Skocz do zawartości

Automaniak - co zrobiłem dziś przy aucie.


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Testowałem dzisiaj nową pianownice MJJC Foam Cannon V3 wraz z ich mydłem w płynie (o zapachu kokosa jakby to kogoś interesowało). Świetny sprzęt, gęsta niczym do golenia, a do tego naprawdę dobrze ściąga brud. Oczywiście myłem ręcznie potem, bo wiadomo że sama wszystkiego nie ściągnie, ale robale ze zderzaka bardzo gładko schodziły z tą pianą. No i frajda też jest z piankowania fury

428cbde6aa545df1033de811a7e4fd81.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Patricko napisał:

Testowałem dzisiaj nową pianownice MJJC Foam Cannon V3 wraz z ich mydłem w płynie (o zapachu kokosa jakby to kogoś interesowało). Świetny sprzęt, gęsta niczym do golenia, a do tego naprawdę dobrze ściąga brud. Oczywiście myłem ręcznie potem, bo wiadomo że sama wszystkiego nie ściągnie, ale robale ze zderzaka bardzo gładko schodziły z tą pianą. No i frajda też jest z piankowania fury emoji16.png

428cbde6aa545df1033de811a7e4fd81.jpg
 

 

Uważaj na te piany, aby długo tego nie trzymać na lakierze/folii. Są one dość agresywne, ceramikę czy wosk potrafią mega szybko ściągnąć z samochodu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Bardzo dobra część Polski :-)

 

Skoro wpadłem na ten wątek to się zapytam: ma ktoś doświadczenie z renowacją/zabezpieczeniem podwozia? Mam stary samochód (25 lat), podwozie mocno skorodowane. Chcę go porządnie odrestaurować, ma jeździć kolejne 20 lat.

 

Poszukałem na olx, jest trochę firm, które się takimi rzeczami zajmują. Jeden gość spod Lublina zaczął rozmowę od 10tyś. Gość spod Radomia zaczął od trzech, ale jak obejrzał stanęło na sześciu. Gość z Żuromina zaczął od 1000, jadę do niego w przyszłym tygodniu. Mocny rozstrzał cenowy, a jaka będzie usługa to wiadomo, że nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, dominalien napisał:

Bardzo dobra część Polski :-)

 

Skoro wpadłem na ten wątek to się zapytam: ma ktoś doświadczenie z renowacją/zabezpieczeniem podwozia? Mam stary samochód (25 lat), podwozie mocno skorodowane. Chcę go porządnie odrestaurować, ma jeździć kolejne 20 lat.

 

Poszukałem na olx, jest trochę firm, które się takimi rzeczami zajmują. Jeden gość spod Lublina zaczął rozmowę od 10tyś. Gość spod Radomia zaczął od trzech, ale jak obejrzał stanęło na sześciu. Gość z Żuromina zaczął od 1000, jadę do niego w przyszłym tygodniu. Mocny rozstrzał cenowy, a jaka będzie usługa to wiadomo, że nie wiadomo.

Do gościa, który zaczął od tysiąca bym nie jechał, skoda czasu.Tego nie da się dobrze zrobić bez odkręcenia wielu elementów, zdjęcia kół, nadkoli, części  elementów zawieszenia itp.Dochodzi ręczne usuwanie rdzy, purchli....Tutaj  przygotowanie do samego nałożenia środka to kilkanaście roboczogodzin, a póżniej musisz to jeszcze z powrotem złożyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...