Skocz do zawartości

PSX Extreme 218


Oceń okładkę PSX Extreme 218  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 218



Rekomendowane odpowiedzi

Mam wazniejsze sprawy jak np. bicie rekrdow w CTR, niz wklejanie kilku warstw w photpshopie na bialym tle. Nie bede przypominal najwiekszej padaki wsrod okladek jaka byla okladka z wklejonymi postaciami z gier, ale widac ze sie rozwinely sie skrzydla bo kolorystyka jest ok dobrana.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Kupiłem przed chwilą i czytam. Rozśmieszył mnie HP Rogera z Yanem, kaktusami i lansowaniem się przy Lucku :) Fajnie jak zachodzi interakcja między pismem a forumkiem. Wspominki o szaraku wyborne, nigdy mnie znudzą takie teksty. Świetnie mi się też czytało Retro, przypomniałem sobie wizyty u kuzyna który miał konsolę Rambo. Ech te lata 90te... Smutno mi się zrobiło po przeczytaniu felietonu Kosa. Dzięki za wszystko ziomek, w moim rankingu Zgredzioli zawsze byłeś wysoko, tuż za Myszaqiem. Lubiłem Twoje recki MGSów i Residentów. Wszystkiego najlepszego w nowej pracy!

 

Jak chodzi o okładki, to zniosę wszystko - piłkarzy z Fify, Asasynów czy największą siarę - czołgi. Ale jak w przyszłym roku nie zobaczę na okładce Zeldy albo chociaż Pokemonów, to mocno się wk.. zdenerwuję.

Odnośnik do komentarza

 

Jak chodzi o okładki, to zniosę wszystko - piłkarzy z Fify, Asasynów czy największą siarę - czołgi. Ale jak w przyszłym roku nie zobaczę na okładce Zeldy albo chociaż Pokemonów, to mocno się wk.. zdenerwuję.

Ale to już pretensje do dystrybutora Nintendo na Polskę

 

No ciekawe czy jak był Wind Waker na okładce to dystrybutor nintendo w polsce cokolwiek działał, lol.

Odnośnik do komentarza

Mam wazniejsze sprawy jak np. bicie rekrdow w CTR, niz wklejanie kilku warstw w photpshopie na bialym tle. Nie bede przypominal najwiekszej padaki wsrod okladek jaka byla okladka z wklejonymi postaciami z gier, ale widac ze sie rozwinely sie skrzydla bo kolorystyka jest ok dobrana.

 

 

a tak sie zarzekales a tu dupa pekla i posady w pesiks esktrim nie bedzie 

Odnośnik do komentarza

Ale Mad Max też by się dobrze sprzedał, przecież to znana marka. Niedawno film był w kinach a wraz z grą zbiegła się premiera na blu-ray.

Film Mad Max uważam za najlepszy film w tym roku. Takie kino to Ja uwielbiam. Film dosłownie zabija wykonaniem i klimatem.

Gra Mad Max (PS4) też jest ciekawa, ale z czasem giera już się nudzi. Mad Max na Blu-ray to prawdziwa martwica mózgowa. 

Odnośnik do komentarza

Tru Pix - niestety, najwyraźniej:

- czytanie ze zrozumieniem to wciąż wyższa szkoła jazdy

- hasło "YouTube" powoduje ślepotę i toczenie piany

Zwykłeś pisać prosto z mostu, ja tez tak uczynie. Robisz dobrą robotę. Czasy dla printu są bardzo ciezkie, ciagniesz PE jednak dalej. Lubie twoje teksty bo nie owijasz w bawełne.

 

Ale z tym Mackiem to rozmieniasz marke PE na dobre. Za czasow sciery by pisac w PE trzeba było sobie na to zasłuzy. Ot pozegnalny (chlip) felieton Kosa i jego poczatki. A jak i po co znalazł sie tu Maciek ?

Kto to jest? Ma kanal chocby o grach? Pisał do prasy o grach, budował rynek k

Jak Mielu czy Zooltar (celowe przykłady bo ich w PE nie było)?

 

Nie. Zaprosiłes go by zrobic loda gimbazie. I to jest żałosne, zapros jeszcze Magde Geslser, moja mama kupi PE.

 

Cos moze wygrasz (gimbaza), cos stracisz (stara gwardia).Zastanow sie jednak dla kogo print jest jednak wazniejszy.

Kupilem ten nr, w domu patrze a znow Blondi. Nastepnym razem sprawdze czy The Du.Pa czy jak to sie nazywa ten kanał jego, pisze nadal

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Warga to jakaś 1/4 strony pełna wynurzeń w stylu "starego PE". Jak komuś to przeszkadza to serio niech lepiej nie kupuje magazynu i zapozna się z Panią Domu albo czymś podobnym.

 

Swoją drogą, ciekawe jaki odsetek naprawdę starych czytelników PE (dajmy na to, że takich od 10 numeru) ma problem z jego tekstami, a ilu krzykaczy to tzw. "nowy narybek". Są jakieś statsty gdzieś w sieci czy coś?

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...