Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Mafia III

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
676 odpowiedzi w tym temacie

#661 SlimShady

SlimShady
  • Użytkownicy
  • 694 postów

Napisano 31 March 2017 - 14:21

Myślałem, ze chodzi Ci o strzelanie jedną reką z biodra jak Chudy z Toy Story.

• 0

#662 Wredny

Wredny
  • Użytkownicy
  • 1932 postów

Napisano 31 March 2017 - 19:42

Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Zresztą Lincoln to taki czołg, że nawet jakby z bazooki strzelał jedną ręką to bym się nie przypierdzielał.

Poza tym w całej masie gier bohater strzela z pistoletu, używając tylko jednej ręki.

Tu się należy cieszyć, że nie strzela tak jak stereotypowy niggas :)

Gangta_43e356_990285.jpg

• 0

#663 Homer S

Homer S
  • Użytkownicy
  • 1085 postów

Napisano 31 March 2017 - 20:55

Zabawne jest to, że w cutscenach pistolet zazwyczaj trzyma dwoma łapami.

• 0

#664 Czezare

Czezare

user z nie wyjaśnionym do końca statusem exa

• Użytkownicy
  • 1969 postów

Napisano 01 April 2017 - 13:45

Demko skończone. Jedno z lepszych i najdłuższych w jakie grałem. Jeśli ono nie nakręci do spróbowania fulla to już nic nie nakręci. Fabularnie fajne zagajenie. Szkoda, że z tego wątku i nie tylko wyłania się obraz gry zgoła niepełny. Główna fabuła, filmiki superaste, ale niestety inne aktywności w fullu podobno nudne i powtarzalne. Pod tym względem demko trochę zakłamane i to jest jedyny zarzut, jakie mam w stosunku do niego.

Ach, gdyby cała gra była na 20-30 godzin i tak przypakowana akcją i fabułą jak ta wersja demonstracyjna to... :obama:  :banderas:

• 0

#665 Lukas_AT

Lukas_AT
  • Użytkownicy
  • 1748 postów
  • GG4640398
  • SkądPoznań

Napisano 02 April 2017 - 08:12

Mnie niestety demo odrzuciło. AI przeciwników jest na tak niskim poziomie, że czułem jakbym grę przechodził na kodach - nie było żadnego zagrożenia, nawet gdy mnie wykryli wystrzeliłem ich jak kaczki bez żadnego wysiłku. W moim odczuciu gameplay robi się przez to bardzo płytki i gra nie wciąga. New Bordeaux to jedno z brzydszych miast jakie widziałem i nie czerpałem przez to żadnej przyjemności z jego zwiedzania. Jeśli ten prolog to najlepsza część gry to pełniak mnie już nie interesuje. Pewnie bym wymiotował zaliczając te dzielnice. Fabularnie widać jednak, że gra daje radę.

Użytkownik Lukas_AT edytował ten post 02 April 2017 - 08:14

• 0

#666 creatinfreak

creatinfreak
  • Premium Member
  • 666 postów

Napisano 02 April 2017 - 09:30

Ja nawet nie skończyłem dema bo po prostu klimat mi siadł, gameplay odpowiada i chcę to przechodzić na pełnej wersji. A czy to całe przejmowanie dzielnic będzie takie nurzące jak tu wszyscy piszą to się sam przekonam bo już sobie płytkę zamówiłem. Na madmaxa też było psioczenie, a ja się dobrze bawiłem.
  • 0

#667 Faka

Faka
  • Użytkownicy
  • 808 postów

Napisano 02 April 2017 - 10:37

Dużo tego grania w demo jest? Szybko idzie kończyć? Ile czasu Ci starczy na rozpracowanie tego wszystkiego w demie? Wypadałoby by sprawdzić przed zakupem pełnej wersji.

• 0

#668 Czezare

Czezare

user z nie wyjaśnionym do końca statusem exa

• Użytkownicy
  • 1969 postów

Napisano 02 April 2017 - 10:50

Dużo tego grania w demo jest? Szybko idzie kończyć? Ile czasu Ci starczy na rozpracowanie tego wszystkiego w demie? Wypadałoby by sprawdzić przed zakupem pełnej wersji.

