Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

a wybrałeś plik fbi za pomocą dpada? domyślnie pokazuje hs, ale jak wciśniesz kierunek na dpadzie (nie pamiętam, czy prawo czy dół), to pokaże ci się fbi

 

 

Mam 3DS XL z FW 11.2.0-35 - mogę z nim coś ciekawego zrobić pod względem CFW? 

 

 

no... wszystko co masz pod tym linkiem

 

https://3ds.guide

 

homebrew, piraty, kopie zapasowe, gry z gba/snesa itd.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No i dalej stoję w miejscu. Punkt 4 - Wybierz aplikacje FBI injectable ‘.app’ dla swojego regionu. Nie mogę nic innego wybrać, mam tylko plik hs.app. Pliki z fbi-2.4.2-injectable mam w katalogu files9, ale ich nie widać. :flag_of_truce::wallbash:

 

A zrobiłeś update do najnowszego firmware? Jeżeli dalej nie działa to tu masz program na windowsa, który robi to samo http://quantumc.at (sekcja Injector helper).

Odnośnik do komentarza

jeżeli masz czarny ekran po przywróceniu nand to możesz zrobić 9.2.0 ctrtransfer https://3ds.guide/9.2.0-ctrtransfer

 

No i polecam korzystanie z angielskiego guide, polska wersja ma sporo błędów gramatycznych i ortograficznych, a przez niejednoznaczne określenia można zrobić bricka.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na kartę pamięci, to ta metoda jest inna niż kiedys miałem CFW. Wtedy miałem na karcie ukrytą dodatkową partycję zajmujaca 1,5 GB. Teraz tego nie ma, a wszystko działa lepiej. Nawet patche można pobierać. Tylko znowu straciłem friend code.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na kartę pamięci, to ta metoda jest inna niż kiedys miałem CFW. Wtedy miałem na karcie ukrytą dodatkową partycję zajmujaca 1,5 GB. Teraz tego nie ma, a wszystko działa lepiej. Nawet patche można pobierać. Tylko znowu straciłem friend code.

Bo ta ukryta partycja to było po prostu emulowana pamięć NAND.

A teraz mały pliczek się wgrywa w pamięć NAND ( dla którego musisz zejść specjalnie na 2.1.0 + żeby wyciągnąć klucze otp.bin ) i powiedzmy że bootuje się przed OS konsolki -> cały dostęp do konsoli.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zaczynam się bawić w coustomowalne romy (np. Chrono Trigger spolszczone na SNESa) i ... kusi mnie mieć na tej konsolce wszystkie dobre gry od NESa/GB, po SNESa/DSa.

Chyba to ostatni handheld Nintendo i na koniec daje nam takie możliwości:)

---

Czyli przy zmianie karty na większą, styknie skopiowanie wszystkich plików na nową kartę?

Odnośnik do komentarza

Mam tu mały pliczek do testów:

http://www.grzybiarz.2ap.pl/gspl.cia

Jest to gra z GBA, rom spolszczony, proszę sprawdzić, czy działa także na starych konsolach. I czy działa sejwowanie. U mnie śmiga. Tylko jak to jest tutaj z zamykaniem ekranu/wyjściu z gry? Quick save się nie robi, jak w przypadku gier ze SNESa? Czy gry z GBa kupione z eshopu również nie robią quick save'a po wyjściu z gry?

W sumie jak będzie zapotrzebowanie, to mogę czasem wrzucić na ftpa coustiumowe H I T Y. Bo robię listę "do ogrania na emeryturze" i wierzę, że kiedyś ogram te tytuły.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.