Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj nie powinno byc niespodzianki ;). Zwyke, statystycznie wchodzi mi 20/21, więc teraz też powinno się udać :P

 

Nie byłem pewny Chicago, mieli w tym sezonie problemy z Washington i może NY coś ugra...

Edytowane przez Kame
Odnośnik do komentarza

moje ostatnie zakłady, zwykle wole pewniaki za dużą kwotę, bo tylko tak się opłaca, tak tylko obstawiam w lokalnym bukmacherze, za te wszystkie nieuprzejmości, którymi obdarzyły mnie Panie za ladą, teraz patrzę na ich wystraszone twarze o stratę pracy, tam jeszcze jest phila, która weszła ;):

 

 

zakadyg.th.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
co mowicie na taki typ ???

 

Man. UTD - Porto - 1

Villareal- Arsenal - 1X

Barca- Bayern - 1

Liver. - Chelsea - 1X

 

Obliczylem ze jak obstawie to np, za 40zł to do odbioru byloby ze 140

 

Ja dałem tak:

 

ManUtd - Porto - 1

Villareal - Arsenal - X2

Barca - Bayern - 1

Liv'pool - Chelsea - 1 (mialo być 1X ale zapomniałem o X :/)

 

Dodatkowo można dorzucić mecze Celticu i Rangers bo mają łatwych przeciwników.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.