Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Mi na online nie zależy. Raz może próbowałem zagrać w Karty i to dawno, przed CFW a Smash mnie zupełnie nie bawi. Natomiast ogólnie to w tej chwili moja ulubiona konsola, gram prawie codziennie w drodze do pracy. Kupiłem sobie jeszcze GPD-Win w podobnym form factor - taki mały PC z Atomem wielkości 3DS XL i będę dusił sobie ciekawe indyki ze steam nie czekając na konwersje na Switcha i cenę 200 zł. Ten format zabawy najbardziej mi odpowiada. Nie ma i tak żadne piłki na 3DSa czy dobrej bijatyki żebym na tym grał online. Także szczerze - who cares?

 

Ale szczerze - spodziewaliście się, że wszystko online będzie działać na przerobionej konsoli? U 4 real?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Pokebank niektórych mocno zabolał. Ludzie potracili pokemony nawet z Ruby/Sapphire na GBA xD

Potracili nie potracili. Pokemony w PokeBanku cały czas są z tego co rozumiem, po prostu dana konsola przestaje mieć dostęp do tych rzeczy. Kupią nowego 3DS-a albo zinjectują sobie działąjący seed to będzie git.

Ja osobiście nie mam problemu z banem za bardzo, w sensie no jest on zasłużony. Nic przyjemnego, ale po to mam dwie konsole :usmiech:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zgadzam się, rób na ładowarce. Kij wie czy wytrzyma.

 

Pamiętaj, żeby mieć włączone Wifi a jak masz New to żeby przy downgradzie nie usypiać konsoli bo będzie brick. Rób cały czas tak jak w poradniku, nigdy konsoli nie usypiaj, wyłączaj jak każą itp i będzie git. Ludzie robili, ja robiłem. Działa tylko trzeba dokładnie z poradnika jechać. Rób na 11, nie podnoś nic wcześniej, nie ma potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Robisz CFW na 11 i tyle. A POTEM podnosisz do której chcesz wersji. Nie musisz wcześniej (bo i po co?).

Później można normalnie podnieść z menu konsoli? Bez problemu zaktualizuje się do 11.4? Na razie czytam co i jak i w sumie tylko tego się jakoś obawiam.

 

w poradniku jest tak:

Update your device by going to System Settings, then “Other Settings”, then going all the way to the right and using “System Update”

  • Updates while using B9S + Luma (what you have) are safe
  • If this gives you an error, set your DNS settings to “auto”
  • If this still gives you an error and your NAND is below 9.2.0, follow 9.2.0 CTRTransfer, then try updating again
Odnośnik do komentarza

 

Robisz CFW na 11 i tyle. A POTEM podnosisz do której chcesz wersji. Nie musisz wcześniej (bo i po co?).

Później można normalnie podnieść z menu konsoli? Bez problemu zaktualizuje się do 11.4? Na razie czytam co i jak i w sumie tylko tego się jakoś obawiam.

 

w poradniku jest tak:

Update your device by going to System Settings, then “Other Settings”, then going all the way to the right and using “System Update”

  • Updates while using B9S + Luma (what you have) are safe
  • If this gives you an error, set your DNS settings to “auto”
  • If this still gives you an error and your NAND is below 9.2.0, follow 9.2.0 CTRTransfer, then try updating again

 

 

Tak, normalnie z menu konsoli.

 

Pamiętaj, że Nintendo banuje teraz konsole z CFW. Ban obejmuje możliwość grania online, masz dostęp do eShopa i grania offline.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi trochę nowych gier ale tak, to chodzi na każdej konsoli. Też grać online nie można jak wcześniej nie wyciągniesz headera z prawdziwego carta.

 

110 to tanio. Ja sprzedaję za 250 ale nikt nie chce, może cenę zmniejszę.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Żeby zrobić cfw nie musisz nic lutować. Jak nie masz 11.4 to zrobisz wszystko za darmo. Jak masz to musiałbyś coś tam kupić na eshopie. Programatory działają na każdym sofcie i różnią się głównie wygodą użytkowania. Miałem oba. Możliwe, że na Blue jakaś gra nie działa ale nie wiem jaka, mi działała każda. Musiałbyś poczytać głębiej.

Odnośnik do komentarza

Speedhakery będą się teraz chwalić i mnie dołować, że przepłaciłem :D Ciszyłem się, że kupiłem tanio, a tak naprawdę to (pipi) nie odpala żadnego homebrew, jest poprzedniej generacji i za tą kasiore znalazłem gościa, który się ogłasza, że za stówkę przerabia 3dsy softwerowo :D Dill życia

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...