Demko jest bardzo długie, wręcz niebywale rozwleczone. Ja to w pewnym momencie miałem podejrzenie, że omyłkowo twórcy wrzucili fulla ;)

• 1

#669 _Be_

_Be_

jak brokuł

• Użytkownicy
  • 25657 postów

Napisano 02 April 2017 - 11:14

Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Zresztą Lincoln to taki czołg, że nawet jakby z bazooki strzelał jedną ręką to bym się nie przypierdzielał.
Poza tym w całej masie gier bohater strzela z pistoletu, używając tylko jednej ręki.
Tu się należy cieszyć, że nie strzela tak jak stereotypowy niggas :)

Gangta_43e356_990285.jpg

Nic dziwnego, że przeszkolony typ w wojsku strzela z pistoletu jak debil? No nie wiem, mnie takie rzeczy wytracaja z immersji i nie chce mi sie grać. Podaj tytuły tych gier gdzie postać strzela jedną ręką, zobaczę czy tam też mi to działało na nerwy.

Demo to po prostu pierwszy akt
  • 0

#670 _Red_

_Red_
  • PTT
  • 8672 postów

Napisano 02 April 2017 - 11:22

Czyli zdobywania dzielnic pewnie tam nie ma, bo by nikt fulla nie kupił xd

• 0

#671 Faka

Faka
  • Użytkownicy
  • 808 postów

Napisano 02 April 2017 - 11:26

A widać, sprytnie to wykombinowali XD

• 0

#672 Wredny

Wredny
  • Użytkownicy
  • 1932 postów

Napisano 02 April 2017 - 12:50

Nic dziwnego, że przeszkolony typ w wojsku strzela z pistoletu jak debil? No nie wiem, mnie takie rzeczy wytracaja z immersji i nie chce mi sie grać. Podaj tytuły tych gier gdzie postać strzela jedną ręką, zobaczę czy tam też mi to działało na nerwy.

Watch_Dogs czy chociażby dowolny Hitman.

• 0

#673 SlimShady

SlimShady
  • Użytkownicy
  • 694 postów

Napisano 02 April 2017 - 12:58

Chyba łatwiej byłoby wymienić gierki, gdzie tak nie ma. Strzelanie z 2-och pistoletów jednocześnie tez jest na porządku dziennym.

• 0

#674 _Be_

_Be_

jak brokuł

• Użytkownicy
  • 25657 postów

Napisano 02 April 2017 - 13:02

Watch_Dogs czy chociażby dowolny Hitman.

Ok w w_d nie gralem a Hitmana przechodzę po cichu więc tez nie ogarniam strzelania tam. No więc tak czy siak bardzo głupie i odpowiada mi to.
  • 0

#675 japco

japco
  • Użytkownicy
  • 133 postów

Napisano 08 April 2017 - 18:00

Pobrałem właśnie demo i instaluje się już godzinę, a na liczniku dopiero 30%. Co to ma (pipi) być? 

Dobra, nie skminiłem że się nie pobrało do końca. Retard. 

Użytkownik japco edytował ten post 08 April 2017 - 18:03

• 0

#676 Nemesis

Nemesis
  • Premium Member
  • 7712 postów

Napisano 09 April 2017 - 15:51

Pierwszy akt jest najciekawszy z całej gry. Potem do już monotonia do bólu. Nie dałem nawet rady wyczyścić pierwszej dzielnicy bo usypialem przy tym. Co z tego, że animacje wykańczania gangusów fajnie wyglądają ale po godzinie oglądania i robienia w kółko tego samego po prostu się nudzi.

Przez zbyt ubi-sandboksową definicje mapki zabili tą grę. Szkoda bo narracja i postacie dają radę.
  • 0

#677 balon

balon

Rycerz Zakonu HDR

• Użytkownicy
  • 11388 postów
  • GG6438731
  • SkądGorzów Wlkp.
  • PSN IDbalon1984
  • Nintendo IDbalon1984

Napisano 09 April 2017 - 16:49

Pierwszy akt nie jest jakoś dużo lepszy tylko nie jesteśmy jeszcze znudzeni. Z drugiej strony misje "głôwne" dają mega radę przez całą grę. Szkoda, że giną w zalewoe podobnych aktywności, no i ta końcówka mmmmmmmm
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1