Skocz do zawartości

Detroit: Become Human


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Słabsza grafika, może oznaczać, że tym razem... wezmą sie na gameplay. Większe tereny, większa interakcja. Co do tematyki, to co zaoferowali w SOMie pod względem fabuły( gry są zbliżone w tym aspekcie i tu i tu jest/bedzie motyw maszyny/AI jako człowieka) i tak nie przebiją. Zreszta, pewnie pisze to Cage'a który do orłów nie należy.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie liczyłbym na zmianę proporcji w temacie gra/film, to w końcu Cage - on już nie potrafi inaczej. Zresztą jest masa jego fanatyków i nagle zaczęłyby się jazdy, jak z ostatnim MGSem - za dużo gry, za mało fabuły itp :)

 

Tymi dodatkowymi scenarzystami też bym się tak nie sugerował, bo w CV mieli już wcześniej "Quantic Dream", więc może grzebali już przy którejś z wcześniejszych... "gier" :)

 

Mimo wszystko jaram się. Kiedy obejrzałem trailer, to aż mi się oczy zaszkliły pod koniec, kiedy zobaczyłem tę słodką buźkę - normalnie, jakbym zobaczył kogoś, za kim się strasznie stęskniłem. Tech-demko mnie poruszyło (i jak widać, nie tylko mnie, skoro Cage postanowił jednak rozwinąć ideę), więc mam nadzieję na podobne emocje w przypadku gotowego produktu.

Odnośnik do komentarza

Detroit z pewnoscia dostanie batem prez plecy jak kazda gra od Quantic. Ale sa i tacy na tym swiecie( wlasnie czytacie jednego z nich) ktorym te dziury fabularne i samograjstwo nie przeszkadzaja az tak razaco. Pomijajac juz fakt, ze moja zona uwielbia przesiadywac ze mna gdy sie w ich gry zagrywam.

Z drugiej strony mysle tak sobie, ze skoro Until Dawn doskonale sie przyjelo to QD maja skad wziasc przyklad i moze z tego wyjsc taka (pipi)a bomba, ze bedziemy sikac w majty z radosci, ze mamy takiego exa. Ja sikalem prz HR. Podobalo mi sie BTS( chociaz bez miazgi jak przy HR) a tu widze przeolbrzymi potencjal.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie liczyłbym na zmianę proporcji w temacie gra/film, to w końcu Cage - on już nie potrafi inaczej. Zresztą jest masa jego fanatyków i nagle zaczęłyby się jazdy, jak z ostatnim MGSem - za dużo gry, za mało fabuły itp :)

 

Tymi dodatkowymi scenarzystami też bym się tak nie sugerował, bo w CV mieli już wcześniej "Quantic Dream", więc może grzebali już przy którejś z wcześniejszych... "gier" :)

 

Mimo wszystko jaram się. Kiedy obejrzałem trailer, to aż mi się oczy zaszkliły pod koniec, kiedy zobaczyłem tę słodką buźkę - normalnie, jakbym zobaczył kogoś, za kim się strasznie stęskniłem. Tech-demko mnie poruszyło (i jak widać, nie tylko mnie, skoro Cage postanowił jednak rozwinąć ideę), więc mam nadzieję na podobne emocje w przypadku gotowego produktu.

 

xD :dynia:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tania emocjnoalna fabula, ktora niczym nie zaskoczy. Kolejny film, gra w ktorej glowny watek kreci sie wokol pytania: Czy czarni maja dusze i czy przez to powinni byc wolnymi ludzmi. Ile mozna walkowac to samo, sie pytam. BTW Kto do ciezkiej cholery tworzy emocjonalny toster, zeby co uzala mu sie nad swoja egzystencja przy robieniu kanapek. Litosci

Odnośnik do komentarza

Ja mam właśnie wrażenie że widze kolejną kopię HR i BTS. I tak jak HR kupiłem na premiere tak BTS kupiłem 2 lata po premierze bo wiedziałem że to samograj i ponad 2 stów nie chciałem płacić. Wiem że cebulandia ale wole iśc do kina niż przesuwać za 250 pln gałkę w jedną stronę przez kilka godzin. Może jednak Detroit będzie bardziej na gameplay nastawione. Fahrenheit był bardziej dynamiczny niż dwie kolejne i może trochę ożywią rozgrywkę w wykonie Kary.

 

A znam tą aktorkę z serialu The Following. Taka se:)

Odnośnik do komentarza

 

no to szykują się kolejne płacz emotions z dziurami logicznymi wielkości titanica w scenariuszu.

 

no to mam nadzieję że dzięki nim unikną poważniejszych dziur jak w HR i B2S. tematyka gry bardzo spoko, ale po (bardzo dobrych) Blade Runner, Deus Ex i Ghost In The Shell nic poza ponad wspomniane emotions (często kosztem realizmu i logiki) raczej się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.