Skocz do zawartości

Gravity Rush Remastered


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem, spoko na ps4, chodzi o wiele lepiej jak na Vicie. Ale jest też o wiele łatwiej grając na padzie, platyna i 98% wszystkich trofików wpadło w tak 11-12h nie starając się za bardzo, na koniec tylko w 5 wyzwaniach nie miałem złota z czego 3 były z DLC...

 

Jedno wyzwanie olałem bo to te kilku minutowe w szczelinie ognia, nie chce mi się babrać tam :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Bardzo mi się gra podoba ale nie będę ukrywał, że czasami kamera mnie denerwuje. Dokładnie przy wyzwaniach których nie trzeba w ogóle robić by ukończyć grę ale chcę mieć wszystko na złoto. Walki z Navi nie są emocjonujące ze względu na to, że najbardziej efektywnym sposobem zwalczania ich jest gravity kick. No, ale nie będę ukrywał, że pokonywanie rekordów jest satysfakcjonujące i przekłada się to także na klejnoty. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość Kasias

"Dwójka" jest większa, ładniejsza i bardziej rozbudowana, ale w "jedynkę" gra się lepiej - tutaj autorzy nie wariowali z designem misji, no i 60fps robi sporą różnicę. Serię polecam, a jak już zaczynasz, to oczywiście od remastera Gravity Rush.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i wziąłem Gravity Rush1, troche dziś pograłem i takie pytanko - te chalenge na czas zostawić na razie na koniec gry? Bo można później coś odblokować co to ułatwi robić tak?

 

Te DLC zdaje się co są 3, są od razu w wersji Remastered czy to był jakieś oddzielne?

Z trofików nie ma chyba nic co można spalić?

Acha i do czego służą takie jakby nibiesko-zielone kwadratowe kryształy, to tylko jakieś punkty?

 

Póki co zachwycony jestem tym tytułem, dawno już spodobało mi się demko, ale nie było kiedy przysiąść.

Dostałem dokładnie to na co liczyłem, mega pozytywny tytuł i fajny gameplay :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jestem już przy końcówce i cóż mogę napisać... super tytuł, no. Bardzo lubię gry, w których gameplay kładzie nacisk na zróżnicowaną eksplorację, a to akurat Gravity Rush robi wyjątkowo dobrze.

 

Designersko - super. Poskręcane, wertykalnie i horyzontalnie rozbudowane miasto zachęca do podróży, mimo dostrzegalnej ułomności pod kątem jakości pobocznych aktywności. Ale dla kogoś to nie jest miłośnikiem wyciskania z gier ostatnich soków to samo mięsko z głównego wątku + nieco dodatkowych misji jest w pełni satysfakcjonujące. 

 

No i wiadomo - muzyka, styl, cudnie oddane uczucie lotu i Kat  :wub:  A fabułka z początku głupiutka, później nawet wciąga.

 

Da się w tej grzej dostrzec wyraźnie wady projektowe czy nie do końca udane pomysły, ale osobiście mi nie przeszkadzają. 

 

I jeszcze ta druga część za pasem :banderas:

 

Edit: no i koniec. Koncówka elegancka i jeszcze Douse Shinundakara na napisach - miodzio

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...