Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

A nie, to raczej nie wychodziłem aż do głównego menu. Nie wiem WTF, naprawdę wydaje mi się, że robiłem dobrze i było Emu 9.2.0.


Tak, jest zaznaczone, zgadzam się. Zrozumiałem że nawet nawigowanie po różnych ustawieniach może wyje,bać do sysNAND.

Odnośnik do komentarza

chmurqab - kupiłem i swojego 3DS, mam zamiar wgrać arm9loaderhax i teraz moje pytanie - według guida plailecta na samym końcu konsola działa na CFW 9.2.0.
Jest możliwość potem aktualizacji OS bez utraty tego? :)

EDIT//:
Cholera, mój FW w 3DS to.. 2.1.0  :ohboy: 
Nie muszę robić downgrade czy bawić się w redNAND 

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Tak, możesz normalnie aktualizować CFW do 11.0.0-33, patrz w guide, część 5, sekcja VI, punkt 8:

 

Update your CFW SysNAND to the latest version using system settings (if it is not already)

Teoretycznie updatowanie CFW powinno być w 100% bezpieczne, ale w myśl zasady "Przezorny zawsze ubezpieczony" ja wstrzymuję się jak wychodzi nowy FW i czekam na info od ludzików robiących Luma3DS czy wszystko OK.

 

A no i trzeba pamiętać, że proces jest dosyć czasochłonny, chociaż jak masz już 3DS'a na 2.1.0 to powinno być znacznie szybciej.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

qv3nTgU.jpg

 

Dobra, podkładka pod dalszą zabawę jest. Na razie zostawiam sobie go w takim stanie aż się dobrze nie przygotuję. Jakieś tipy, żebym tym razem nie spier,dolił i kolejnego 3DS-a bezmyślnie nie zupdate'ował do 11.0.0?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobre wieści dla ludzi na 11.0.0-33. Menuhax i browserhax zostały zaktualizowane i działają też na najnowszym FW. Jednym słowem, jeżeli jesteście teraz na najnowszym oprogramowaniu to istnieje możliwość odpalenia Homebrew Launchera tylko przy pomocy 3DS'owej przeglądarki i niepotrzebna wam żadna gra. Dodatkowo pojawił się nowy hax, który wykorzystuje Paper Mario: Sticker Star.

 

Wszystko to nie oznacza, że da się teraz łatwo zdowngradować i wgrać A9LH z 11.0.0-33. Wciąż trzeba posiłkować się lutowaniem albo drugim 3DS'em z wgranym już CFW.

 

Zapewne na dniach Nintendo wypuści update zwiększający STABILNOSC systemu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No Panowie, udało mi się wgrać A9LH na New 3DS 11.0.0-33  :obama: Proces długi, żmudny, dużo pocenia się i drżących rąk, ale dało radę. Jak wcześniej robiłem to na starym 3DS'ie było jakoś łatwiej - nie musiałem powtarzać żadnych kroków i wszystko śmigało za pierwszym razem. Tym razem było trochę czkawek.

 

Polecam dwa razy zastanowić się przed podejmowaniem się całego procesu, szczególnie, że tak jak napisałem na ten moment browserhax śmiga na najnowszym FW.

Odnośnik do komentarza

Szanuję jak poje,ban.

 

Kurde, miał ktoś zacinające się Pokemony SoulSilver/HeartGold na R4i Dual-Core RTS 2015? Jakieś chińskie gó,wno kurde, nie można jak człowiek pograć na przyspieszonym processingu, zawiesza mi się losowo podczas wchodzenia/wychodzenia do/z pomieszeń. Oryginałku nie chce mi się wyjmować z pudełka, bez cheatów i tak jest za wolny.

Odnośnik do komentarza

Niestety, to nie to. Te poksy chyba miały jakieś zabezpieczenie antypirackie i raczej działa :<.


Jak zaznaczę "AP fix" w cheatach to mam biały ekran na starcie. Ech :<. Chyba muszę wygrzebać starego DS Lite'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...