Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

A jak sprawdzić jaką wersje się posiada? Przyznam, że w porównaniu do DSa - w ogóle nie gram na 3DSie... ukończyłem tylko 3 gry. Konsolkę mam od... nawet nie pamiętam - mam wpisane w sygnaturę. Odpalam ją chyba tylko by znowu coś zhackować i dalej wrzucam do szuflady. Chyba pora na sprzedaż tej konsolki.

Na DSie grałem codziennie, ale i praca inna (lub jeszcze brak:), a i miałem wtedy tylko laptopka. Dzisiaj jak ma się pełno konsol, gier i czasu brak, chyba trza zrezygnować :/

Odnośnik do komentarza

Instalacja B9S wymaga wyczyszczenia pamięci na którymś kroku?

 

Nic nie musisz czyścić. W skrócie, kopiujesz pliki na kartę SD (nadpisujesz ewentualnie konflikty), odpalasz installer, odpalasz skrypt, żeby wszystko działało bez karty SD i ewentualnie instalujesz updater do Lumy.

 

A jak sprawdzić jaką wersje się posiada?

Jak masz A9LH to nie musisz sprawdzać nic. Podążasz za instrukcjami i tyle. Dla pewności możesz sobie zrobić backup karty SD i SysNAND.

 

Guide krok po kroku tutaj

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak na dobrą sprawę - po co robić update? Nie lepiej sobie zostać na 11.2 czy coś takiego? Chciałeś móc normalnie używać funkcji online konsoli?

W sumie to i ja zrobię update, mając kopię zapasową NAND zawsze można wrócić. Jestem tylko ciekaw czy jest w tym jakaś korzyść.

Odnośnik do komentarza

Ja zmieniłem tylko a9lh na b9s bo ten pierwszy exploit umarł i tak zostałem. Na 3ds gram najwięcej bo kończę sobie na nim po kolei to co przegapiłem przez te wszystkie lata. Ale soft mam 11.2, nie widzę sense zmieniać chyba, że zechcę coś kupić, na razie mam kupione co chciałem i mam w co grać. No i czytałem, że Luma z Rosaliną jest trochę mniej stabilna więc mam ostatnią lume sprzed rosaliny. Konsola chodzi jak wariat. Nie widzę sensu nic ruszać.

Odnośnik do komentarza

Wszystko poszło szybko i łatwo, tak jak Pan Chmurka powiedział. No ja lubię móc sobie update'ować gierki i nie kombinować za bardzo, więc zrobiłem backup i wskoczyłem na 11.4. I tak nie gram jakoś dużo, a jak będzie problem to się wrócę i tyle. Dzięki za pomoc :lapka:

Odnośnik do komentarza

Musisz mieć jednego, żeby wgrać exploit na carta ale jak już carta zrobisz, to po kłopocie chyba? Jak się jaram, że ktoś to znalazł xD Zawsze jak takie coś jest to to wykrywają w końcu. Szkoda, że nie ma tego w PSVicie ;-) (chodzi mi o dostęp do bootloadera, tam się downgrade'ów zrobić nie da).

Odnośnik do komentarza

Ty nie masz bo już masz B9S. Cart jest na straty jeśli zostaje na nim exploit. Możesz go przywrócić do normalnego stanu i używać. To jest bardziej nadzieja na CFW bez kombinacji i robienia transferów i innego syfu w przypadku osób, które mają 3DSa i soft 11.5, najnowszy. No i pozwala chyba (nie doczytałem) na jakieś downgrade'y ale nie wiem czy na pewno. W każdym razie, jest to metoda która pozwala zrobić CFW na KAŻDEJ konsoli i nie można tego spatchować. Myślę, że to tak naprawdę jest gwóźdź do trumny 3DSa. Ninny nawet nie może z tym walczyć. Zobaczcie jak słabo oni sobie z tym radzą, online, zabezpieczenia. Na 3DS możesz niemal zawsze odpalić grę wymagająca nowszego softu na starszym. Na Vicie to jest niemożliwe i nawet obecne CFW i Henkaku nie pozwala wszystkiego odpalać, oni robią to lepiej.

 

Jeszcze ten nieszczęsny FreeShop. Jaką znacie inną konsolę, gdzie można ściągać bez ograniczeć gry z serwerów producenta i je instalować na CFW? Tak samo z WiiU jest. Jako osoba która blisko takich rzeczy jest zawodowo stwierdzam - dramat. No ale ich sprawa. Przez to Switch cierpi na niedostatek funkcji bo boją się dać nawet przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli masz odpowiedni cart z dsa to wręcz banalna ALE musisz mieć swojego przerobionego 3DSa albo kogoś kto ma. Myślę, że dla Ciebie w Wawie łatwiej będzie znaleźć kogoś kto ma komplet rzeczy i zapłacić mu te parę groszy za fatygę. Uwaga! Ja nie mam takiego flashcarda. Możemy nawet zrobić tak: zasponsorujesz takiego carda który w ramach przysługi u mnie zostanie a ja ci zrobię co potrzeba żebyś mógł homebrew odpalać (bo piractwo jest fe!)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.