Skocz do zawartości

Dragon Quest XI


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle wiadomo na temat premiery na zachodzie:

 

UPDATE: Square Enix Europe has shared a statement with Eurogamer regarding whether Dragon Quest 11 will find its way west. "We don't have a concrete plan at the moment," it reads. "However, we will consider it as we've done in the past for other Dragon Quest titles. We don't have further information to share at the moment."

 

http://www.eurogamer.net/articles/2015-07-28-dragon-quest-11-is-coming-to-3ds-and-playstation-4-and-the-nx

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Generalnie mi się podobało. Model postaci gryzie się trochę z otoczeniem w wersji na PS4, ale miejmy nadzieję, że to poprawią. 

 

Dokładnie mój jedyny problem z wersją na PS4. Jakoś mam wrażenie, że to wina UE 4. Jakbym widział te amatorskie filmiki Mario w Unrealu 4 :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tyle wiadomo na temat premiery na zachodzie:

 

UPDATE: Square Enix Europe has shared a statement with Eurogamer regarding whether Dragon Quest 11 will find its way west. "We don't have a concrete plan at the moment," it reads. "However, we will consider it as we've done in the past for other Dragon Quest titles. We don't have further information to share at the moment."

 

http://www.eurogamer.net/articles/2015-07-28-dragon-quest-11-is-coming-to-3ds-and-playstation-4-and-the-nx

 

Czyli nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza

Ale Ty wiesz Figaro, że 3DS'ów jest "trochę" więcej niż PS4? Dlatego jeśli coś ma być "na pewno" zlokalizowane, to większe szanse ma akurat 3DS.

 

To czemu tak niszowy gatunek jak musou w postaci Dragon Quest Heroes zostaje lokalizowany na zachód? 

 

Koniec końców, myślę, że gra wyjdzie u nas na wszystkich trzech platformach. A że z poślizgiem, to chyba oczywiste.

Odnośnik do komentarza

Zaaktualizowałem pierwszy post z nowym info i gifami:

 

 

 


- Dwie różne gry o podobnych historiach, na wzór NiNoKuni.

- Obie gry celują w 2016 rok, na 30 rocznicę serii.

- Jeden zespół pracuje nad obiema wersjami

- Orca pomaga przy wersji na PS4

- Toy Logic pomaga przy wersji na 3DSa.

- Wersja PS4 chodzi na UE4

- Open World

 

SHIJKrI.jpg

 

0gyMXJo.gif

 

PehM23P.gif

 

egyVXhp.gif

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

oczywiscie, ze DQ11 bedzie zlokalizowany na angielski na ps4,NX i 3ds, niech don sie obudzi z ery ps2 i zobaczy jak wiele tytulow bylo lokalizowanych na ps3 i zwlaszcza vicie (gdzie czesto poza kkw kupuje to 10 osob), pytanie nie brzmi czy tylko kiedy

 

do tego jedna lokalizacja = gotowa lokalizacja dla 3 systemow (a na pewno dla dwoch ps4/nx, nie wiem jak z 3ds czy inny silnik nie przeniesie zmian w dialogach itp)

 

sieje ferment don i tyle

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytałem to oby dwie wersje będą miały dokładnie tą samą fabułę, questy i ogólny gameplay, jedynie różnić mają się graficznie. A z Ni no Kuni kolega Figaro nie trafił bo wersja na DS'a to zgoła inna fabuła (nie pamiętam już czy sequel czy prequel, kiedyś o tym pisano. 

Odnośnik do komentarza

szokli mnie tym, ze ps4 i 3ds jako docelowe, ciekawe jak rozwiaza ta kolosalna roznice mocy, z drugiej strony dobrze, ze nie ps3/ps4 bo ps4 dostaloby pewnie gierke w oprawie z ps3 2 full hd a tak jest szansa, ze i technicznie dowala do pieca (no chyba, ze ps4 dostanie port z 3ds hehe)

 

analogicznie do sytuacji z NNK

 

ni-no-kuni-ds-beta-16.jpg

 

ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch-ps3-

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...