Skocz do zawartości

PSX Extreme 219


Oceń okładkę PSX Extreme 219  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 219



Rekomendowane odpowiedzi

Co do punktu

1- Blade to, nijakie, magazyn to nie gazeta ,żeby była czarno biała

3- Assassin Creed - tasiemiec, mało innowacyjny podobnie jak CoD. Forza,NBA  także mocno wtórne. Jakoś się nie przejadły. Jak oceniać ostro,to wszystkim.

4. Dlatego że ten tekst nie jest oznaczony jako reklama. Symuluje tekst redakcji. Tekst sponsorowany to zawsze marketingowy bełkot.
Podeprę się tekstem Butcha z wstępniaka

"Czy przeczytalibyście takie materiały bez udziału naszego, czyli mediów? Wątpliwe. Nawet gdyby publikowali je sami wydawcy – i tak byście im nie wierzyli, bo przecież nie wierzycie w marketing i PR-owe nawijanie na uszy, prawda? Poza tym co innego oficjalny przekaz, a co innego wrażenia graczy takich jak Wy."

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Wstawka MS jest po prostu dziwna.

 

Tekst o Forzie jest ok, bo fajnie streszcza historię serii od debiutu na pierwszym Xboksie aż do teraz. Nie podobało mi się tylko zdanie: "Fani motoryzacji nie muszą czekać latami, by zatopić się w ulubionej symulacji wyścigów, a do tego systematycznie dostają nowości." To miał być pstryczek w nos Sony i Gran Turismo, ale wyszło słabo, bo a) Forza stała się po prostu tasiemcem; b) Forza 5 w porównaniu do "czwórki" zaliczyła spadek formy.

 

Reklamówkę Rise of the Tomb Raider pisał ktoś, kto nie mógł się zdecydować, czy ma być to reklama czy tekst z jajem. I jest tutaj napisana NIEPRAWDA i nie chodzi mi o dostępne za jakiś czas wersje na PS4 i PC. "Tylko na Xbox One." A du.pa, bo gra tego samego dnia wychodzi na X360.

 

Tekst o Halo 5 raczej odrzuca zielonych w temacie. W ostatnim akapicie już można zapomnieć kim jest dr Heslay itd. - nagromadzenie informacji i terminów jak na 1,5 strony jest absurdalne.

 

Poza tym - spoko numer. Najlepsza recka - Fatal Frame od Rogera. Czuć, że tekst pisany jest przez weterana serii. Najgorsza jest Soma od M@jka. Autor nawija o grze, jakby miał to być sequel Outlast, słowa nie wspominając o fabule i postaciach, czyli elementach tutaj najważniejszych.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

e4197cd240290220gen.jpg13e9ddbf8c3d2b3egen.jpgab21bfb567d92416gen.jpgb6ea2a9baccc76c7gen.jpg

Aktualnie czekam sobie na nowy numer PSX Extreme z kalendarzem gracza na 2016 rok :)

Czekam na Uncharted 4, The Last Guardian, Horizon , The Last of Us (Dwa - Dzień sądu)

I tworzę dalej pasję. Pasja rodzi pasję, gry rodzą pasję. Dzięki za ten fajny czas na ppe :)

Teraz będę miał więcej czasu na pasję, gry oraz i życie :)

Dzięki raz jeszcze.PASJA NIE UMIERA!!

PASJA DOPIERO SIĘ RODZI  - PLAYSTATION 4 - # 2O16 #

PS. HIV może wyślę Ci zdjęcia do PE :) HC-ROOM GRACZA (moje następne kino domowe DIY)

PS. Ta skrzynka, to kolumna centrala w odgrodzie. Prawie 2 metry rozpiętości (szczęścia)

Trochę zawaliłem pracę nad projektem (praca i życie :/ ale będzie dobrze :)

Miałem to wrzucić na mój profil gracza, na ppe ale już nie wrzucę. Ale nie ma czym się smucić :)

Pozdrawiam całą redakcję PPE / PSX Extreme i wszystkich graczy.

Pasja nie umiera!! Pasja i mocarne gry dopiero nadchodzą :) PlayStation 4

Kurde a miałem napisać recenzję HALO 5 na ppe :) podro

:)

John 117/ Predator1886 (Alien)

:good:

:bye2:   

Edytowane przez autoklasyka
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że dość późno poznałeś internet.

W sumie nie tak późno. Nie przepadam za internetem, tak jak i za telewizją.

Niestety (ponownie) otrzymałem bana na portalu i dałem sobie z tym spokój.

Napisałem wiadomość do Pereza, aby usunąć mój profil gracza na ppe.pl

Nie wiedziałem czy wiadomość wysłać do Rogera czy do Pereza?

Jednak wiadomość o usunięcie profilu gracza (ppe.pl) wysłałem do Pereza.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.