Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Mafia III

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
631 odpowiedzi w tym temacie

#621 Rozi

Rozi

Cthulhu fhtagn!

• Premium Member
  • 11303 postów
  • PSN IDRoZiPL
  • Nintendo IDRozilsky

Napisano 17 February 2017 - 21:55

Muzyka superowa, samochodami się jeździ fajnie, Lincoln-Terminator fajny, klimat i smaczki historyczne również, lecz gameplay... NIE. 

• 0

#622 Homer S

Homer S
  • Użytkownicy
  • 913 postów

Napisano 17 February 2017 - 22:46

Premiera pierwszego dlc/dodatku w marcu, nowe bajery jak np. rzucanie granatami z aut, spowolnienie czasu podczas jazdy samochodem, których będzie więcej, nowe outfity i pewnie pare nowych pifpafek i oczywiście nowa lokacja. Klimatycznie i fabularnie znów może być bardzo fajnie, ale jeśli gameplay znowu będzie się opierał na schemacie "aby osłabić złego szeryfa, zniszcz x jego interesów w dzielnicy y" to z miejsca podziękuje, no ale może pójdą po rozum do głowy.

DLC z Donovanem tak czy siak zapowiada się ciekawiej.

• 0

#623 balon

balon

Rycerz Zakonu HDR

• Użytkownicy
  • 11177 postów
  • GG6438731
  • SkądGorzów Wlkp.
  • PSN IDbalon1984
  • Nintendo IDbalon1984

Napisano 18 February 2017 - 00:25

Muzyka superowa, samochodami się jeździ fajnie, Lincoln-Terminator fajny, klimat i smaczki historyczne również, lecz gameplay... NIE.

Dozuj po 1-2 h dziennie z przerwami na inne gieki i dasz radę, warto dla końcówki i klimatu. Aha no i misje "głowne" (szkoda że tyle trzeba na nie czekać) są megaaa orazi mocno ciekawe.

ps jazda autem to element gamepalu, gunplay (zresztą bardzo dobry) to przecież także jego składowa.

V
  • 1

#624 Rozi

Rozi

Cthulhu fhtagn!

• Premium Member
  • 11303 postów
  • PSN IDRoZiPL
  • Nintendo IDRozilsky

Napisano 18 February 2017 - 01:31

Tak, ale to tylko części składowe, które nie ratują w żaden sposób gry. 

Gram tak jak mówisz, ale i tak mnie zżera nuda. Chyba odpuszczę po prostu, bo mam więcej lepszych tytułów do ogrania.

• 0

#625 balon

balon

Rycerz Zakonu HDR

• Użytkownicy
  • 11177 postów
  • GG6438731
  • SkądGorzów Wlkp.
  • PSN IDbalon1984
  • Nintendo IDbalon1984

Napisano 18 February 2017 - 08:26

No w sumie taaaa tez bym odouścił jakbym miał takie b ujowe odczucia, tym bardziej że przez te schematy gierka jest długa.
  • 0

#626 Faka

Faka
  • Użytkownicy
  • 645 postów

Napisano 18 February 2017 - 09:36

Jak ktoś grał w Mad Max - to ta Mafia jest podobna do tej gry? Chodzi mi o zbieractwo, przejmowanie i tego typu pierdoły. Myślę o tej Mafii ale słyszałem i widziałem jaki szum był wobec tej gry w w negatywnym znaczeniu tego słowa.

• 0

#627 Rozi

Rozi

Cthulhu fhtagn!

• Premium Member
  • 11303 postów
  • PSN IDRoZiPL
  • Nintendo IDRozilsky

Napisano 18 February 2017 - 11:41

Mad Maxa zmęczyłem całego, ale tam cały świat mnie porwał od pierwszych minut. Wspaniale się jeździło po pustyni i walczyło z wrogami. Tutaj masz biedne GTA. I nie wmówicie mi, że TO PRZECIEŻ MAFIA A NIE GTA, ale ta część nie ma swojej tożsamości.

• 1

#628 Wredny

Wredny
  • Użytkownicy
  • 1694 postów

Napisano 18 February 2017 - 11:43

Trochę inne klimaty, ale można porównać, z tym że MM nie ma fabuły i cała gra polega na ubi-czyszczeniu mapy, a MIII to jednak fajna historia.

• 1

#629 SlimShady

SlimShady
  • Użytkownicy
  • 644 postów

Napisano 18 February 2017 - 12:41

W MIII też się bardzo dobrze jeździ i strzela( te reakcje postaci podczas strzelanin), ale struktura misji jest nieporozumieniem, nawet w momencie gdy dochodziłem do misji fabularnej to tak byłem zmeczony tym powtarzalnym syfem, ze nie byłem się w stanie nimi cieszyc tak jak powinienem.

Najgorsze jest to, ze niewiele trzeba, zeby ta gierka była naprawdę fajna, może Bansai jako zdeklarowany fan pokusi się o napisanie petycji do Hangar13, żeby zrobili oddzielny tryb STORY gdzie przytną gierkę do misji z przerywnikami.

• 1

#630 balon

balon

Rycerz Zakonu HDR

• Użytkownicy
  • 11177 postów
  • GG6438731
  • SkądGorzów Wlkp.
  • PSN IDbalon1984
  • Nintendo IDbalon1984

Napisano 18 February 2017 - 12:49

Mad Maxa zmęczyłem całego, ale tam cały świat mnie porwał od pierwszych minut. Wspaniale się jeździło po pustyni i walczyło z wrogami. Tutaj masz biedne GTA. I nie wmówicie mi, że TO PRZECIEŻ MAFIA A NIE GTA, ale ta część nie ma swojej tożsamości.

No mnie w Maxiu dobiły te randomowe respawnujące się walki w drodze do celu.
  • 0

#631 _Red_

_Red_
  • PTT
  • 8433 postów

Napisano 02 March 2017 - 08:34

Gra skonczona. Czy nikt w czasie testów nie powiedział im: "hmm panowie, ale nie każmy ludziom robić w kazdej dzielnicy od nowa tych samych rzeczy"?

Gameplay dla mnie bardzo spoko. Prosty stealth, satysfakcjonujące strzelaniny z gustownymi headshotami, w których czuć siłę pocisku. Glowny bohater, cut scenki i historia bardzo zachecajace do parcia dalej. I to bylo jedyne co powstrzymalo mnie przed skonczeniem gry na YT.

W pewnym momencie, gdy święcie przekonany, ze wyczyscilem dany obszar, podjechalem do markera misji (licząc na wskazanie lokacji bossa), a ten dopiero zasypał mnie kilkoma copypaste "zabij, ukradnij, zniszcz za $100k w tym jeden cel obowiazkowo na drugim koncu mapy, bys 5 minut jechał" to chciało mi się wyć "whyyyyy?!" do ekranu i bić głową w podłogę.

Mad maxa dokończyłem ogladajac tylko cut scenki, tutaj zrobilem calosc, ale juz wiecej gier z mapką nie zniose w tej generacji :( Wzdryga mnie, ze jeszcze Primala mam na półce.

Użytkownik _Red_ edytował ten post 02 March 2017 - 08:38

• 1

#632 balon

balon

Rycerz Zakonu HDR

• Użytkownicy
  • 11177 postów
  • GG6438731
  • SkądGorzów Wlkp.
  • PSN IDbalon1984
  • Nintendo IDbalon1984

Napisano 02 March 2017 - 20:49

Uaaaa ale szybko skończyłeś ja grałem ponad 3tyg. Szacun, że w takim tępie przebrnąłeś te schematy.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1