Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Są jeszcze Elite Trainer Boxy, 9 boosterków za 200 PLN-ów i jakieś gadżety.

 

BTW, temat poków, ale innego nie znalazłem - ktoś z was czai się na Lorcanę? Z dostępnością w Polsce jakiś dramat. :/ 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zagul napisał:
3 godziny temu, tlas napisał:
Macie jakieś namiary na preorder booster boxa 151?
 
Tutaj jest tylko 16 boosterow emoji20.png
IMG_5125.thumb.png.a3267f640968f86254addafd3c10d907.png

151 to tzw. holiday set. W przypadku takich dodatków nie ma booster boxow. Najlepiej wychodziły booster bundle (6 boosterów za ok. 120 zł), ale już jest chyba problem z dostępnością i dobrą ceną.

Jasne dzięki za info. Wziąłem w takim razie te ultra premium xD

Odnośnik do komentarza

Promkowe Mew i Mewtwo sztosy, szkoda, że zamiast złotego nie dali tego alt arta. No drop bardzo średni. Ja mam do otwarcia Bundle i po jednym z każdego boxa + dodatkowy jeden portfolio ale nie mogę się za to zabrać.

 

Za to dzisiaj w Maczku już nowe boostery. Można wziąć bez Happy Meala (ale chyba tylko przy kasie, bo w kiosku nie mogłem dodać samego). Sztuka za 4 ziko. Wziąłem HM + 4 dodatkowe image.thumb.png.9e0d806635eaeddd8842d3d00ad95497.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Otworzyłem ETB... no i dramat. Blastoise EX (najzwyklejszy) i dwie holo energie, poza tym sam bulk. Ze złości otworzyłem też od razu Alakazam boxa - Venusaur EX (zwykły) i Blastoise alt art, więc chociaż tyle. Ale ja nie o tym. Do Pokemon center zawitały Pikachu w kapeluszu Van Gogha (wcześniej dostępne tylko w muzeum, ale już wycofane ze względu na bezpieczeństwo kupujących). Trzeba kupić coś z kategorii PTCG i wtedy wskakuje jako gratis (od 30 GBP). Niestety tylko UK więc warto odświeżyć znajomości xD

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze z nowości: na local playach będzie można zdobyć promkę Pikachu: https://www.pokemon.com/us/pokemon-news/celebrate-the-2024-pokemon-tcg-championship-series-with-a-promo-card

SVP101_EN.png

 

No i w sklepach stacjonarnych pojawi się zestaw Pokemon TCG Classic - zestaw z trzema taliami, planszą, fajnymi counterkami itd. Cena ok. 1500 zł :kek:

Tak prezentuje się ogólna zwartość zestawu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...