Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn

programatory rayos nintendo R4 3DS 3DSXL Nintendo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
545 odpowiedzi w tym temacie

#541 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1714 postów

Napisano 15 August 2017 - 11:55

Ale wiecie, że trzeba mieć drugiego, zhaxowanego już 3ds'a żeby to zadziałało?

• 0

#542 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3329 postów

Napisano 15 August 2017 - 22:40

Musisz mieć jednego, żeby wgrać exploit na carta ale jak już carta zrobisz, to po kłopocie chyba? Jak się jaram, że ktoś to znalazł xD Zawsze jak takie coś jest to to wykrywają w końcu. Szkoda, że nie ma tego w PSVicie ;-) (chodzi mi o dostęp do bootloadera, tam się downgrade'ów zrobić nie da).

• 0

#543 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1714 postów

Napisano 15 August 2017 - 22:48

Nie no jasne, jak sflashujesz sobie carta to już z górki, jednak w domowych warunkach jednak mało kto ma pod ręką drugiego 3ds'a, który pozwoli na dokonanie takiego flasha.

• 0

#544 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3329 postów

Napisano 16 August 2017 - 07:59

Tak, ale zaraz się zacznie wysyp Januszu którzy to będą robić, dodatkowo i sam cart jest tani, i metoda nie uwali konsoli. Hardmod np to niezła jazda, tu nic nie rozbierasz.
  • 0

#545 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17824 postów

Napisano 16 August 2017 - 08:20

Ale cart jest na straty wtedy? Ogólnie fajna opcja, chociaż jak już się ma B9S na jednym sprzęcie a drugi ma 11.2 to nie mam raczej potrzeby stosowania tego :).
  • 0

#546 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3329 postów

Napisano 16 August 2017 - 11:03

Ty nie masz bo już masz B9S. Cart jest na straty jeśli zostaje na nim exploit. Możesz go przywrócić do normalnego stanu i używać. To jest bardziej nadzieja na CFW bez kombinacji i robienia transferów i innego syfu w przypadku osób, które mają 3DSa i soft 11.5, najnowszy. No i pozwala chyba (nie doczytałem) na jakieś downgrade'y ale nie wiem czy na pewno. W każdym razie, jest to metoda która pozwala zrobić CFW na KAŻDEJ konsoli i nie można tego spatchować. Myślę, że to tak naprawdę jest gwóźdź do trumny 3DSa. Ninny nawet nie może z tym walczyć. Zobaczcie jak słabo oni sobie z tym radzą, online, zabezpieczenia. Na 3DS możesz niemal zawsze odpalić grę wymagająca nowszego softu na starszym. Na Vicie to jest niemożliwe i nawet obecne CFW i Henkaku nie pozwala wszystkiego odpalać, oni robią to lepiej.

Jeszcze ten nieszczęsny FreeShop. Jaką znacie inną konsolę, gdzie można ściągać bez ograniczeć gry z serwerów producenta i je instalować na CFW? Tak samo z WiiU jest. Jako osoba która blisko takich rzeczy jest zawodowo stwierdzam - dramat. No ale ich sprawa. Przez to Switch cierpi na niedostatek funkcji bo boją się dać nawet przeglądarkę.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: programatory, rayos, nintendo, R4, 3DS, 3DSXL, Nintendo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1