Skocz do zawartości

Danganronpa 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedziano oficjalne kolejną odsłonę z Monokumą w roli głównej! Jaram się jak nie wiem co. :ohboy::banderas::fsg:



Platformy docelowe to PS4 i PSV. :)

------------------
Pełny tytuł gry to:

New DanganRonpa V3: Everyone's Brand-New Killing Academy

:obama:

 

1442372553-new-danganronpa-v3-minna-no-k

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie w tym momencie gram w 2 po raz pierwszy i powiem tylko tyle że goty. 3 kupię być może już na PS4, bo zobaczyć misia Monokumę na dużym ekranie to coś zupełnie nowego. :obama:

 

Sorki za post pod postem, ale ważne info: zaktualizowalem pierwszy post o trailer i pełny tytuł gry. :cool::lapka:

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość suteq

 

 

 

New Danganronpa V3: Everyone?s New Semester of Killing

Due out for PlayStation 4 and PS Vita in 2016 in Japan, New Danganronpa V3?s theme is psycho cool. A completely new chapter in the series, it is set in the Gifted Inmates Academy. Like games in the series before it, it will consist of exploration parts and Class Trials. During exploration parts, you?ll talk with various characters. And during Class Trials, you?ll use your own lies to defeat opponents.

 

Macie misie.  ;)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Nie wiedziałem, gdzie napisać, żeby było tematycznie, więc wspomnę tutaj.

 

Zakończyła się emisja anime Danganronpa 3. Nie mylić z grą, która ma podtytuł V3. Anime podzielone jest na dwie serie - Future i Despair - oraz epilog Hope i jako całość stanowią zarówno prequel wydarzeń z D1 i D2 oraz ich sequel. I jeśli kogoś obie gierki wciągnęły i chciałby poznać więcej szczegółów, które doprowadziły do wydarzeń z gier, oraz dowiedzieć się jak skończyły się losy bohaterów obu gier, to jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa.

 

Jest trochę nagięć oraz dziur, ale całość jest naprawdę fajnie zrobiona. Gra Danganronpa V3 nie ma mieć podobno większego związku fabularnego z wątkiem Hope's Peak Academy, ale anime D3 i tak warto obejrzeć, gdyż naprawdę dużo się tu dzieje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...

Korea Południowa odmówiła sklasyfikowania gry

 

The decision was based on the game’s content. We did raise concern about copy cat crime and whatnot, but the rating was not denied just because of that. We determined that the game had crossed the line where it was difficult to allow this in society.

 

Będzie się działo!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Tak czysto informacyjnie. Dzisiaj pojawił się HQ Audio Pack na PSN. Waży około 1,5GB. DLC które dodaje do gry możliwość wyboru japońskiego dubbing. Nie wiem czy nazwa i opis, które mówią o poprawieniu jakości dźwięku, to prawda, ale na pewno jest to oczekiwany (przynajmniej przeze mnie) Language Pack. :lapka:

 

Ściągnięte i dzisiaj będzie grane.

 

HQaARZL.png

Odnośnik do komentarza

Dziś przeszedłem. Moim zdaniem najlepsza Danganronpa. Nie spodziewałem się, że twórcom uda się przebić motyw z

5 chaptera

z dwójki, ale... zrobili to. Zakończenie podobno podzieliło fanów, ale jak dla mnie było genialne - no czegoś tak zakręconego jeszcze w tej serii nie było. Ale koniecznie trzeba unikać spoilerów, bo tu w 100% spieprzą efekt.

 

 Całość - poza jednym słabiutkim rozdziałem - jest świetna, a zakończenie zrywa papę z dachu. Mózg roz(pipi)any.

Odnośnik do komentarza

Gram na PS4 i jestem po pierwszym procesie. Szczęka z podłogi, nie spodziewałem się, że twórcy zaserwują nam takie rozwiązanie pierwszego morderstwa. Czapki z głów.

