Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Mafia III

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
582 odpowiedzi w tym temacie

#581 Wredny

Wredny
  • Użytkownicy
  • 1471 postów

Napisano dziś, 11:07

No to ja też działam "hitman-style", ale jak coś nie wyjdzie to wtedy już ostra rozpierducha :)

Zresztą to mi się podoba, bo w takim W_D np, jak mnie wykryli to czułem się pod presją, by wcisnąć Restart Checkpoint, a tutaj po prostu biorę kałacha i kończę robotę ciut głośniej :)

• 0

#582 blantman

blantman

Blacharz 2016

• Użytkownicy
  • 6443 postów

Napisano dziś, 12:55

No ja niestety na mafii się zawiodłem bo nie lubię jak sandboks KAŻE mi robić zadania poboczne aby popchnąć do przodu główną fabułę. W tej serii zawsze najważniejsza była historia a po kilku pierwszych misjach trzeba robić nudne zadania poboczne aby móc zrobić świetne zadania z głównej fabuły. Niektóre zadania goty tylko szkoda że to jest tak mocno rozcieńczone gównianymi zadaniami powtarzalnymi do znudzenia. Wygląda jakby grę mieli gotową i okazało się że fabuła główna starcza na 6 h więc w obawie przed graczami powiązali zadania główne z misjami przyjdź zabij i zawieź :)

• 0

#583 SlimShady

SlimShady
  • Użytkownicy
  • 605 postów

Napisano dziś, 13:26

Jakby zrobili gierke na 8-10 h to nic by się nie stało jeśli byłaby kozacka od początku do końca, a tutaj niestety na sile chcieli udawac, ze maja zawartosci na 30h. Mimo, ze rzadko która gre koncze więcej niż raz to jednak do takich przeciaganych tytułów ciężko później wrocic nawet po latach. To jest identyczna sytuacja jak z MGS V, gdzie trzeba bylo szukać garstki trufli wśród gówien.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1