Skocz do zawartości

Gravity Rush 2


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

Mi akurat latanie sprawia mega frajde w tym tytule, latanie od wysepki do wysepki traktuje jako wycieczke krajoznawcza no bo postarali sie jesli chodzi o roznorodnosc miejscowek, style walki ? Walka na podlozu i wielkie potwory zloty styl, latajace srebrny styl.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W PS Store jest taka informacja odnośnie gry:
Po 19 stycznia 2018 r. nie będzie już można korzystać z następujących funkcji sieciowych tej gry:
·         Wysyłanie/przyjmowanie wyzwań
·         Dostęp do rankingu
·         Otrzymywanie/przekazywanie wskazówek dotyczących skarbów
·         Otrzymywanie/przekazywanie/oglądanie zdjęć duchów
·         Zdobywanie Zakurzonych żetonów (Dusty Tokens) i wymienianie ich na nagrody.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
21 godzin temu, Figaro napisał:

Wow, zagrałem w demko i jestem w szoku jakie to kolorowe, fajne, wesołe i takie japońskie. Do tego ciekawe patenty, super muzyka, aż japa się cieszy. Ale ten motion blur to przesadzili, da się to w pełnej wersji zmniejszyć? 

 

Tego nie wiem, ale wiem, że pełna wersja jest dość przeciętną grą a już totalnie mnie zmęczyły questy typu zanieś zaproszenia na imprezę pewnej bogatej pani, wizualia to jedno ale brak pomysłu na misje niestety pogrzebał tę grę. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, _Be_ napisał:

Tego nie wiem, ale wiem, że pełna wersja jest dość przeciętną grą a już totalnie mnie zmęczyły questy typu zanieś zaproszenia na imprezę pewnej bogatej pani, wizualia to jedno ale brak pomysłu na misje niestety pogrzebał tę grę. 

Dograłeś do końca? W drugiej części ta gra się rozkręca niestety dużo za późno i przez większość gry jest tak jak piszesz :/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wpierw odpalilem sequel i troche inaczej sobie wyobrazalem. Pierwsza godzina to lazenie pieszo, rozmowy, nuda. A caly czas nastawialem sie na latanie, akrobacje z siłą ciazenia i walki. Odstawilem na jakis czas a wczoraj wlaczylem w koncu kupioną pozniej GR1 Remaster. No i to jest to, od razu pokazane moce, pierwsze zabawy z grawitacja. Przeszedlem 6 chapterow w jeden wieczor. Dwojka ponoc jeszcze lepsza wiec mam nadzieje, ze wroce i wkrece sie tak samo po smetnym poczatku.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem xD ja odpadłem jak już dostałem miasto do eksploracji i quest, który polegał na dostarczaniu listów z zaproszeniem na imprezę. Strasznie japońska gra w tym zlym znaczeniu

 

A widzę że na tej samej stronie o tym samym pisze, no ładnie padło mi na łeb przez te gierke

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, _Be_ napisał:

No nie wiem xD ja odpadłem jak już dostałem miasto do eksploracji i quest, który polegał na dostarczaniu listów z zaproszeniem na imprezę. Strasznie japońska gra w tym zlym znaczeniu

 

A widzę że na tej samej stronie o tym samym pisze, no ładnie padło mi na łeb przez te gierke

 

No ale co gorsza od jedynki?  W pierwszą cześć grałem jeszcze na Vicie i było całkiem si. 

Odnośnik do komentarza

To musze przyznac, ze jedynka bardzo przyjemnie wchodzi. Fajna narracja komiksowa, dialogi z jajem, gameplay potrafi zakręcić w glowie perspektywą i orientacja przestrzenną. I zaleta ze to ponoc gra na moze 13h, a nie kolejny wymeczajacy gigant na 150h.

 

edit

Skonczona w weekend. Bardzo przyjemna historyjka, teraz z większą ciekawością zaczne dwojke, bo mimo nudnego poczatku bez zadnych mocy, chociaz kojarze juz bohaterow i wiem o czym gadaja.

 

Takze GR1 raczej potrzebne przed GR2 by wciagnac sie w ten swiat.

 

edit 2

gram w GR2 ok 3h i wtf, czemu to takie nudne :( Powolne, smętne, ciagly tutorial i zjeżdżanie do kopalni. meh

 

edit 3

designer, który stwierdził "ale fajnie będzie dorzucić 'insta fail stealth mode' do misji, powinien gnić w piekle. Zamiast skupić się na najmocniejszej stronie, czyli szybkiej chaotycznej akcji, to praktycznie co 2h mam albo śledzenie kogoś, albo denny trial & error by dostać się do celu niewidzialną (a ubzduraną przez twórców) ścieżką.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...