Skocz do zawartości

Zombi


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wysyp gierek w dobrych cenach w cyfrowej dystrybucji. Dajcie znac jak sie gra - z tego co pamietam na U raczej wszyscy mocno chwalili, ale ciekaw jestem czy bedzie sie rownie przyjemnie gralo bez Tableta Nintendo.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Porównanie grafy z oryginałem. Śmiem twierdzić, że na WiiU wyglądało to lepiej.

 

 

Boli zwłaszcza fragment z jarzeniówką i brak efektu brudnej soczewki. Trochę żałuję, że kupiłem pod wpływem impulsu już teraz, a nie po jakiejś konkretnej obniżce, bo widzę, że konwersja robiona po linii najmniejszego oporu. No cóż, może obroni się resztą :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

To jeszcze musisz poczekać, bo... ciągle ssie (jak zresztą cały PSN :angry:)...

Serio, odpaliłem wczoraj po 17:00, a o północy było 5GB, czyli około 50%. Zostawiłem konsolę na noc, w trybie uśpienia, a o 5:30 wstałem do roboty, zaglądam, a tam... 7GB!!! Nosz kur... wychodząc, wyłączyłem konsolę, bo nie lubię zostawiać jej aktywnej, kiedy chata pusta. Jak wróciłem z roboty to odpaliłem i "ruszyło z kopyta". Za jakąś godzinkę powinno być.

Dzięki $ony  :kaz:

Odnośnik do komentarza

Brak efektu brudnej soczewki to faktycznie troche lipa, ale gra zjada poki co klimatem. pograłem troche wczoraj i w ogóle nie odczułem ze brakuje sterowania tabletem

 

Póki co sie jaram bo serio klimat całkiem gesty i fajna odskocznia od wesołego zabijania zombie tutaj czuć że jest się naprawdę osaczonym i osamotnionym w walce o przetrwanie

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Wczoraj przy samym końcu gry złapałem buga, sprawdziłem jeszcze na YT i zostało może 15min do końca:

 

 

 

Pod koniec gdy mamy z komputera przeładować dane na pendrive, któy znajduje sie w takim jakby skarbcu, okrągłe "drzwi" do niego, wkładam pena na kompie wszystko sie ładuje COMPLETE i nic sie nie dzieje. Na YT widze, że innym wyskakuje mark na quest list i kolejna rzecz do zrobienia czyli ucieczka.

Nie otwierają mi sie drzwi którymi mam wyjść, ani kolejna rzecz z listy sie nie pojawia.

 

 

 

Wersja PS4, pierwsza gra na tyle gdzie złapałem takiego glitcha, ktoś miał taki bład?

Jakieś rozwiązanie?  Próbowałem kilka razy ładować save, zamykać gre, ginąc, iść spać, ale zombi sie nie respawnują i za każdym razem mam to samo.

Nie próbowałem pobierać gry drugi raz, bo to 23gb i troche zajmie an moim łaczu

 

A może ktoś ma save pod koniec gry?

Czy zostaje mi tylko obejrzeć zakończenie na youtube

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

W ogóle nie miałem oczekiwań co do tej gry. Ściągnąłem, zagrałem i....4h później dopiero wyłączyłem. I gdyby nie inne obowiązki to grałbym dalej. Gra mi się fenomenalnie. Survival w najczystszej postaci gdzie więcej jak 3 zombiaków to już są ogromne kłopoty. Świetne zarządzanie ekwipunkiem, zbieranie i selekcja rzeczy. Masa broni do wyboru jednakże boli mnie, że nie można wyrzucić ani nawet zostawić w skrytce zwykłego pistoletu czy kija do krykieta gdy mam znacznie lepsze bronie. Niepotrzebnie zajmują mi miejsce. Klimat jest nieziemski. Wszędzie ciemno, szaroburo, a momentami całkowicie nic nie widać nawet gdy jest zapalona latarka. Nawet walka mi się podoba bo jest dosyć wymagająca i trzeba ostrożnie stąpać przed siebie. Jedynie graficznie gra odstaje, no ale była tworzona oryginalnie na Wii U. Mam nadzieję, że żaden bug pod koniec gry mi nie wyskoczy bo się mocno wkurzę. 

 

Z ciekawości zajrzałem na listę trofeów i kurde, tylko 2% graczy w ogóle przeszło tę grę. Nawet łatwiejsze trofea za zabicie 100 zombiaków zdobyło zaledwie kilka procent graczy. Gra zbyt niszowa? Odstraszyła grafika czy trudność? Jestem tego bardzo ciekaw. 

 

Jak na razie to ta waha się między bardzo dobrą, a świetną grą. 

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości zajrzałem na listę trofeów i kurde, tylko 2% graczy w ogóle przeszło tę grę. Nawet łatwiejsze trofea za zabicie 100 zombiaków zdobyło zaledwie kilka procent graczy. Gra zbyt niszowa? Odstraszyła grafika czy trudność? Jestem tego bardzo ciekaw. 

 

Pewnie trochę tego wszystkiego po trochu. Mnie jakoś znudziło, mimo początkowych zachwytów i odstawiłem bez żalu. Niedawno sprawiłem sobie wersję pudełkową (takie zboczenie) i znów fajnie mi się grało, ale wystarczyło, że wsiąkłem w coś innego i znów ZOMBI gnije gdzieś na półce.

 

No i z tą grafiką i portem... To nie wina WiiU, tylko partaczy, którzy port robili - na konsoli Nintendo jest masa fajnych efektów, które sprawiają, że gra wygląda dużo lepiej, niż na mocniejszych maszynach konkurencji, gdzie te bajery zostały usunięte.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...