Skocz do zawartości

For Honor


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła skończona, rozdział z samurajami najmniej mi się podobał, zakończenie trochę mnie rozczarowało. Ocenił bym kampanie na 7/10.

Ja wczoraj ukonczylem kampanie wikingow, jak narazie zdecydowany faworyt, swietny klimat, zaje,biscie sie gralo. Ogolnie gra zdecydowanie lepsza niz sie mozna bylo spodziewac po ubi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Obstawiam ze na polu bitwy w rzeczywistosci tez mogl byc lekki chaos.

 

Oczywiscie ze byl. Rycerze w helmach nic nie slyszeli, mieli bardzo ograniczony kat widzenia, nie bylo zadnego dowodzenia( dowodca atakowal razem z rycerzam), po prostu kupa panowie i kto dluzej ustanie na nogach. Jak jeden ziomek z choragwia padal to bywalo ze 5k pancernego chlopa po prostu nie wie co robic.

 

 

Mylisz się. Bitwa - podobnie zresztą jak wojna - to zbyt poważna sprawa by do niej wchodzić na pałę, a ciężkozbrojni rycerze jako arystokracja bardzo ceniła swoje życie.

 

Przede wszystkim rycerz nie szedł do boju sam tylko w poczcie. A zadanie pocztu polegało na ochronie swojego pana (upraszczając do granic więc mnie nie zastrzelcie: jak podczas WWII piechota chroniła czołgi) oraz na walce dystansowej (kusze). Poza tym rycerz wchodząc z chorągwią do bitwy nie machał w niej godzinami mieczem czy toporem (topór był w pewnych okresach popularniejszy) bo by padł ze zmęczenia tylko po krótkim i intensywnym starciu cała formacja wychodziła z walki i wycofywała się na z góry upatrzone pozycje. Po czym po odpoczynku znów wchodziła i znowu wycofywała. I tak do rozstrzygnięcia. To nie była tępa rąbanina zakutych łbów w stal ludzi tylko wojna zawodowców.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Spodziewałem się totalnego gniota a zabawa jest naprawdę fajna , coś nowego jeśli chodzi o grę PVP. Nie wiem jak to wygląda na konsolach ale na PC ostanie 3-4 mecze cały czas pod koniec "Errory" więc na obecną chwilę po sieci jest nie grywalnie.

Odnośnik do komentarza

Jedyne do czego można się przyczepić, to czasami wywali z meczu ( PS4), Na cały wieczór grania zdarza się to 2 lub 3 razy. Hejt na mikrotranzakcje to płacz dzieci które chciały by mieć wszystko od razu. Nie wydałem 1 zł na mikrotranzakcje i mam ubrane 3 postaci na full z dodatkowymi egzekucjami i gestami i sam nie wiem co teraz z tą waluta robić. Moze tak jak w R6 z operatorami będzie mozna kupować nowych bohaterów. Zaczynający dopiero przygode z FH mogą się szybko zniechęcić, bo poziom ludzi grających od premiery jest juz dosyc wysoki a w tej grze sukces w 100 % zależny jest od skilla.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak przeciwnik przełamuje Twoja gardę to możesz tak jak by odbić to przełamanie. Na PS4 wciskasz kwadrat. Na konsolach przy 30 fpsach trzeba się wykazać dobrym refleksem bo okienko jest dosyć krótkie, w samouczku można to poćwiczyć, wszystko jest tam wyjaśnione w którym momencie należy nacisnąć kwadrat. Są tez sytuacje po których nie można wykonać odbicia przełamania gardy jak np. gdy nie trafisz swojego ciosu albo jak zostaniesz sparowany.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Odkopuje. Darmowy weekend z grą to stwierdziłem sprawdzę na koksie. Co za nudna gierka :D Dobrze że za darmo tylko żal tych 50 gb ściągniętych w nocy :). Mówię to z perspektywy gracza singlowego. Nie polecam tryb fabularny to padaka. Zastanawiam się czy dalej będzie ciekawiej ale wątpie.  Za multi się nie biorę to nie będę oceniać. 

Odnośnik do komentarza

No ale przecież to jest gierka tylko do multi. Tam nie ma nawet singla, tylko śmieszna podróba, która jest bardziej treningiem niż czymkolwiek z fabułą itp.

Jest tak jak Pan Wredny pisze. To tak jakbyś CoD-a oceniał li tylko przez pryzmat singla, a to tylko czubek góry lodowej lub jak kto woli truskawka na torcie...
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Witam. Może troszkę odgrzeje :D - jest może tutaj ktoś kto zdobył platynkę w For Honor? Bo tak sobie gram z kolegą i myślę o jej wbiciu lecz pomyślałem że najpierw zapytam tutaj :D. Może mi ktoś doradzi szczególnie z tymi trofeami dotyczącymi "Faction War". Głupio się przyznać lecz nie do końca kumam o co tam biega :(.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...