Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Ten sky3ds, trochę słaby.

Nowe gry mają nowe zabezpieczenia, więc producent wydał po prostu Sky3DS+. Nie wiedzą jak softowo zrobić, by gierki się odpalały na starym sprzęcie.

Lipa, ponad 3 stówy poszły się walić. W sumie i tak 3DS mi się kurzy, bo mam milion rzeczy na głowie, ale niesmak do producenta jest:/

Odnośnik do komentarza

Ten sky3ds, trochę słaby.

Nowe gry mają nowe zabezpieczenia, więc producent wydał po prostu Sky3DS+. Nie wiedzą jak softowo zrobić, by gierki się odpalały na starym sprzęcie.

Lipa, ponad 3 stówy poszły się walić. W sumie i tak 3DS mi się kurzy, bo mam milion rzeczy na głowie, ale niesmak do producenta jest:/

Dlatego Gateway jest lepsza inwestycją, tam jacyś bardziej ogarnięci programiści są.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale Gateway wymaga odpowiednio starego softu?

 

No nie powiem, też trochę niesmak czuję. Ale z drugiej strony, co oni mogli poradzić. Jak hardware'owe zabezpieczenia wprowadzili to jak inaczej Sky3DS miało je ominąć. Można jedynie teraz próbować spylić za niewiele mniej jak się kupiło i polować na Sky3DS+.

Odnośnik do komentarza

Szybko trza spylić, póki mało ludu o tym wie. Ale... nie chce mi się. Mam sporo gier do ogrania, a i tak w nie gram. Baacklog tytułów z tego roku, z poprzednihc lat i to na PC, 3DS, PS3, PS2. Raven, Ty chyba masz podobnie, a jeszcze coś ostatnio przebąkiwałeś o kupnie Xboxa One :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Dobra Panowie, trochę bardziej zaawansowane pytanie, może ktoś wie:

 

W związku ze znanym bugiem w Virtue's Last Reward chciałbym prewencyjnie zbackupować sobie save'a z oryginalnego kartridża. Po szybkim rozpoznaniu okazało się, że jest coś takiego jak SVDT, ale.. oczywiście nie działa z VLR. Jest jeszcze coś takiego jak SaveDataFiler czyli wycieknięty tool od Nintendo - ponoć działa to do FW9.2.0 - akurat mam jednego starego 3DS'a na tym FW. Teraz pytanie: wie ktoś jak to bezpiecznie odpalić i czy w ogóle będzie działać? Jestem zaznajomiony z odpalaniem .3dsx'ów przez Homebrew Channel, ale nicholery nie wiem jak obchodzić się z .cia'sami. Trzeba się bawić w jakieś CFW? Jakby co to mam Cubic Ninja + na 3DS'ie jest HomemenuHax.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Jakby ktoś miał zapotrzebowanie: na najnowszym FW (11.0.0-33) nie działa Ninjhax. Jedyne haxy, które na ten moment działają to smashbroshax (tylko dla New 3DS, wymaga Super Smash Bros) i freakyhax (wymaga Freaky Forms Deluxe). Ta druga gra za granicą zaczyna powoli dążyć do cen Cubic Ninja, ale w polskich sklepach da radę kupić jeszcze po sensownej cenie, t.j. 89zł w KiGu.

 

Oczywiście na niższych FW będzie śmigać także Ninjhax i browserhax (do 10.5.0-30).

Odnośnik do komentarza

Wystarczy kupić Sky3DSa, nawet tego starego, tam zgrać Cubica.
Ale hax z Cubiciem, nie jest dobry. Miałem problem ze zrobieniem downgrade'u. Najlepszy hax to webbrowser.
Jestem pełen podziwu, jak tęgie głowy to wymyśliły: wejście na stronę przez QR code uruchamia nam niepodpisany soft (oczywiście po wcześniejszym wgraniu na kartę).
 

Odnośnik do komentarza

Nie miałem nigdy problemu z Ninjhaxem. To tylko entry point do Hombrew Launchera, jakie kłopoty miałeś z downgradeowaniem?

