie sie gra, ktora od 4 lat mozna w sumie juz ogrywac na ps3?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

w ktora nikt nie gral na forum,

 

Ja gralem. Nawet zrobilem 100% (wyzwania na 5 gwiazdek, jakies typy do mnie na psn pisaly jak to zrobilem bo trudne i zeby im cos podpowiedziec xD) ale nie moglbym powiedziec ze to dobry tutul. Nawet trofea byly spier.dolone i pisalem do tych leszczy zeby naprawili. No i naprawili... pol roku po tym jak sam odkrylem co nie gra z tymi trofami i jak to naprawic. Ogolnie typowy sredniak w ch.uj i zaluje, ze to zainstalowalem. Ale wtedy plus raczkowal i wrzucali takie wlasnie crapy. Oh wait...

Odnośnik do komentarza

xD

 

w gusta nie integruje bo to nie CW wiec sie nie nabijam ale naglej forumkowej podjarki gra, ktora jest tym samym co wczesniejsza gra tego studia na ps3 z ladniejsza trawa, ktora przeszla bez echa i byla totalnym sredniakiem nudzacym sie po 5min w ktora nikt nie gral na forum, nie kumam

 

serio taka bieda, ze nie macie w co grac i jaracie sie gra, ktora od 4 lat mozna w sumie juz ogrywac na ps3?

 

Hmmm, generalnie tak byc, ale... nie jest, co podkresla wiele recenzji. Liczba :banderasow: w opiniach jest przytlaczajaca.

Podobno nie mozna sie oderwac.

 

Czemu to nie jest w multiplatformach? Przeciez to ma nawet crossplay z ps4.

No ale Bartiz, wiele wymagac nie mozna.

Odnośnik do komentarza

Pogralem z ziomkiem kilka godzin w druzynie vs. ludzie z internetow i vs. AI i (pipi)a...

No rzadzi ta gra.

Jak masz ogarnietego czlowieka w teamie, to mozna robic przepiekne rzeczy. Smiac mi sie chce jak czytam znawcow, ktorzy mowia, ze to randomowa po(pipi)ka po ograniu gierki w 3 minuty  :pawel:

A argument, ze powinna byc wolniejsza roz(pipi)al mnie na atomy :pawel:

Niestety nie jest to tytul w ktorym od razu mozna wymiatac, jest learning curve.

Ale potem... :banderas:

Podania po trikach, jezdzenie po suficie, podwojne strzaly.

Bylismy z ziomkiem samochodowymi tsubasa i misakim :obama:

Tylko, ze momentami chca grac setki tysiecy ludzi i serwery nie daja rady ;/

Dla mnie najwieksza niespodzianka tego roku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie pijesz do mnie, no tak grałem w to dosłownie chwilę i takie było pierwsze wrażenie. Dlatego napisałem, że dam grze szansę. Jeśli rzeczywiście da się tam oddawać nierandomowe strzały na bramkę to tytuł będzie ciekawy. Tylko, że zupełnie nie wiem jak oddać taki dobry strzał, pomimo że kilka goli zdobyłem. Jak na razie to nie wyobrażam sobie jak można tu stworzyć jakąś fajną akcję, więc proszę o kilka słów tutoriala od tych co potrafią wymiatać. Co do serwerów to 2 dni temu mathmaking nie wyrobił. Raz udało mi się znaleźć rywala.

Edytowane przez Cosmos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie pijesz do mnie, no tak grałem w to dosłownie chwilę i takie było pierwsze wrażenie. Dlatego napisałem, że dam grze szansę. Jeśli rzeczywiście da się tam oddawać nierandomowe strzały na bramkę to tytuł będzie ciekawy. Tylko, że zupełnie nie wiem jak oddać taki dobry strzał, pomimo że kilka goli zdobyłem. Jak na razie to nie wyobrażam sobie jak można tu stworzyć jakąś fajną akcję, więc proszę o kilka słów tutoriala od tych co potrafią wymiatać. Co do serwerów to 2 dni temu mathmaking nie wyrobił. Raz udało mi się znaleźć rywala.

Po pierwsze przejdz basic i advanced tutorial ;]

 

+ w tutorialu chyba nie jest powiedziane, ze kwadratem ustawiasz pojazd w locie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...