Skocz do zawartości

Gravity Rush 2


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

No i ta muzyka. :banderas: Filmy Ghibli się klaniaja. Klimat miażdży. Biorę obydwie tj 1 i 2 premierowo (przy czym 1 ograłem już na psv). Nie ma to tamto. :fsg:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że  w dwójce NPCe będą bardziej interaktywni. W jedynce ten element był słabiutki - niby byli,  a tak, jak by ich nie było.

Mam także nadzieje na jakiś sklepiki i bardziej spokojniejsze miejscówki, jak chaty, domy, paby, hotele itp, po których sobie spokojnie pochodzimy, odsapniemy. 

Cała reszta zaprezentowana w filmiku to miazgator -- czekam jak nigdy.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

No ja większość starałem się z powietrza/ w powietrzu pizgać ale fakt Gravity ma coś w sobie. Dla mnie razem z Uncharted najlepsza gierka na Vitę.

Oryginalny design, muzyka, dobry patent na zabawę z grawitacją, do tego bardzo fajna heroinka. Nie powiem robiło mnie to i z chęcią wciągnę drugą cześć.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Wygląda świetnie, ale nie obraziłbym się jednak gdy system walki "na ziemi" był ciut bardziej rozbudowany. Z gameplayu widzę jeden przycisk odpowiedzialny za wyprowadzanie uderzeń i chyba tego już nie zmienią.

 

Cóż, oby jak najwięcej było starć z użyciem tych grawitacyjnych mocy, bo to akurat prezentuje się <ok>.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dziwne że nic się tu nie dzieje. Podsyłam najnowszy trailer:

 

 

:banderas:

 

Jakie to będzie dobre. :obama:

 

Było jakieś info o dacie premiery? Bo jakoś tego nigdzie nie widzę. Oby nie przeszło na początek przyszłego roku, bo jest już wystarczająco napięty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Plotka anonimowego usera na GaF-ie, w dodatku dotycząca tylko Japonii, gdzie gra miałby wyjść niby 19 stycznia. To w sumie bez znaczenia, bo choć gra będzie super, nie sprzeda się ani w listopadzie, ani w styczniu.

 

Sony idąc od września ma na wyłączność: The King of Fighters XIV, Dragon Quest: Builders, World of Final Fantasy, Rez Infinite, The Last Guardian, Here They Lie i - jeśli nic się nie zmieni - Gravity Rush 2. No i gry na PS VR.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...