Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że nie wszystko wtedy działa. Super Mario RPG np nie chodzi w ten sposób.

 + nie ma możliwości uzyskania fullscreena, więc niestety gramy z czarnymi pasami po bokach. Na Snes9x można sobie rozciągnąć ekran do 16:9. Wiadomo, że różnie może to wyglądać, ale lepiej jest mieć wybór, niż go nie mieć. VC nie daje żadnego wyboru.

Odnośnik do komentarza

 

Tylko, że nie wszystko wtedy działa. Super Mario RPG np nie chodzi w ten sposób.

 

 + nie ma możliwości uzyskania fullscreena, więc niestety gramy z czarnymi pasami po bokach. Na Snes9x można sobie rozciągnąć ekran do 16:9. Wiadomo, że różnie może to wyglądać, ale lepiej jest mieć wybór, niż go nie mieć. VC nie daje żadnego wyboru.
Po co rozciągać do 16:9? żeby wszyscy wglądali jak rozi czy jak? Bardziej sensowny jest tryb rozciągania do TV, bo wtedy proporcje są zbliżone do oryginalnych.

Tak swoją drogą to bardzo fajnie ten snes9x działa, nawet na starym 3DSie. Wiadomo, w gry z dodatkowymi chipami sobie nie pogram, ale reszta działa w stabilnych 60 fps.

Odnośnik do komentarza

Może jeszcze go podciągną (wydajność emulatora). Nie zmienia to faktu, że to bardzo słaby sprzęt i new3ds jest dużo mocniejszy (co nie zmienia faktu, że dalej jest słaby ;-) ).

 

P.S. Czy gry kupione z eshopu z pierwszego GB (GB VC) mają jakąś opcję, żeby włączyć emulację koloru? Jak takie gry były odpalane na GB Color to były bodaj 4 palety barw do wyboru i zastosowania. Ja nigdzie nie widzę opcji, mogę tylko utworzyć save. W sumie Kirby's Dream Land już skończyłem na kibelku - nostalgia +10000, prawie łzy w oczach miałem :-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Co najlepsze, to inne gry mają też małe wizualne glitche i OOT3D nie musi być jedyną, która będzie teraz miała problemy z wydajnością. Co za partacze.

 

Pewnie przepełnili rejestr ze stabilnością, tyle razy ją poprawiali, że licznik się przekręcił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

;-)

 

Nie wiem Grzybiarz - wydaje mi się, że oni nie mają tego tak rozwiązanego jak Sony - tam są podpisy i certyfikaty (na Vicie) i tam naprawdę nie odpalisz nowych gier na starym sofcie, 3ds jest generalnie dużo słabiej zabezpieczony. Na PS3 udało się tak ładnie wszystko rozwalić bo wyciekły jakieś certyfikaty i klucze deweloperskie, na Vicie to się nie wydarzyło.

 

Na razie nie słyszałem, żeby nowe gry nie działały (poza jakimiś AP Checks które miały tytuły ale to są innego rodzaju zabezpieczenia) a ludzie potrafili siedzieć od czasu Gatewaya na jakichś softach pokroju 4.5.

 

Przypomina mi to sytuację z iPhonem 4 - dodali tam w pewnym momencie zabepieczenie, op iOS 4.3 które miało przesuwać kod w pamięci, żeby utrudnić Jailbreaka i rozwalić już napisane programy. https://en.wikipedia.org/wiki/Address_space_layout_randomization

 

Problem był taki, że telefon zaczął zamulać przy najprostszych rzeczach, nawet odbieranie połączeń dłużej trwało. Co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość ragus

New 3DS XL:

 

Czy jeżeli przywrócę konsolę do ustawień fabrycznych to CFW pójdzie się je,bać? Chciałbym sprzedać 3DSa, zostawić na nim CFW ale wyczyścić go z mojego konta.

Odnośnik do komentarza

Ta konsola jest tak wyruch,ana we wszystkie dziury, że A9LH tak łatwo nie usuniesz.

 

Chyba musiałbyś przywrócić ten backup, który się robiło podczas hakowania. Albo zostawić jako prezent następnemu właścicielowi, szkodzi mu nie zaszkodzi w normalnym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.