Skocz do zawartości

Halo Wars 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież dobrze się zapowiada. Fajnie ,że wydają wysokobudżetowego RTSa w tych czasach. DoW3 zawiódł za to Halo Wars 2 jest bardzo dobrym tytułem. 

 

Nikt tego nie neguje, owszem rozszerzenie zapowiada się bardzo dobrze. Ale z kolegami poczuliśmy się z deka wyhuśtani, że ten dodatek nie wchodzi w skład Season Pass...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Chodzi chyba o styl oprawy dzięki któremu oprawa jest bardzo plastyczna i hmmm halowa. 

 

Duża w tym zasługa nowych ludzi odpowiedzialnych za design zatrudnionych w 343 Industries, którzy przywrócili ten klasyczny oryginalny sznyt, co spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów

 https://www.youtube.com/watch?v=O3Ffl-dqi_w

 

liczę na to że ten koncept będzie kontynuowany w Halo 6

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Powiem wam ,że w pierwsze Halo Wars grało mi się dużo przyjemniej niż w drugą część. Jestem już chyba bliski końca kampanii i tak średnio w sumie. Niby wszystko jest ok, jednak historia nie jest porywająca. Wiadomo przerywniki filmowe miodzio jednak czegoś brakuje. Może RTSy faktycznie nie mają już racji bytu bo dawno zjadły swój ogon i formuła się przejadła. Ciężko stwierdzić jednak jest to tytuł na solidne 8/10. Mimo wszystko szacunek za wydanie wysokobudżetowej strategii w tych czasach. Chętnie zobaczę część 3 jednak bardziej rozbudowaną niż 2. Jedynka miała dużo ciekawsze misje, już leciwe Age of Empires 2 pokazało jak mega wciągające kampanie da się zrobić w RTSach. Tutaj chyba za dużo pary poszło w filmiki a za mało w różnorodność misji. 

Odnośnik do komentarza

 

Powiem wam ,że w pierwsze Halo Wars grało mi się dużo przyjemniej niż w drugą część. Jestem już chyba bliski końca kampanii i tak średnio w sumie. Niby wszystko jest ok, jednak historia nie jest porywająca. Wiadomo przerywniki filmowe miodzio jednak czegoś brakuje. Może RTSy faktycznie nie mają już racji bytu bo dawno zjadły swój ogon i formuła się przejadła. Ciężko stwierdzić jednak jest to tytuł na solidne 8/10. Mimo wszystko szacunek za wydanie wysokobudżetowej strategii w tych czasach. Chętnie zobaczę część 3 jednak bardziej rozbudowaną niż 2. Jedynka miała dużo ciekawsze misje, już leciwe Age of Empires 2 pokazało jak mega wciągające kampanie da się zrobić w RTSach. Tutaj chyba za dużo pary poszło w filmiki a za mało w różnorodność misji. 

 

 

cóż, mam zupełnie inne odczucia

 

sporo ostatnio pogrywam w halo wars 2. ba, co drugi dzień gramy kilka meczów z kumplami. i właśnie dążę do tego że ta gra tak naprawdę świeci w multi. kampania to jedynie ciekawe urozmaicenie i porządny samouczek przed rozpoczęciem rozgrywek w sieci. kupiłem grę z season passem i jedynką w definitive edition i uważam, że poprzednia część wypada w prawie każdym aspekcie słabiej od sequela, ale to tylko moje odczucia

 

aktualnie męczę z kolegą dodatek awakening the nightmare w coopie i bawię się świetnie

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jedynkę grałem wieki temu i jej nie skończyłem, już raczej do niej nie wrócę. Natomiast dwójka wjechała za sprawą game passa i bardzo miłe zaskoczenie, sterowanie padem świetne, klimacik halo bardzo dobry, ciekawa fabuła. Jestem bodaj na 5 misji i czuję, że wciągnę się na dłużej.

Pytanie do ludzi, którzy grali w dodatki. Opłaca się w nie inwestować? Ciekawe to to? Ile gry w tym jest?

Odnośnik do komentarza

Takie jest i moje zdanie, dwójka jest jakaś pourywana bez żadnego związku przyczynowo-skutkowego, brak tutaj klasycznej trójaktowości co potęguje dodatkowo wrażenie dziwnego chaosu. Dodatkowo wydaję mi się że jedynka miała znacznie ciekawsze pomysły na misje, do dziś pamiętam walkę na kadłubie statku, walkę ze Scarabem, eskortowanie rdzenia pamiętam po dziś dzień, a z Halo Wars 2 mimo że kończyłem kilka tygodni temu pamiętam wyłącznie ostatnią misje, a i ta za miesiąc czy dwa wyleci z mojej głowy 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

HW2 skończone, pograłem trochę w multi.

 

 

+ grywalność i przyjazny interfejs przygotowany pod pada

+ oprawa graficzna i przerywniki filmowe  :banderas:

+ desgin

+ świetne multi 

 

- rozczarowująca muzyka jak na Halo ale i tak jest bardzo odbra

- fabuła początkowa zapowiada się dobrze ale później jest dosyć oklepana i chaotyczna

- brak większych zmian gameplayowych/mało nowych jednostek

- brak forerunnerów 

 

 

Mocne  8/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...