Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn

programatory rayos nintendo R4 3DS 3DSXL Nintendo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
478 odpowiedzi w tym temacie

#461 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1531 postów

Napisano 25 May 2017 - 14:58

Fala banów poszła, na ten moment nie wiadomo co jest wyznacznikiem kandydata na bana.

• 0

#462 Rayos

Rayos

Nintendozbok 2016 http://goo.gl/hIZl65

• Premium Member
  • 12390 postów

Napisano 25 May 2017 - 15:02

podobno bany siegaja tez legitnych konsol, musze sprawdzic swoja dzis po robocie :/ 

• 0

#463 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17272 postów

Napisano 25 May 2017 - 15:19

O, ciekawe co tam na moim 3DS słychać. Dawno nie odpalałem w sumie. Sprawdzę z legitnego najpierw dla pewności.
  • 0

#464 Paliodor

Paliodor
  • Premium Member
  • 7275 postów

Napisano 25 May 2017 - 15:27

Fala banów poszła, na ten moment nie wiadomo co jest wyznacznikiem kandydata na bana.

A te bany co konkretnie oznaczają? Bo ostatnio zastanawiam się czy by nie przerobić konsoli.

• 0

#465 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 14184 postów

Napisano 25 May 2017 - 16:26

I jakieś źródło niusa? W sumie może bany są od pobierania gier z marketu? Ale skoro i nieprzerobione konsole się załapały. Dziwne, że dopiero teraz się za to wzięli.
  • 0

#466 _Shaman_

_Shaman_
  • Użytkownicy
  • 828 postów

Napisano 25 May 2017 - 18:19

I jakieś źródło niusa? W sumie może bany są od pobierania gier z marketu? Ale skoro i nieprzerobione konsole się załapały. Dziwne, że dopiero teraz się za to wzięli.

https://www.reddit.c...vices_for_many/

To, że przerobione konsole się nie załapały to nieprawda, wszystkie bany dotyczą tych z CFW, ale dokładna przyczyna nie jest jeszcze znana. Są osoby, które nie dostały bana, mimo że ściągają regularnie gry z freeshopu i nawet dostały wcześniej bana za Pokemony. Ja cały czas jestem na 11.2, aż boję się sprawdzać :/.

• 0

#467 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 14184 postów

Napisano 25 May 2017 - 18:43

W sumie co daje ban? Blokuje dostęp do naszego konta Nintendo? A jaki problem założyć drugie? :)
  • 0

#468 _Shaman_

_Shaman_
  • Użytkownicy
  • 828 postów

Napisano 25 May 2017 - 18:46

W sumie co daje ban? Blokuje dostęp do naszego konta Nintendo? A jaki problem założyć drugie? :)

nie jest powiązany z kontem nintendo podobno, tylko z konsolą. nie działa granie online i friendlist. O dziwo eshop działa (jeszcze).

• 0

#469 Arm9_Team

Arm9_Team
  • Użytkownicy
  • 97 postów

Napisano 25 May 2017 - 19:58

Ładny dżihad na koniec, hehehe. Nie odpalałem jeszcze swoich dwóch sztuk ale siostrzeniec mi wysłał smsa, że poleciał -lol.

Użytkownik Arm9_Team edytował ten post 25 May 2017 - 20:00

• 0

#470 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1531 postów

Napisano 26 May 2017 - 12:04

Jakby co to fala cały czas leci i wciąż jedynym łącznikiem banów jest CFW (nie ma żadnych potwierdzonych raportów o zbanowanych legitnych konsolach). Jedyną ewentualną prewencją jest w tym momencie nie łączenie konsoli z netem i czekanie na zakończenie fali i dojście sceny skąd się te bany wzięły. Oczywiście nie podłączenie konsoli do neta w żadnym wypadku nie gwarantuje uniknięcia bana jeżeli konsola została wcześniej oflagowana na serwerach Nintendo.

