Skocz do zawartości

FIFA 16 Ultimate Team


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj sobie na http://www.futhead.com. Sporo gotowych skłądów całkiem ciekawych. JAk wolisz skłądać samemu to też możesz tam sobie fajnie pofiltrować (przykładowo grasz 4-3-3 na dwóch środkowych pomocników i 1 defensywny i sobie filtrujeszc pozycje na CDM, CM + sortowanie wg. physical albo shots i masz jak na tacy najlepszych (niektórych sensownych ~80 można z marketu brać za 400-600 coinsów bo nie się nie błyszczą im karty).

 

Przykładowo z ligue 1 za ~500 każdy masz Riou (GK), Maxwell (LB), Mexer (CB), Bisevac (CB) Jallet (RB), Sertic (CDM), Fofana (CM), Sanson (CM), Germain (ST), Pedro Henrique (RW/RM), Ayite (LW/LM). 

Skłąd pod 4-3-3(2), każdy zawodnik za ok. 500 coinów (~5500 za 11 zawodników). Overall od 75 w góre, chemistry 100 + skillsy przydatne na danych pozycjach (środkowi z sensownymi long shotami, napastnicy z finishingiem, dribllem i passami)

 

Przy 40k żetonów to już można sporo lepszych kozaków dorzucić np. Ruffier na GK, El Shaarawy na LW, Marquinios CB, Ben Arfa RW (pozytywnie przegięty w tej edycji, można nim konkretnie mieszać na skrzydle).

 

Ogólnie polecam futhead, bo mają tam za(pipi)iste filtry do wyszukiwania zawodników.

Edytowane przez karmaster
Odnośnik do komentarza

gra ktos mandzukiciem? daje rade? szukam jakiegos dobrego st z serie a ale nie mam pomyslu. z paczki wpadl balotelli i zostawie go tylko ze przydalby sie jeszcze ktos obok niego :/

Może on http://www.futhead.com/16/players/800/paulo-dybala/??

 

Słaba siła ale reszta widać że daje radę. Ewentualnie Bacca z Milanu. Higuain może ?

Odnośnik do komentarza

Fajnie,że siła daje dużo w tej fifie ale z drugiej strony każdy bark w bark to praktycznie faul.

Nie daj Boże jakiś anemik ci w wpadnie w pole karne i wapno.

Ja obecnie gram w 7 dywizji skadem Polaków,większość to ekstraklasa i już mam problemy bo trafiam na drużyny z ovr 80+

Odnośnik do komentarza

ja mam sklad z serie a, w 10 lidze 4mecze=4zwyciestwa i mistrzostwo, w 9 do tej pory 2zwyciestwa, 2 remisy i 2 porazki xd wiekszosc pogralem offline zeby coinsow troche zarobic i nauczyc sie grac. podoba mi sie ten fut, cala fifa najlepsza od lat. w dodatku przed chwila wpadl w paczce alaba  :obama: ponad 100k  :obama:  :obama: i zastanawiam sie czy przypakowac sklad z serie a czy przeniesc sie moze do innej ligi.

 

 

z przodu mam mandzukicia (taki sobie), balotelliego (polecam mocno, czolg z nienajgorszym speedem, 11 bramek w 7 meczach) i za nimi callejon (polecam rowniez, szybki, brameczki i asysty wpadaja az milo)

 

 

jak ja sie ciesze ze nie ma takiego guwna jak rok temu z ta fifa <3

Odnośnik do komentarza

Sprobuj może Joventica, u mnie na szpicy jak narazie super sie sprawdza 8/7 wszystkie mecze online, sporo osob gra duetem Palacio/Icardi więc też może warto.

 

 

Dostaliście dziś nagrodę za zalogowanie się do futweb/aplikacji FIFA companion ?! Dziś mi nic nie dali - koniec dnia dziecka? :)

 

Właśnie się zalogowałem i miałem paczke LoanLegendPack, Cambel na 3 mecze choć nim grałem w Drafcie to nie jest źle.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że w tej części PACE jest już praktycznie bezużyteczny, a liczą się podania i drybling. Także jak ktoś ma ligę angielską to polecam tego cracka poniżej, Stephane Sessegnona z West Bromu. Na karcie żaden skill się nie wyróżnia, ale w akcji jest przekocurem. Tutaj mała próbka jego umiejętności z jednego meczu.

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mi się udało wygrać online draft, całość mega nerwowa, pierwszy mecz łatwy, drugi to chłopa cisnąłem i miałem chyba 11 strzałów przez mecz a chłop zero - udało mi się wygrać w karnych :obama:

 

trzeci mecz kontrolowałem cały czas ale nie mogłem strzelić gola, w 88 minucie lewandowski załatwił sprawę.

 

no i finał to istna masakra, 2 razy prowadziłem ale przeciwnik wyrównywał, no i znowu lewandowski w 85 na 3:2 i wygrana.

 

dostałem paczkę 12 rzadkich zawodników i zwykłą złotą, w tej pierwszej trafiłem Depaya (poszedł za 57k), Isco (poszedł za 32k) oraz Beneteke którego sobie sprawdzę w swoim składzie, reszta to jakieś noobki co poszły albo na discard albo za michałki ale i tak paczka bardzo ładna:D no i złote trofeum :shotgun:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj mi się udało wygrać online draft, całość mega nerwowa, pierwszy mecz łatwy, drugi to chłopa cisnąłem i miałem chyba 11 strzałów przez mecz a chłop zero - udało mi się wygrać w karnych :obama:

 

trzeci mecz kontrolowałem cały czas ale nie mogłem strzelić gola, w 88 minucie lewandowski załatwił sprawę.

 

no i finał to istna masakra, 2 razy prowadziłem ale przeciwnik wyrównywał, no i znowu lewandowski w 85 na 3:2 i wygrana.

 

dostałem paczkę 12 rzadkich zawodników i zwykłą złotą, w tej pierwszej trafiłem Depaya (poszedł za 57k), Isco (poszedł za 32k) oraz Beneteke którego sobie sprawdzę w swoim składzie, reszta to jakieś noobki co poszły albo na discard albo za michałki ale i tak paczka bardzo ładna:D no i złote trofeum :shotgun:

 

ja przed chwila wygralem 3 mecz, przed ostatnim chwila przerwy i zaraz zaczynam xd

 

ogolnie ciezki ten draft, gram juz ktorys raz i zwykle na 2 meczu sie zatrzymywalem ale emocji takich w zadnym innym trybie nie ma. no i chcialbym platyne wiec tym bardziej musze to wygrac w koncu xd

 

 

edit; taaaaak jest, 4:3 malo w gacie nie narobilem. w paczce m.in. cech, lacazette, morata, piszczek, wallcot i paru innych czyli prawie 200k coinsow sie spodziewam, podoba mi sie ten draft :D

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...