Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a ja właśnie wysiadłem odprężony z mojego paska po trasie 500km. Złoty czterdzieści zapięte na tempomacie,  wbity szósty bieg,  muzyka z systemu serround, wielowahaczowe zawieszenie które sprawia, że płynie się po nierównościach. Tak to można podróżować :banderas: wy tymi waszymi pudełkami ze strachu przed awarią  nawet byście się za miasto nie wybrali, a co dopiero w taką trasę xD a dla mojego paska to codzienność, nie boi się tras i dużych prędkości, auto u mnie ma jeździć, a nie stać po mechanikach. Za to go kocham. Żadnych wynalazków, tylko sprawdzone konstrukcje. 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2018 o 16:05, mcp napisał:

 

ja już w dziadka nie pakuję, tylko obowiązkowe płyny + wymiana opon, trzeba złapać ten moment kiedy samochód staje się studnią bez dna :reggie:

I cyk termostacik wymieniony. 60ziko za nowy plus flaszeczka dla kolegi. Teraz 90C wjezdza jak pan jezus powiedzial

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ehhh zregenrowałem przekładnię w Mondeo i mam wrażenie, że ktoś coś źle zrobił. Chodzi dosyć ciężko. Wcześniej jedną ręką mogłem sobie parkować i manewrować, a teraz opór jak w 20 letnim E36.

 

Jak ludzie mogą brać pieniądze za taką robotę. Teraz się będę szarpał z jakąś gwarancją i płacił znów za montaż i demontaż.

Odnośnik do komentarza

Spoko, mi kiedys 3 razy poprawiali magiel. Za kazdym razem chcieli za montaz i demontaz kase, to mowilem, ze raz zaplacilem za montaz sprawnego magla i nie zamierzam placic. Nie bylo milo, ale nie doplacalem. Jak to mawiał mój ś.p Dziadek

 

"  CZA BYŁO CHU.JU ROBIC RAZ A DOBRZE, A TERAZ TO POPRAWIAJ PO SOBIE - TRUDNO I DARMO"

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i stało się, przyszedł czas na chyba poważniejszy problem z moim samochodem. W piątek jazda jak zazwyczaj, podjeżdżam do rodzinki po paru godzinach chce jechać przekręcam kluczyk a tu nic, samochód nie chce odpalić. Kręci pięknie ale zapalić nie może jakby paliwa nie miał.

W poniedziałek dzwonię po lawetę bo mam assistance premium w axa oby to pokrywała i do mechanika grzyb wie co to może być, kable, pompa paliwa itp.:sapek: Jak na złość na święta kiedy do rodzinki trzeba jeździć i zakupy robić.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Panowie, nie znam się na mechanice, tyle co poczytam na forach i tyle. Audi A4 2001 w gazie - wskazówka od paliwa opada i kij wie czy dlatego, że komputer głupieje (naczytałem się coś o pozornym zużyciu paliwa i trzymam się tej nadziei ;P) czy dlatego, że faktycznie spala gaz i benzynę jednocześnie (opcja gorsza). Silnik pracuje równiutko, cicho. Mam się martwić i jeździć na pałę ryzykując, że stanę na drodze z powodu braku paliwa czy olać? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...