Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, raven_raven napisał:

Od siebie mogę polecić rozejrzenie się za Acekardem 2i, moim zdaniem zdecydowanie najlepszy flashcart NDS

Z tym że z tego co doczytałem to Acekard2i jednak nie dla mnie, gdyż wg tabelki dla 3ds jest on maksymalnie do wersji softu 4.3.0 lub mniejszej a u mnie siedzi 11.5 więc muszę szukać innego rozwiązania :(

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz zrobić wszystko samemu, to musisz albo kupić R4 GOLD którąś wersję albo jak ci pisałem z allegro karty w formacie B9S (tak wpisz w allegro). Są to GOTOWE karty do instalacji LUMY, potem możesz je przywrócić do formatu pozwalającego używać jej jako flashcarda do NDS ale przychodzi ci karta tak przygotowana, żeby użyć jej do instalacji b9s i potem lumy, więc nie wiem nad czym się zastanawiasz.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, marcinhome napisał:

Z tym że z tego co doczytałem to Acekard2i jednak nie dla mnie, gdyż wg tabelki dla 3ds jest on maksymalnie do wersji softu 4.3.0 lub mniejszej a u mnie siedzi 11.5 więc muszę szukać innego rozwiązania :(

 

Cholipa, racja. Wybacz, źle przeczytałem wiersze w tabelce i masz rację, w Twojej sytuacji by się nie sprawdziło. Dobrze, że sam jeszcze sprawdziłeś.

Ale tak jak Nemo mówi, w takim wypadku bierzesz jakiś inny, pasujący do Twojego softu i jechane.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podsumowując. Udało się. Choć pierwszy z brzegu freeshop działać nie chciał, nie widział listy tittlekeys, i za diabła nie się nic nie dało, ten miał nr 2.2.0

Ale poszukałem głębiej i znalazłem wersję bodaj z 4 z przodu i w końcu zabanglało. Ale żeby tak pięknie nie było też nie obyło się bez problemików. Gry widziało, gry ściągało ale pod koniec zawsze wyskakiwał fail, że niby tittlekay jest nieprawidłowy. Szlag mnie trafiał ale do końca nie trafił i przerzuciłem listę jeszcze raz (przy okazji wywaliłem tą z przedrostkiem dec i zostawiłem tylko tą z enc(dlaczego ubzdurało mi się że lepiej mieć dwie niż jedną...tego nie wiem ;P )No ale w końcu działa, pięknie działa. Satysfakcja poziom 100 normalnie ;) Teraz pozostanie mi już tylko dołożyć jakaś sensownie większa kartę pamięci, bo wszystko robiłem na malutkiej 2gb. O ile dobrze kiedyś doczytałem to tylko kwestia przerzucenia wszystkich plików z jednej na drugą i powinno działać, prawda to??

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba pora sprzedać swojego N3DSa... backlog rośnie, myślałem kiedyś że ogram na nim gierki z GBA i NDSa, a tu przecież jeszcze są tytuły z 3DSa. Przez 3 lata, ukończyłem 3 gry... rok na jedną gierkę. 

Za czasów PSP/NDSa, ograłem mnóstwo gier, ale wtedy nie miałem smartfona, a ten też zabiera czas - zwłaszcza na forumek.

Ostatnie miesiące 3DSa, to tylko zabawa w CFW, wgrywanie softów, programów, emulatorów... zamiast grac, po prostu siedzę i "grzebię". 

Nie wiem, po co to piszę, z jednej strony trochę szkoda mi sprzedawać, a z drugiej strony - jak za rok mam ukończyć kolejną grę, bo tak "często" gram, to chyba lepiej pozbyć się konsolki.

Odnośnik do komentarza

Tak BTW to wyszedł soft 11.8 który zmienia komunikację z serwerami nintendo wysyłając tickety. Zapewne na tym sofcie posypią się bany na dostęp do serwerów i freeshop przestanie działać. Nie ma więc potrzeby podnosić softu. Dodatkowo działa na nim tylko Luma 9.1 więc trzeba uaktualnić też w razie czego.

Odnośnik do komentarza

W sumie chyba po prostu można odpalić konsolkę bez karty i zobaczyć, czy będzie CFW - jeżeli tak - to format i nadpisywanie plików.

A co ja robiłem z tym 3DSem to nie pamiętam - wiem że sporo przesiedziałem na tych stronkach do CFW, zamiast skupić się po prostu na grach. Może ktoś inny doceni gry Nintendo :)

Odnośnik do komentarza

Ściągasz plik cia, wrzucasz go na kartę (możesz przez PC, możesz np użyć programu który robi z 3dsa serwer FTP i wrzucić przez sieć) a potem odpalasz program FBI I w nim szukasz tego pliku na karcie i go instalujesz. Skąd warez brać nie będę cię uczył, sam musisz znaleźć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.