Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nad tym samym się zastanawiam, no nic w ciągu tygodnia ostatecznie się zdecyduję. Tym bardziej, że doładowania o wartości 100 zł, kosztują teraz 90 :v

 

No wlasnie xD

 

A ja jeszcze mam jakies 4-5 dyszek na koncie chyba, dodatkowo te bonusowe itemki z digitala troche kusza, tym bardziej ze w grze bedzie opcja zmiany wygladu sprzetu wiec nie tylko przez pierwsze 5 minut bylyby przydatne.

Odnośnik do komentarza

 

Gdzie takie promocje?

Na doładowania.pl były ostatnio

 

https://doladowania.pl/index.php?m=info&p=news&id=360

 

Promka skończyła się 31 :/

 

Ech, trąbię o tym, że na muve.pl zwracają 30% zakupu przy płatności MasterPass a oni się cieszą z 10% :/. Kupujesz kod na 100 zł -> dostajesz 30 zł zwrotu i 5 zł w goldzie, kupujesz 50 zł za 15 zł (tu już nie dostaniesz 30%, ale gold tak) -> profit, właśnie kupiłeś 150 zł na PSN za 115 zł. 25% taniej.

Odnośnik do komentarza

Mogę pomóc jeśli ktoś chce, za darmo oczywiście.

No, gold z ostatniego zakupu zostanie na moim koncie, więc to będzie moja nagroda ewentualnie :D. Ale inaczej się tego nie da rozwiązać, bo karty komuś nie udostępnię :P.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Chlopaki kombinuja zeby zaoszczedzic 30 zika, a pozniej ida na jedno melo do miasta i biora flaszke z baru za stowke. Panowie ;)

No ale co w tym dziwnego? Są promocje to się z nich korzysta, nie ma chyba na świecie człowieka, który woli kupować drożej niż taniej. Weźmiesz giereczkę taniej to jeszcze na kebsa po tej flaszce wystarczy. Trzeba mieć priorytety.

 

Ja tam na gierkę czekam, ale na premierę raczej nie będzie brane. Zbytnio się nie odnajduję jeszcze w takich wymagających souls-like'ach, więc jak to się okaże jakiś hardkor to zaczekam z tym aż nabiorę wprawy ogrywając BB na przykład.

Odnośnik do komentarza

Nie no tak tylko mowie, ze gierka sie szykuje mega sztosem i moze warto przymknac oko na te kilka dyszek, a skupic sie za to na samej grze. Ja sie sam zastanawiam nad kupnem od razu albo czekaniem na pierwsza obnizke cyfry. Chcialbym wspierac takie male perelki (dlatego wzialem Y0 na premiere, sam miod), ale z drugiej strony albo Nioh, albo Horizon i sam juz nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Chlopaki kombinuja zeby zaoszczedzic 30 zika, a pozniej ida na jedno melo do miasta i biora flaszke z baru za stowke. Panowie ;)

mi sie budzet nie dopina, w krotkim czasie nioh, nier, horizon, yakuza, dragon quest 8 i dragon ball fusions. kazdy grosz sie liczy jak sie zarabia minimalna krajowa. 

Odnośnik do komentarza

Piękny czas dla gracza, kiedy nie wiadomo którą grę NA PREMIERĘ kupić pierwszą.

 

troche jak za czasów ps2 :) 

ja sie jeszcze mieszcze w budzecie, ale kurde... dawno nie było tak, ze czekałem na 4 preordery w tym samym czasie x) jezu... nigdy tak nie było x) 

 

dawno tez nie nakręciłem się tak ostro na gierkę - mam nadzieje, że nioh sprosta oczekiwaniom (grałem tylko w pierwsze demo i tyle wystarczyło zeby mnie kupic)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wzialem z amazona by wyszlo lekko ponad 220zl, do weekendu dojdzie? Dawno nic od nich nie brałem.

 

Poczatek roku bardzo mocny, juz mam problem zeby wybrac goty 2017.

 

Nie dojdzie. Będzie w poniedziałek. Przesyłka DHL'em (nieopłaconym z dostawą w soboty) idzie z UK 6-7 dni. Ni-oh'a wysyłają 7 lutego.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...