Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

A w sumie tak, jak dorwiesz stary soft to po sprawie. Natomiast możesz poszukać już czegoś z LUMĄ i mieć wywalone, jeśli nie masz jeszcze. Szukałbym już nie produkowanego New3DS. NewXL jest troszkę za dużo, New zwykły to taki sweet spot :-) większy niż stary ale mniejszy niż XL. No i ma wymienne obudowy :-)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam fascynatów 3DS bardzo serdecznie. Jestem tutaj nowy. To mój pierwszy post. 

Od niedawna jestem posiadaczem N3DS. Szukam jakiś dokładnych informacji na temat CFW LUMA 3DS. 

Czy któryś z Was fascynatów w kilku zdaniach mógłby wyjaśnić znaczenia takie jak;  CIA, FBI, która to w końcu LUMA . ROSALINA itp. 

 

Mam 3ds z softem 11.6 ......  ten ostatni. Nie mogłem sobie z tym poradzić i wysłałem konsolę do sklepu z alledrogo.. Jest tam miły gość co sprzedaje konsole nowe już przerobione LUMĄ.

Głównie chodzi mi o odpalanie kopii gier bezpośrednio z softu konsoli, emulacja SNES  i GBA. 

 

Dziękuję. Zapraszam do dyskusji . Chudy

Odnośnik do komentarza

Masz napisane w opisie, że rozmowa o piratach równa się ban, także rozumiem, że piszesz o kopiach swoich gier. Niestety, nie chce mi się wymyślać na nowo koła, wystarczy google, trochę angielskiego i 3ds.guide oraz strony typu gbatemp żebyś wszystko zrozumiał. Luma to oprogramowanie wyłączające sprawdzanie podpisów w sofcie 3dsa, więc wszystkie niepodpisane programy działają. FBI pozwala instalować na konsoli pliki CIA, CIA z kolei to format instalacyjny paczek z programami na 3dsa. ROSALINA to dodatkowe menu odpalane podczas działania innego programu (np gry) przez odpowiednią kombinację klawiszy.

Więcej mi się nie chce pisać.

Odnośnik do komentarza

OK. Dziękuję. Już coś mi się rozjaśniło. 

Mam już zainstalwany CFW , soft Frrreeeshop i to FBI. Mogę odpalać kopie własnych gier. Nie ma z tym problemu.

 

Nie mam niestety HOMEBREW  LAUNCHER . Proszę o krótkie info jak to zainstalować. 

Czy na sofcie 11.6 jest możliwość tylko poprzez np. grę Ocarina of Time czy można w prostszy sposób poprzez instalację pliku CIA.

Dzięki 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Wyłączasz, wyciągasz, kopiujesz, wrzucasz nową, włączasz i po sprawie. TYLKO WAŻNE - KARTA MUSI BYĆ SFORMATOWANA SYSTEMEM FAT32. Jak masz większą niż 32gb to normalnymi narzędziami w Windowsie nie sformatujesz karty odpowiednio a exFat 3ds nie rozpozna.

Odnośnik do komentarza

Ale skąd mamy wiedzieć co źle robisz :-) Jak chcesz, to podrzuć, pomogę ci ogarnąć :-) Ja zrobiłem kilka sztuk i działa. Soft jaki masz?

 

EDIT: Jak już masz FreeShop to już jest dobrze. Zainstaluj nowszego przez FBI, najnowszy nazywa się Paul's freeShop i takiego szukaj. Wpisujesz tam odpowedni link (jest w tym filmiku) i musi działać.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...