Skocz do zawartości

Rozi

Mafia III

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy akt jest najciekawszy z całej gry. Potem do już monotonia do bólu. Nie dałem nawet rady wyczyścić pierwszej dzielnicy bo usypialem przy tym. Co z tego, że animacje wykańczania gangusów fajnie wyglądają ale po godzinie oglądania i robienia w kółko tego samego po prostu się nudzi.

Przez zbyt ubi-sandboksową definicje mapki zabili tą grę. Szkoda bo narracja i postacie dają radę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy akt nie jest jakoś dużo lepszy tylko nie jesteśmy jeszcze znudzeni. Z drugiej strony misje "głôwne" dają mega radę przez całą grę. Szkoda, że giną w zalewoe podobnych aktywności, no i ta końcówka mmmmmmmm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiedzcie mi jak wygląda Mafia 3 na dzień dzisiejszy? Ograł ktoś wszystkie wydane dodatki, warto? Ja kupiłem na premierę i ukończyłem w kilka pierwszych dni ale gdzieś mam ochotę wrócić z wersją Deluxe i to scalakować.

Dużo łatek od premiery wydali? Poprawiła się coś grafika? Ile zajmują misje z dodatków?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiedzcie mi jak wygląda Mafia 3 na dzień dzisiejszy? Ograł ktoś wszystkie wydane dodatki, warto? Ja kupiłem na premierę i ukończyłem w kilka pierwszych dni ale gdzieś mam ochotę wrócić z wersją Deluxe i to scalakować.

Dużo łatek od premiery wydali? Poprawiła się coś grafika? Ile zajmują misje z dodatków?

Przeszedłem normalną wersję całkiem niedawno i da się w to grać, choć momentami boli. Na jedno przejście do poznania fabuły idzie to zrobić. Ale o ile dobrze pamiętam do platyny trzeba to przejść minimum dwa razy jak nie trzy, więc przy powtarzaniu tych infantylnie powtarzalnych misji życzę Ci dużo cierpliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystarczy 2 razy, tylko wbicie tej platyny to żadna przyjemność, a katorga. Trzeba dawkować, bo się idzie zrzygać robiąc cały czas to samo tj. odbijanie dzielnic, ten sam schemat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o platynę w M3 to trzeba uważać bo któryś trofik potrafi się zglitchować, (nie wiem który bo nie grałem :ragus: ) ziomek osiem ku.rwa razy przechodził Mafię :yao: żeby tylko platynowy dzbanek mu wpadł bo mu jednej trofki brakowało :dynia:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie trofka The New Boss, który potrafi się zglitchować. Ogólnie rozumiem kolesia, bo to jest zyebane trofeum akurat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wystarczy 2 razy, tylko wbicie tej platyny to żadna przyjemność, a katorga. Trzeba dawkować, bo się idzie zrzygać robiąc cały czas to samo tj. odbijanie dzielnic, ten sam schemat.

To prawda, ja grałem w Mafie na premiere, jak na początku było fajnie poznej strasznie się już dłużyło. Drugi raz bym tego nie zaczynał.

Niepotrzebnie zrobili tyle tego, mogli to całkowicie wyciąć, zostawić ze 3 dzielnice do odbicia, skrócić gre i wyszłaby fajna historia na wzór GTA.

Edytowane przez Fanek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta