Skocz do zawartości

World of Final Fantasy


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne że brak tematu. Szczerze bardzo mi się podoba ten tytuł od E3. 

 

Trailer z E3:

 

 

 

Nowy trailer z TGS:

 

 

 

Wygląda bardzo fajnie - turn based combat. Co prawda nie znoszę chibi, ale tutaj zaskakująco pasuje. No i wolałbym własny świat, a nie miszmasz z róznych części FF, ale nie przeszkadza mi to bardzo.

 

Wygląda na kolejny, fajowy, klasyczny jrpg. Premiera w 2016 roku, na PS4 i Vitę.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałbym, ale odrzucają mnie te chibi na MAXA do kwadratowego kwadratu ludki - porzygać się można, za uj nie pasuje do tej gry - reszta spoko.

ps: ostatnia scena z TGSowego filmiku - fajne głosiki i beznadziejne chibi i jak to karwa wygląda - cytując klasyka - jak gó.w.no  w trawie.

To już lepiej  wyglądałyby projekty z Bravely Default.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pograłem, przeszedłem i w sumie co: ani to ładne (przyjemne dla oka to max co można napisać), ani nie specjalnie miodne czy ciekawe (przynajmniej to co pokazano w demku). Taki do bólu sztampowy, cukierkowy na maxa jrpg w świecie final fantasy, gdzie po mapce która zwiedzmay porozrzucane są postaci ze starszych finali, które po jakimś nędznym jednolinijkowcu podrzucają nam jakiś przedmiot. System walki- poza tym, że postaci stoją sobie na głowach, raczej totalnie sztampowy.

 

Jak kiedyś stanieje do 40 zł to kupię.

Odnośnik do komentarza

no demko tez mnie nie porwalo - taki do bolu stereotypowy jrpg, lokacja slaba, dialogi z postaciami z serii slabe, system walki standardowy turowy ale akurat w fullu moze miec jakas tam glebie - jest idea kolekcjonowania aka persona/pokemony, im wiecej stworzen stoi nam na glowie tym ataki silniejsze ale mamy mniej tur (z racji ze traktuje sie ta cala wieze jako jedna postac), czasem warto rozbijac osobno - wtedy jestesmy slabi ale nasz team liczy wiecej stworkow

 

ogolem bardzo bezplciowy fragment gry - mam nadzieje, ze w fullu ten caly swiat zlozony z bohaterow i stworzen z calej serii bedzie bardziej namacalny i ciekawy niz to co pokazuje demo

 

na vicie gierka chodzi fajnie i prezentuje sie ok - choc alliasing mogl byc lepszy i gierka chodzi w dynamicznej rozdzielczosci, ewidetnie niektore fragmenty gry dziala w nizszej rozdzielczosci

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

przeczucie mnie nie zawiadlo, bardzo solidnie oceniany final, beka jak sie okaze ze jeszcze bedzie wyzej oceniany niz ffxv, szkoda ze zerowa promocja poza kkw i premiera praktycznie przeddzien ffxv

 

ZTGD 8.5
 
Digital Chumps 8.6
 
CGMagazine 7.5
 
GamingTrend 60/100
 
Venture Beat - 8.5
 
I Love Videogames (Italy): 9/10
 
RPG Site 8/10
 
Attack of the Fanboy 4/5
 
Arcade Sushi 8.5
 
Playstation Universe - 9/10
 
COGConnected - 9/10
 
Game Revolution 6/10
 
ZonaRed - 9 out of 10
 
Niche Gamer - 8.5
 
 
Next-Gen Gaming Blog (NGB) - 9.5
 
 
IGN Spain 8.1
 
SpazioGames 8/10
 
JeuxActu 16/20
 
Gameblog.fr 8/10
 
Trusted Reviews 6/10
 
Metro 7/10
 
Multiplayer.it 8.5
 
Everyeye.it 86
 
Shacknews 9/10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Ocena 6/10 na gamespocie, tyle samo co Blue Dragon, ktorego z przyjemnością przechodzilem na xklocu. Nie przeszkadza mi klimat chibi, a skoro to klasyczny jrpg z krotkimi dialogami, wioskami z ekwipunkiem, walkami w turach to jest to must have :fsg:

 

Obecnie za 120 sprzedaje na allegro jakis loombard wydanie limitowane z artbookiem. Nowek w tej edycji praktycznie nie widze, a jak juz to za 200+. Kusi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...