Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz GamePassa to polecam najpierw zassać tam i sprawdzić przed ewentualnym zakupem, bo nie ręczę, że każdemu się spodoba :P. Ja grałem ze 2h i jak najbardziej mam ochotę kontynuować, nie znaczy to, że jakieś babole nie wyjdą kiedy miasto osiągnie większe rozmiary.

 

Aha, jeszcze Assassin's Creed Unity zacząłem. Trochę nie planowałem tego, no ale tak wyszło. W sumie nie grałem w żadne AC już długi czas, więc czemu nie. Przede wszystkim to graficzka jest obłędna. Tytuł już stary, więc żadnego patcha do 4K to to nie ma, ale i tak robi wrażenie. Obraz tylko jest trochę niewyraźny przez to nieszczęsne 900p.

A tak po za tym to historyjka póki co też intrygująca, gameplay jak to w asasynie, taki sam od zawsze. Pogram jeszcze troszkę coś czuję, może się wkręcę na dłużej.

Odnośnik do komentarza

O ile pamiętam Unity pod One X nawet bez łatki miał uwolnioną animację z do trzydziestu na pięćdziesiąt plus. Mniejsza z tym.
Jest tak jak napisałeś. Grę już jakiś czas temu przeszedłem i jest śliczna pomimo 900p. Historia jest całkiem ciekawa, choć mogli ją pod koniec lepiej poprowadzić, ale o tym już się sam przekonasz. W każdym razie to bardzo dobra gra, a obecnie można ją w sklepie kupić za ok pięćdziesiąt zł, więc warto.
Miłej gry i zdaj relację. :touche:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mikołaj napisał:

Nie wiedziałem w jakim temacie zapytać ale chyba to nadaje się tutaj.

 

Jaka multiplatforma najlepiej pokaże możliwości xbox one X?

Każda gra która jest wzmocniona na x coś pokaże, niektóre maja tylko 4k inne tylko hdr, z multiplatform to chyba Tomb raider z exow Gearsy 4 i może forza 7?

Moim zdaniem Bf1 pod względem płynności dobrze pokazuje moc bo jest stałe 60fps w podbojach 

 

mam xboxa x mam tv 4k z hdr 60 cali gry chodzą płynnie są ładne ale jakiegoś bum to nie ma

Edytowane przez Banan91PL
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No na mnie ten TR na FHD wrażenia w ogóle nie zrobił, może jest inaczej na 4K, ale za to taki Doom czy Halo 5 robią ogromne wrażenie nawet na FHD - obraz ostry jak żyleta + stałe 60 FPS robi niesamowite wrażenie, TR też ma tryb 60 FPS ale niestety na otwartych przestrzeniach animacja widocznie zwalnia, więc tryb ten średnio się spisuje.

Odnośnik do komentarza

Grałem w standardową wersję na starym facie i teraz po apdejcie pod XoX i dla mnie szału nie ma względem zwykłego Xone, ale może dlatego że gram na TV FHD, a te zmiany co są w TR to pewnie głównie widać na TV4K (więcej detali). Generalnie na zwykłym Xone gra wygląda super. Najbardziej podoba mi się tryb z 60 fps ale tu niestety klatki latają trochę za mocno jak na mój gust.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

ja zawsze starannie dobieram gry, nie ilosc a jakosc, aktualnie Dragon Age jedna z najdluzszych gier takie poluczyny po wysmienitych eregach gdy gry byly jeszcze grami i w szokujaym tempie wciaz zaskakiwaly, czytaj nie byly komercyjne, jednak po 120 godz na razie 7 + sie nalezy, po za lasem Bresillian ktory byl dziecinnodupowaty reszta niczego sobie, najlepsza exproaracja podziemi ofkoz, choc mam problemy nieukrywam z jedną zmorą w jednym z zaulkow podziemi Bresillian, jakis nieumarly, wale w niego i nic

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Technicznie jest ładne.

 

Szkopuł nadchodzi, gdy ocenimy grę artystycznie. Tutaj stara trylogia triumfuje. Halo 4 oraz 5 cierpią na hałas wizualny, gdzie gry od Bungie były proste i przejrzyste.

 

Na szczęście 343 chyba nauczyło się lekcji bo Infinite wygląda wspaniale, czysto wizualnie i z naleciałościami do starej trylogii.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...