 

No i ogólnie najlepiej wgrać sobie CFW i wtedy jest święty spokój - nie wiem tylko jak wygląda procedura teraz, bo jak wrzucałem na swojego starego 3DS'a to zajęło spokojnie z 2-3h.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Nie działały mi apki do downgradu, potem zmieniłem hacka z IronFalla (czyli cubic ninja), na webbrowsera i wszystko śmiga.
Mam CFW, ale tak dziwnie zrobione, że na starcie uruchamia mi się menu i mam do wyboru, czy chcę CFW, czy Homebrewlauncher, czy inne apki.
No i czasem się nie odpala i trza resetować. Online też nie działa, ani wejście do sklepu, mimo że innym działa. Ale... instalowanie gier na karcie sd i potem ich wybór z menu konsolki... super:)
Dziwi mnie też ten region free. Mam grę która w USA ma inny tytuł, u nas inny, mam plik niby wersji USA, a mi działa normalnie i wyświetla się tytuł jak na rynek europejski.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Nie działały mi apki do downgradu, potem zmieniłem hacka z IronFalla (czyli cubic ninja), na webbrowsera i wszystko śmiga.

Mam CFW, ale tak dziwnie zrobione, że na starcie uruchamia mi się menu i mam do wyboru, czy chcę CFW, czy Homebrewlauncher, czy inne apki.

No i czasem się nie odpala i trza resetować. Online też nie działa, ani wejście do sklepu, mimo że innym działa. Ale... instalowanie gier na karcie sd i potem ich wybór z menu konsolki... super:)

Dziwi mnie też ten region free. Mam grę która w USA ma inny tytuł, u nas inny, mam plik niby wersji USA, a mi działa normalnie i wyświetla się tytuł jak na rynek europejski.

Coś takiego sprzetowo miała Sega Mega Drive. U mnie wyświetlało tytuł Streets of Rage a u kumpla Bare'n Knuckle (czy coś w tym stylu), BloodShot u mnie to u niego Battle Frenzy. On miał chyba konsole z rynku niemieckiego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pisałem wyżej. Cały dzień pier.dolenia się z przeróbkami i softami, kartą pamięci, zgrywaniem itp. ale potem włączasz konsolkę i wybierasz, czy chcesz włączyć CFW, czy menu hax (z region free, czy jakieś emulatory), czy po prostu zwykłe uruchomienie. No i w CFW instalujesz gierki tak, że potem masz w menusach pełno ikonek. Gry odpalasz bezposednio z menu, nie trzeba mieć nawet drogich programatorów. Chociaż do zrobienia pierwszego hacka, chyba wymagane, zależy jaki masz soft.

 

Na początku Cubic Ninja posiadało hacka i ceny tego crapa poszybowały w górę, ale przecież można kupić programator jak np. Sky3DS, na nim wgrać te kilka gier (w tym Cubic Ninja), a dalej to już zrobic hacka firmware.

https://3dbrew.org/wiki/Homebrew_Exploits

Najlepszy jest jak dla mnie hack przez przeglądarkę: kopiujemy na SD pewne dane, odpalamy skan kodu QR (L+R), skanujemy pewien znaczek i przenosi nam się na stronę, gdzie po chwili jesteśmy w menu zhackowanym. Oczywiście trzeba to jakoś sobie zapisać, by za każdym razem tak się nie pier.dolić i tu przychodzi CFW :)

ps. z tego co widzę, to na najnowszym sofcie działa hack z Super Smash Brothers, albo trza kupićgierkę, albo programator pożyczyć i wgrać gierkę.

p2. lub posiadanie tego crapa (cyfrówka lub pudełko) https:/n.com/Freakyforms-Deluxe-Your-Creations-Alive-Nintendo/dp/B008YYSBR8

ps3. ocarina of time ma równiez hacka na sofcie 11.0.0-33 (chyba najnowszy).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.