A, no i istnieją 3 metody odbanowania konsoli, ale w tym momencie i tak lepiej tego nie robić, bo po prostu będzie można w niedługim czasie bezsensownie zarobić kolejnego bana (ze względu na to, że nie wiadomo na razie co jest wyznacznikiem otrzymania bana). Dodatkowo wszystkie mają swoje wady, przede wszystkim w postaci utraty historii zakupów z eShopa i niemożliwości zlinkowania swojego NNID.

Użytkownik chmurqab edytował ten post 26 May 2017 - 12:07

• 1

#471 blakuś

blakuś
  • Użytkownicy
  • 859 postów
  • SkądGOP

Napisano 26 May 2017 - 12:58

Ban idzie na konsole to jakoś się nie przejmuje - i tak nie grałem online na 3DS

• 0

#472 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 14184 postów

Napisano 26 May 2017 - 13:16

A po czym poznać ze ma sie bana? Wczoraj włączyłem konsolkę, wifi miałem włączone. Mam jakiś stary soft, wiec nie wiem czy do sklepu mam wstęp, ale podobno yt nie działa? Nie mam tej apki, a do sklepu boje sie wchodzić :)
  • 0

#473 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1531 postów

Napisano 26 May 2017 - 13:17

Sprawdź friendlistę.

• 0

#474 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17272 postów

Napisano wczoraj, 08:09

I jak tam, kogo dotknął banhammer? Można wtedy korzystać z free shopu wciąż? Bo z tego co pamiętam na 3DS grałem online całe 0 razy. Jedynie co to bardziej mi szkoda takich rzeczy jak PokeBank, bo może w Pokemony sobie latem pogram.
  • 0

#475 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1531 postów

Napisano wczoraj, 08:58

Nie mam potrzeby włączania 3ds'a na razie, więc póki co czekam sobie cierpliwie na rozwój sytuacji. Ogólnie na razie dalej wszyscy biegają jak kurczaki z odciętymi łbami, a Nintendo się cieszy.

Z tego co mi wiadomo ze eShopu możesz dalej korzystać, a co za tym idzie z freeShopu tak samo.

• 0

#476 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17272 postów

Napisano wczoraj, 10:15

No ja to samo, 3DS jak leżał w szufladzie tak leży. Muszę tylko sprawdzić czy mam spot passy i inne cholerstwa wyłączone.
  • 0

#477 ragus

ragus
  • Użytkownicy
  • 15546 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano wczoraj, 10:18

Pokebank niektórych mocno zabolał. Ludzie potracili pokemony nawet z Ruby/Sapphire na GBA xD
  • 0

#478 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3129 postów

Napisano wczoraj, 10:19

Mi na online nie zależy. Raz może próbowałem zagrać w Karty i to dawno, przed CFW a Smash mnie zupełnie nie bawi. Natomiast ogólnie to w tej chwili moja ulubiona konsola, gram prawie codziennie w drodze do pracy. Kupiłem sobie jeszcze GPD-Win w podobnym form factor - taki mały PC z Atomem wielkości 3DS XL i będę dusił sobie ciekawe indyki ze steam nie czekając na konwersje na Switcha i cenę 200 zł. Ten format zabawy najbardziej mi odpowiada. Nie ma i tak żadne piłki na 3DSa czy dobrej bijatyki żebym na tym grał online. Także szczerze - who cares?

Ale szczerze - spodziewaliście się, że wszystko online będzie działać na przerobionej konsoli? U 4 real?

Użytkownik NemoKOF edytował ten post wczoraj, 10:20

• 0

#479 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17272 postów

Napisano wczoraj, 10:24

Pokebank niektórych mocno zabolał. Ludzie potracili pokemony nawet z Ruby/Sapphire na GBA xD

Potracili nie potracili. Pokemony w PokeBanku cały czas są z tego co rozumiem, po prostu dana konsola przestaje mieć dostęp do tych rzeczy. Kupią nowego 3DS-a albo zinjectują sobie działąjący seed to będzie git.
Ja osobiście nie mam problemu z banem za bardzo, w sensie no jest on zasłużony. Nic przyjemnego, ale po to mam dwie konsole :usmiech:
  • 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: programatory, rayos, nintendo, R4, 3DS, 3DSXL, Nintendo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

Google (1)