Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Pliki 3ds to obrazy cartów. Można je przekonwertować na cia i zainstalować używając np. Godmode: https://3ds.hacks.guide/godmode9-usage.html#converting-a-3ds-to-cia

 

Bezpośrednio w lumie nic z nimi nie zrobisz. 

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak wystawię przerobionego 3DSa (hack jest wgrany na stałe - działa kombinacja klawiszy przed bootowaniem, ale że sformatowałem kartę, to nie ma zainstalowanego narzędzia do instalacji plików CIA), to czy osoba która zaktualizuje soft, zbrickuje konsole?

Bo nie wiem, czy tej osobie już przygotować wszystko pod CFW, czy OFW. A z drugiej strony, zapomniałem już co tam się grzebało, jak się instalowało... wolałbym żeby ktoś korzystał z OFW. 

Odnośnik do komentarza

Nie można praktycznie bricka złapać grzybi. Wrócić też można jak chcesz bardzo. Po prostu zrób tak, żeby działał godmode i nim można usunąć przeróbkę https://3ds.hacks.guide/uninstall-cfw

W dniu 21.08.2018 o 22:06, xtomashx napisał:

Też mam pytanie. Czy można zrobić factory reset posiadając b9s? Mam problemy z dotykiem i może przywrócenie ustawień fabrycznych pomoże.

 

Można zrobić reset. B9s jest na stałe chyba że usuniesz go przez godmode jak napisałem wyżej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, NemoKOF napisał:

Nie można praktycznie bricka złapać grzybi. Wrócić też można jak chcesz bardzo. Po prostu zrób tak, żeby działał godmode i nim można usunąć przeróbkę https://3ds.hacks.guide/uninstall-cfw

 

Można zrobić reset. B9s jest na stałe chyba że usuniesz go przez godmode jak napisałem wyżej. 

Czyli stracę tylko to co zainstalowane? Jak później ręcznie wrzucić no FBI lub inne apki? 

Odnośnik do komentarza

Ech, no mam ten godmode, mam i chyba to b9s, ale przed sprzedażą konsolki, zrobiłem reset ustawień fabrycznych. 

Skopiowałem na nowo zawartość karty SD i nie widzę tych apek. W aukcji napisałem że jest CFW, a nie wiem jak tu znowu zrobić, by instalować pliki CIA...

 

Dobra, chyba mam. Nawet nie wiedziałem że mam powgrywane jakieś menusy zamiast download play.

 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Czy ktoś mógłby pomóc mi z takim problemem. Mam New 3DS XL, Luma na nim, wszystko hula pięknie mimo zamkniętych freeshopów, instalacja przez GodMode dalej FBI wszystko pięknie ładnie tylko jedno ale... co z grami o wielkości powyżej 4gb? Spotkałem się ostatnio z plikiem do Bravely, który to za chiny nie chce wejść na sformatowaną w fat32 kartę? Są na to sposoby czy to jednak ograniczenie, którego nie da się obejść?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...