Skocz do zawartości

For Honor


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Lag kompletnie niszczy mechanike gry, nawet ten minimalny. Miałem do czynienia z gościem, który miał pomarańczowy a potem czerwony ping i nic nie mogłem zrobić, bo teleportował się wokół mojej postaci i ni było opcji reakcji na jego ataki. Odbijanie ciosów też trochę przez to skopane, a przynajmniej wydaje mi się, że to wina lagu, bo dobrze wykonuje tą mechanike tak jak stoi w samouczku (ciężki atak przy bloku kiedy się świeci garda przeciwnika) a raz to działa, raz nie.

 

Gra się przyjemnie, chociaż jak dla mnie to tylko gierka w trybie 1v1 albo 2v2. 4v4 jest zbyt chaotyczne, mapki takie sobie i ogólnie walka średnio wypada w większej skali, ale to tylko moje osobiste odczucia, może komuś się to lepiej podoba. Dla mnie tylko duele.

 

Klasy są zbalansowane, fajnie się nimi gra i podstawy szybko się ogarnia. No, może z wyjątkiem kitajców, którzy jak dla mnie mają lekko popsute klasy gdzie powinien jakiś nerf polecieć (szczególnie pinda z włócznią).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

A sam mechanizm walki - trzeba się przyzwyczaić. Praktycznie przez całą walkę trzymasz L2 (tryb gardy) a prawa gałka odpowiada za trzy kierunki trzymania gardy (lewo/prawo/góra). Przechodzenie w czasie walki jest płynne, fajnie się blokuje ataki. Trzeba uważać i nie stać jak kołek non stop i blokować bo typ może Cię popchnąć, wybić z równowagi i wtedy przyje...e Ci 2x mocny atak, który praktycznie zabiera 50% hp. Czego mi w walce najbardziej brakuje (albo jeszcze tego nie ogarniam?) to fakt, że tu nie ma staminy

Sobies, przecież jest pasek staminy (kondycji).

Odnośnik do komentarza

Im dłużej w to gram tym bardziej frustruje a ta panienka z włócznią to chyba najbardziej, wali na dystans że aż miło robiąc przy tym obrażenia z krwawieniem i jak znajdzie sie jeszcze ktoś naprawdę ogarnięty to praktycznie jest pozamiatane.Brak 60 k/s bardzo boli po ogrywanym ostatnio Nioh jest ciężko i wolno, mogłoby sie wydawać że jest czas na w miarę szybkie reakcje a tu dupa, czasami graniczy łut szczęścia... łącza, robisz unik w bok a i tak dopada ciebie ciężka ręka niesprawiedliwości i pozostawia połowę paska życia.
Grywalność trudno ocenić, nie przyciąga jak Nioh magnez że aż kusi na premierę ale dzięki takim sytuacjom kiedy kopniakiem wyrzucamy kolesia w ogień czy zeskokiem dobijamy na hita nawet pojawia się podjarka i pomimo że oprawa prezentuje się całkiem przyzwoicie bo i bliżej do prawilnego nextgena, technicznie większych braków też nie można zarzucić bo to jednak beta  :pawel:  to jednak całość wypada dość średnio i nie wiem czy kiedykolwiek będę chciał sprawić sobie pełną wersje ale duży plus należy się dla Ubi że nie serwuje nam kolejnego tasiemca a całkiem świeże, krwawe mięcho ;)

Odnośnik do komentarza

Mieszane uczucia co do gry, najlepiej to trzymac się w czworke na takiej dominacji i jak przeciwnik się rozproszy to nie ma szans. Dueale 1vs1 potrafią oddać skilla bo reszta to straszny chaos. Stylistyka mega i to mnie póki co to mnie najbardziej kupuje.

 

Ps. Oprócz tych trzech trybów w pelej wersji będą jeszcze jakieś dostępne?

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Coś mi się wydaje że tak jak w ost. Rainbow6 , główne założenie to PVP a singla to będą jakieś strzępki no chyba że się mylę. Tryb 1vs1 najbardziej przypadł mi do gustu wraz opcjonalnym treningiem idealnym do wyśrubowania technik i wyuczenia comba jak już sie ogarnie to gra zyskuje w oczach a najlepsze jest to że potyczki z każdym są indywidualne i to się czuje.Wiadomo że z małą przewagą łącza ale główna moc leży po stronie skiila i zanim się jego ogarnie to trochę czasu upłynie i to jest w niej piękne bo pewnie giera na dłużej starczy.

Odnośnik do komentarza

Co do trybów to udało mi się zagrać w deathmatch 4vs4. Przez chwile coś się spartoliło przy odświeżaniu mapy zasobów, nie mogła się zaktualizować i zamiast potyczki 2vs2 pojawił się deatchmatch. Zwykła sieczka bez przejmowania punktów i z bardzo małą ilością minionów. Podobało mi się, taka ustawka 4 vs 4, bez biegania po mapie. Ogólnie beta utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że chce to mieć na premierę. 20 godzin przegrałem w betę i mało mi. 

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

Ja jako osoba, która kompletnie się nie interesowała tytułem przed piątkiem... jestem kupiony, ale tylko trybem 1vs1. Pozostałe tryby to za duży chaos (4vs4 to w mojej ocenie katastrofa). 

 

Kupować grę dla za(pipi)istych duelów? Poczekam miesiąc, sprawdzę jak zachowa się cena używek i może kupię.

powiem Ci, że też na początku takie podejście miałem: "tylko 1v1".

w alfę zagrałem ze 3 walki może, a w betę  z 14-16h.

pod koniec zaczynało mi się nudzić już 1v1 i zacząłem grać też w inne tryby. męczyłem prawie cały czas jedną postać, to też może dlatego, ale chciałem nabić jej levelu :P

Zastanowię się czy kupować bo gra może szybko się znudzić. Przeanalizuję jeszcze jakie i ile trybów będzie dokładnie...

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...