 

Niestety gra jest zabugowana, a konkretnie chodzi o sprawę czarnego ekranu w przypadku zasejwowania podczas procesu. Gdy załadujemy sejwa z procesem to nie da się dalej grać. Problem ten dotyczy podobno wszystkich wersji gry. Czy u Was to występuje? Bo u mnie niestety tak. Całe szczęście, że nie dotyczy to innych fragmentów rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Wyszedł już patch, który naprawił ten błąd. Na PC występował również, ale to dobrze, że udało Ci się go uniknąć ;)

 

Co mogę napisać? Po dwóch chapterach stwierdzam, że ta gra bardziej trafiła w mój gust niż Danganronpa 2. Ma mroczniejszy klimat, ciekawsze i mniej groteskowe postacie, a twist fabularny jaki zaserwowali nam twórcy pod koniec pierwszego procesu był jednym z najbardziej zaskakujących w serii. Jest świetnie, gram dalej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj ukończyłem D V3. Naprawdę nie wiem co myśleć o końcówce. Z jednej strony zbierałem szczękę z podłogi, z drugiej to wszystko wydało mi się cholernie smutne, niespodziewane i po prostu szalone. Nie mogę odmówić twórcom odwagi, poszli va banque i czy podążyli w odpowiednim kierunku należy ocenić samemu.

Czy jest to najlepsza część serii? Pod kątem wielu elementów zdecydowanie, ma świetnie wykreowane postacie, znakomitą fabułę, znakomicie pomyślane morderstwa/śledztwa/procesy, chyba najlepiej dopracowane mini gry z całej serii. Sam już nie wiem, musiałbym się solidnie zastanowić, aby jasno określić się czy V3 przebiła w moim mniemaniu jedynkę. Obiektywnie rzecz biorąc pod wieloma względami jest od niej lepsza.

Na koniec chcę napisać że Danganronpa to seria, która odcisnęła we mnie jakieś piętno. Ta gra ma w sobie coś szalonego, coś szokującego, ale też coś cholernie mądrego życiowo. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Skonczylem Dangana 3. Nawet nie wiem co mam napisac, bo tego sie nie da opisac, WSPANIALA, ZASKAKUJACA a przedewszystkim SZALONA gra. Geniusz, brawo dla twórców za odwage, myslalem ze po 1 i 2 juz nic mnie nie zaskoczy, ale to co zrobili to...szczeka na podlodze, wywalony z kapci. Chyba najlepsza czesc Dangana obecnie i oczywiscie wymagajaca znajomosci poprzednich odsłon.

 

Do teraz nie moge ogarnac jak oni to wszystko tak ladnie zlozyli w calosc, CUDO.

 

:dafuq: / 10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 6 miesięcy później...

Skończyłem 3 chapter no i fajnie fajnie ale liczę że zakończenie mnie rozyebie bo narazie dostaje więcej tego samego i nowa ekipa też mnie średnio przekonuje,ziomki z dwójki 4 life.

Spoiler

Chociaż uważam że główny bohater jest najlepszy z całej trójki protagonistów serii.

Najbardziej intrygują mnie krótkie scenki na początku każdego chaptera, no jestem ciekaw jak to się potoczy dalej

Edytowane przez Pupcio
Odnośnik do komentarza

Stary, zasadziłeś właśnie potężnego spoilera, mogłeś napisać "główna postać".:facepalm:

 

Dla mnie ekipa z jedynki była zdecydowanie najbardziej udana i pasująca, w dwójce niestety kilka postaci działało mi na nerwy (vide mały kucharz i ten gangsta "baby face")

 

Edytowane przez Manifesto
Odnośnik do komentarza

No i skończone :obama: od 3 chapterka akcja nabiera tempa i jest sporo fajnych akcji aż do końca gry. Zakończenie bardzo mi się podobało ale nie jestem zdziwiony że niektórzy mają o nie ból dupy, ja tam lubie takie zabiegi. 

Udana część, ale w moim rankingu 2>3>1>>>>guwno>>>> obeszczany spinoff

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.