Skocz do zawartości

Apple Watch, czy inne zegarki


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli mowimy o dobrych i porzadnych zegarkach to na sam low endowy garniturowiec potrzebujesz widelki 1200-2000zl bo placic za jakies gunwo 1000-800zł to nie ma zupelnie sensu i wtedy lepiej kupic timexa do kosciola za 300zl.

 

Jakas podstawowa Certina do kosciola to na dzien dobry 1000-1300 zł w internecie. I mowimy tu o takiej mocno podstawowej-podstawowej ktora koperta nie powala jakos szczegolnie, mimo ze to tylko cyferki i dwie wskazowki.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 303
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Iphone tez drogi a pelno studenciakow, mlodszych czy starszych je uzywa. Zreszta ten zegarek kosztuje 400-500 dolcow, to nie jest drogo w USA, tak samo jak iphone to zwykly mainstreamowy sprzet w odniesieniu do zarobkow. U niemcow 500 Euro gdy zarabia 2000 Euro, a 1900zł gdy pensja podstawowa wynosi 2000zł to znaczna roznica.

 

Zupelnie czyms onnym jest oczywiscie, czy ten zegarek jest warty tyle w porownaniu do innych smartwatchy w tej samej cenie lub tanszych oferujacych wiecej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

grzybiarz do czego jeszcze sluzy ci apple watch? 

 

pytam, bo jak dla mnie ten zegarek nie ma zadnego ciekawego zastosowania. rozmawianie za jego pomoca to zart (juz nawet nie mowie o tym, ze chu jowo slychac rozmowce, a o sam fakt 'mowienia do reki'). dyktowanie wiadomosci dziala spoko, ale i tak w 99% przypadkow wyciagniemy telefon, zeby odpisac na maila, bo nie wyobrazam sobie dyktowac na zapelnionym przystanku smsa w stylu "wstawiaj zimnioki zara bede". kolejnym absurdem watcha jest brak modulu gps - taki przyklad: kupilem edycje sport ze sportowym paskiem, zeby wykorzystywac go podczas biegania, ale i tak musze miec telefon w kieszeni, zeby watch dzialal. czyli rownie dobrze moge sciagnac sobie nike+running czy inne endomondo i miec to samo bez wydawania 2k zl na zegarek.

Odnośnik do komentarza

Ułatwia mi codzienne czynności, takie jak np. jadę autem i jednym ruchem ręki widzę treść smsa, mogę od razu odpisać coś z gotowych szablonów typu będę, ok, itp. Lub zadzwonić i już mówić po bluetooth. Jak dostaję dziennie sporo służbowych smsow, to dla mnie spore ułatwienie.

Sprawdzam maile, wiadomo, że można mieć to na telefonie/PC, ale jednak zegarek mam zawsze na ręce.

Zgralem sobie mp3 i puszczam muzę na głośnik bluetooth;) no i poza tym, patrząc która jest godzina, nie trza wyjmowac telefonu;), a ostatnio zegarek nosilem chyba w 2002 roku, w gimnazjum.

Da się bez niego żyć, to zbędny gadżet, który jednak ułatwia trochę życie. A przy tym wygląda ładnie.

---

Tych aktywności sportowych w ogóle nie uzywam. Jakoś nie wierzę, że to mi ma skutecznie zmierzyc tętno, czy spalone kalorie, aczkolwiek jest tam przydatna funkcja - kiedy zasiedzimy się na godzinę przed kompem, zegarek informuje nas o tym, by wstać i rozruszac trochę mięśnie;)

---

Ja sam bym za taki zegarek dał max z 500 stów, ale w sumie żem dostał z roboty, to okej. Ale kiedy go nie założę, to nie odczuwam jego braku. A weź tu teraz wyjdź do sklepu/pracy/gdziekolwiek i nie weź telefonu.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Żeby nie zakładać nowego tematu napiszę tutaj.

 

Bawił się ktoś tym http://www.x-kom.pl/p/274521-okulary-vr-samsung-gear-vr-lite-do-galaxy-s6-s6-edge-s6-edge-plus.html ?

 

Warto?

Podobno jesli pierwszy raz masz stycznosc VR to robi OGROMNE wrazenie. Dzialaja filmy 3d sbs zassane z internetow oraz podobno mozna uzywac normalnie z youtube cardboard po przez wgrywanie jakiegos programu. Filmy niestety jeszcze pikseloza. Tyle wyczytalem z internetu. Moje wrazenia opisze na swieta bo moja kopia wlasnie do mnie jedzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/sprzet/2017/01/bactrack-skyn-alkomat-dla-wearables-ces-2017.aspx?utm_source=fb_KS&utm_medium=social&utm_campaign=fb_redakcja
W trakcie targów CES 2017 w Las Vegas BACtrack zaprezentował Skyn - alkomat w postaci paska, który można przyczepić do zegarków Apple Watch. W ten sposób można na bieżąco monitorować poziom alkoholu i dane są zbierane w dedykowanej aplikacji, gdzie można je podejrzeć na smartwatchu czy ekranie smartfona.


Chyba kupię.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.